Kylian Mbappe
Kylian Mbappe (Autor: TASR/AP)
TASR|14. mar 2024 o 09:00

Hviedny kanonier strelil jeden gól.

PARÍŽ. Francúzsky futbalista Kylian Mbappe sa vrátil do základnej zostavy Paríža St. Germain a gólom pomohol svojmu tímu k postupu do semifinále Francúzskeho pohára. PSG zdolal OGC Nice 3:1.

Mbappe figuroval len ako náhradník vo víkendovom ligovom zápase s Reims (2:2). V stredajšom pohárovom zápase urobil tréner Luis Enrique šesť zmien.

Dvadsaťpäťročný útočník otvoril skóre v 14. minúte, Fabian Ruiz potom zvýšili vedenie domácich.

Gaetan Laborde pred prestávkou vykresal nádej pre Nice, ale prvý gól brazílskeho obrancu Lucasa Beralda do siete hostí po zmene strán spečatil víťazstvo PSG.

Domov»Futbal»Francúzsko»Coupe de France»Mbappe sa vrátil do základnej zostavy. Paríž hladko postúpil do semifinále pohára