Zdalo sa, že rozhodne veľká chyba brankára. Záver však priniesol nečakaný obrat

Futbalista Lecce Rémi Oudin (uprostred) a jeho gólová oslava.
Futbalista Lecce Rémi Oudin (uprostred) a jeho gólová oslava. (Autor: TASR/ LaPresse via AP)
Sportnet|3. feb 2024 o 08:35

Fiorentina nevyhrala v Serie A už viac ako mesiac.

Serie A - 23. kolo

Lecce - Fiorentina 3:2 (1:0)

Góly: 17. Oudin, 90. Piccoli, 90.+2 Dorgu - 50. Mandragora, 67. Beltrán

LECCE. Futbalisti US Lecce si v 23. kole talianskej Serie A prekvapujúco poradili s Fiorentinou 3:2 a ukončili sériu troch prehier.

Po prvom polčase viedli, ale hostia najskôr zásluhou Rolanda Mandragoru vyrovnali a neskôr potrestal veľkú chybu brankára Lucas Beltrán.

Lecce si však to najlepšie nechalo na záver. V 90. minúte presne hlavičkoval Roberto Piccoli a v nadstavenom čase rozhodol Patrick Dorgu.

Vďaka zisku troch bodov sa Lecce posunulo v tabuľke na 13. miesto, Fiorentina nevyhrala už štvrtýkrát v rade a patrí jej siedma priečka.

Tabuľka Serie A

Domov»Futbal»Taliansko»Serie A»Zdalo sa, že rozhodne veľká chyba brankára. Záver však priniesol nečakaný obrat