Suslov v základe Groningenu neohúril, Bero asistoval na gól

Hráči holandského tímu Groningen.
Hráči holandského tímu Groningen. (Autor: TASR/AP)
Sportnet, TASR|30. jan 2021 o 19:45

Groningen prehral na pôde Heraclesu.

AMSTEDAM. Futbalisti Groningenu prehrali v sobotu v 20. kole holandskej Eredivisie na ihrisku tímu Heracles Almelo 0:1.

V základnej zostave aj po štyroch dňoch opäť nastúpil slovenský krídelník Tomáš Suslov. Minulý týždeň dostal šancu tiež, keď zo základnej zostavy vypadol jeho spoluhráč.

Osemnásťročný mladík, ktorý má už za sebou aj premiéru v seniorskej reprezentácii, odohral znovu 71 minút, tentoraz ale na ihrisku príliš neoslnil.

Špecializovaný portál whoscored.com mu za jeho výkon udelil najnižšiu známku (5,68). Žiadny iný hráč nedostal nižšiu známku, len traja navyše dostali nižšiu ako šesť.

Vo večernom zápase tretie Vitesse Arnhem iba remizovalo v domácom stretnutí s Waalwijkom, ktoré v tabuľke delí len jedno od pásma zostupu.

Aj keď prvý gól strelil po prihrávke slovenského stredopoliara Matúša Bera obranca Riechedly Bazoer, o štyri minúty neskôr vyrovnal a stanovil konečný výsledok hosťujúci Richard van der Venne.

/Matúš Bero (Arnheim) odohral celý zápas, asistoval na gól a dostal žltú kartu/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Suslov v základe Groningenu neohúril, Bero asistoval na gól