Radosť hráčov Paríža Saint-Germain.
Radosť hráčov Paríža Saint-Germain. (Autor: Twitter PSG)
TASR, pf|21. okt 2023 o 19:26 (aktualizované 21. okt 2023 o 23:20)

Pozrite si výsledky 9. kola Ligue 1.

PARÍŽ. Futbalisti OGC Nice zdolali v sobotnom dueli 9. kola Ligue 1 doma Olympique Marseille 1:0 a vrátili sa na čelo tabuľky.

ediný gól dal Evann Guessand v 80. minúte. Hostia dohrávali zápas bez vylúčeného Leonarda Balerdiho, ktorý dostal v 78. minúte druhú žltú kartu.

Nice vedie tabuľku o jeden bod pred Parížom St. Germain, úradujúci francúzsky majster zvíťazil nad Štrasburgom 3:0.

Prvýkrát v tejto sezóne neštartoval za PSG slovenský obranca Milan Škriniar, ktorý sledoval duel z lavičky náhradníkov.

Ligue 1 - 9. kolo

Paríž St. Germain - Racing Štrasburg 3:0 (2:0)

Góly: 10. Mbappe (z 11 m), 31. Soler, 77. Ruiz

/Milan Škriniar (PSG) sedel na lavičke náhradníkov/

OGC Nice - Olympique Marseille 1:0 (0:0)

Gól: 80. Guessand

ČK: 78. Balerdi (Marseille) po druhej ŽK

Tabuľka Ligue 1

Domov»Futbal»Francúzsko»Ligue 1»Škriniar bol iba na lavičke. PSG si však poradil aj bez neho, jasne zdolal Štrasburg