Mallorca bez Slovákov vzdorovala Barcelone, rozhodol jediný gól

Lamine Yamal sa teší po strelenom góle v zápase 28. kola La Ligy FC Barcelona - RCD Mallorca. (Autor: TASR/AP)
TASR|8. mar 2024 o 23:12

Gündogan nepremenil penaltu.

La Liga - 28. kolo

FC Barcelona - RCD Mallorca 1:0 (0:0)

Gól: 73. Yamal

/Dominik Greif bol na lavičke náhradníkov, Martin Valjent (obaja Mallorca) nefiguroval v zápise o stretnutí/

BARCELONA. Futbalisti FC Barcelona zvíťazili v piatkovom stretnutí 28. kola španielskej La Ligy nad RCD Mallorca 1:0 a v neúplnej tabuľke sa dostali na druhé miesto pred Gironu.

O triumfe Kataláncov rozhodol presným zásahom v 73. minúte Lamine Yamal. V prvom polčase nepremenil jedenástku Ilkay Gündogan.

V zostave Mallorky chýbal pre zranenie slovenský stopér Martin Valjent, jeho krajan brankár Dominik Greif sledoval duel iba z lavičky náhradníkov. Ich tímu patrí v tabuľke 15. priečka.

Tabuľka La Ligy

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Mallorca bez Slovákov vzdorovala Barcelone, rozhodol jediný gól