Leo Sauer a Dávid Hancko.
Leo Sauer a Dávid Hancko. (Autor: REUTERS)
Sportnet|31. mar 2024 o 18:20

Feyenoord otočil zápas na domácej pôde aj vďaka slovenským reprezentantom.

ROTTERDAM. Slovenskí futbalisti Dávid Hancko a Leo Sauer strelili gól a pomohli Feyenoordu Rotterdam k triumfu nad Utrechtom 4:2 v 27. kole holandskej Eredivisie.

Feyenoord zápas nezačal dobre, keď už po 32. minútach prehrával 0:2. Domáci však znížili ešte v závere prvého polčasu a po vlastnom góle hráča Utrechtu v 65. minúte vyrovnali skóre.

Už o pár minút domáci dokonali obrat a išli do vedenia zásluhou Dávida Hancka, ktorý sa presadil po individuálnej akcii.

Na víťazný gól slovenského obrancu nadviazal aj mladý slovenský talent Leo Sauer, ktorý sa presadil už po piatich minútach na ihrisku a uzavrel skóre na konečných 4:2.

Feyenoord tak vďaka triumfu stráca 7 bodov na lídra PSV Eindhoven, ktorý nečakane prehral na pôde Nijmegenu 1:3.

Tabuľka Eredivisie

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Eredivisie»VIDEO: Hancko strelil parádny víťazný gól, Sauer skóroval po piatich minútach na ihrisku