DAC Dunajská Streda - Zira FK: ONLINE prenos z odvetného zápasu 2. predkola Konferenčnej ligy. (Autor: Sportnet)
Sportnet|1. aug 2024 o 17:30

Sledujte online prenos z odvetného zápasu 2. predkola Konferenčnej ligy: DAC Dunajská Streda - Zira FK.

DUNAJSKÁ STREDA. Futbalisti DAC Dunajská Streda a Zira FK dnes hrajú odvetný zápas 2. predkola Konferenčnej ligy.

V úvodnom meraní síl dominoval azerbajdžanský tím a triumfoval jednoznačne 4:0.

Dvojka
Kde sledovať v TV?
Nasledujúce 3 týždne nie je plánovaný žiaden priamy prenos.

Futbal sledujte s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: DAC Dunajská Streda - Zira FK (futbal, výsledky, Konferenčná liga, štvrtok, NAŽIVO)

Európska konferenčná liga Predkolo 2024/2025
01.08.2024 o 20:30
2. kolo
Dunajská Streda
0:0
(0:0)
2' minúta
Prebiehajúci
Zirä FK
Prehľad
Rozhodca: Kachevski – Markoski, Putilin (MKD).
2
Center pred bránu Silvu prišiel už spoza bránkovej čiary.
1
Faul Baja v strede poľa, loptu má Zira, ale dopredu sa netlačí.
1
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

DAC 1904 Dunajská Streda: Popovič – Yapi, Kačaraba, Brunetti – Andzouana (C), Dimun, Herc, Bajo, Mendez – Almási, Trusa
Náhradníci: Petráš, Németh, Bernát, Bösze, Dolček, Ramadan, Redzič, Tuboly, Vitalis
Tréner: Xisco Muñoz

Zirä FK: Silva – Aliyev (C), Ruan Renato, Mutsinzi, Djibrilla – Ahmadzada, Hacyly, İbrahimli – Nuriyev, Utzig, Volkovi
Náhradníci: Hashimov, Nazirov, Acka, Alicanov, Bayramov, Ibrahim, Isayev, Kuliyev, Martins Junior
Tréner: Rashad Sadygov

Odvetné stretnutie 2. predkola Konferenčnej ligy UEFA DAC 1904 – PFC Zira má úvodný výkop naplánovaný na 20:30.

Dunajskostredčania v ňom budú doháňať až štvorgólové manko z prvého zápasu, ktorý vôbec nezvládli. Za Ziru postupne skórovali Utzig, Junior a dvakrát Volkovi.

Ak chcú futbalisti DACu pomýšľať na postup do 3. predkola, budú musieť riadne zabrať. Nič však nie je nemožné.

D. Streda odohrala v sobotu duel s Košicami v rámci prvého kola Niké ligy, remizovala 2:2, o víťazstvo prišla až v nadstavenom čase druhého polčasu, keď v 96. minúte skóroval z nariadenej penalty Medved.

V Azerbajdžane sa liga ešte nezačala, Zira tak od minulého štvrtka nehrala žiaden súťažný zápas.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:30.
Domov»Futbal»Konferenčná liga»ONLINE: DAC Dunajská Streda - Zira FK dnes, Konferenčná liga LIVE (odveta, 2. predkolo)