Vieme hrať lepšie, uznal Weiss. Medvedev to za týždeň nerozchodí

Cesar Blackman a Giorgi Čakvetadze počas zápasu DAC Dunajská Streda - Slovan Bratislava. (Autor: TASR/Jaroslav Novák)
Titanilla Bőd|12. feb 2023 o 23:15

Podľa trénerov je remíza zaslúžená.

DUNAJSKÁ STREDA. Najlepší strelec ligy Nikola Krstovič, opora defenzívy Spyros Risvanis a kapitán mužstva Zsolt Kalmár. Čo majú títo traja hráči Dunajskej Stredy spoločné?

Všetci traja boli v základnej zostave v šlágri kola so Slovanom, no na konci prvého polčasu už nebol na ihrisku ani jeden z nich.

Súboj prvého tímu ligy s druhým priniesol remízu 1:1. Domáci vyhrávali od 7. minúty gólom Cesara Blackmana, vyrovnávajúci gól strelil v 68. minúte Juraj Kucka.

Slovan tak naďalej má trojbodový náskok pred DAC. Na vedúcu dvojicu sa doťahuje Trnava.

Nová posila zapadla

Pre Dunajskostredčanov bolo najväčšou udalosťou zimy, že udržali kanoniera Nikolu Krstoviča. V závere zimnej prípravy Krstovič bol zranený, no proti Slovanu nechýbal v základnej zostave.

Po približne dvadsiatich minútach hry však bolo jasné, že stretnutie nedohrá. Strhal si zo stehna tejpy a odkráčal na lavičku.

Domov»Futbal»Slovensko»Vieme hrať lepšie, uznal Weiss. Medvedev to za týždeň nerozchodí