Gól Lewandowského nestačil, Bayern utrpel ďalšiu prehru

Bavori napriek prehre vedú ligovú tabuľku.

Bundesliga - 12. kolo

FC Augsburg - Bayern Mníchov 2:1 (2:1)

Góly: 23. Pedersen, 36. Hahn - 38. Lewandowski

AUGSBURG. Futbalisti Bayernu Mníchov prehrali v piatkovom zápase 12. kola nemeckej bundesligy na ihrisku Augsburgu 1:2.

Domáci mali lepší vstup do zápasu a v 36. minúte vyhrávali už 2:0, keď sa presadili Mads Pedersen a Andre Hahn.

Hosťom sa podarilo do prestávky znížiť zásluhou Roberta Lewandowského, no napriek veľkému tlaku v druhom polčase nedokázali vyrovnať.

Bayern utrpel druhú prehru z posledných piatich súťažných duelov. Pred necelým mesiacom prehral aj v národnom pohári s Borussiou Mönchengladbach 0:5.

Napriek tomu je na čele ligovej tabuľky. Pred druhým Dortmundom má štvorbodový náskok, no Borussia má k dobru sobotňajší duel so Stuttgartom.

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Gól Lewandowského nestačil, Bayern utrpel ďalšiu prehru