Futbalisti FK Beluša. (Autor: Facebook FK Beluša)
Sportnet|24. sep 2024 o 17:17

V drese Slovana skórovali aj tri najnovšie posily.

Slovnaft Cup - 3. kolo

FK Beluša - ŠK Slovan Bratislava 1:6 (0:1)

Góly: 89. Knížka - 44. Tolič, 47. Ignatenko, 49. Metsoko, 59. Kašia, 72. Gajdoš, 81. Zuberu

Rozhodovali: Kišš - Štrbo, Haring. ŽK: 43. Kíižka, 45. Beňo, 61. Krčula (všetci Beluša)

Beluša: Vangel - Knížka, Štefánek, Schiszler, Beňo, Ďuriš, Gašpar, Mišík, Krčula, Hrenák, Vavruš

Slovan Bratislava: Trnovský - Vojtko, Voet, Kashia, Pauschek - Weiss, Ihnatenko, Savvidis, Tolič - Marcelli, Metsoko

Zostavy a štatistiky zo zápasu nájdete na tomto odkaze >>>

BRATISLAVA. Futbalisti Slovana Bratislava vyhrali v zápase 3. kola Slovnaft Cupu na pôde treťoligového klubu FK Beluša jasne 6:1.

Domáci odolávali favoritovi takmer celý prvý polčas, keď inkasovali až v 44. minúte po presnom zásahu Marka Toliča.

V druhom polčase domácim došli sily a pohodlný postup potvrdil Slovan piatimi zásahmi, keď skórovali Danylo Ignatenko, Idjessi Metsoko, Guram Kašia, Artur Gajdoš a Sharani Zuberu.

Zaujímavosťou je, že v pohárovom zápase sa presadili tri posledné letné posily Slovana - Ignatenko, Metsoko a Gajdoš.

Domácim sa napokon podaril aspoň čestný zásah, keď v 89. minúte strelil gól Denis Knížka.

Domov»Futbal»Slovensko»Treťoligista odolával Slovanu takmer celý polčas, po zmene strán mu však došli sily