ME vo futbale do 19 rokov 2022: Izrael v semifinále zdolal Francúzsko

Francúzsko - Izrael: ONLINE prenos z ME do 19 rokov 2022.
Francúzsko - Izrael: ONLINE prenos z ME do 19 rokov 2022. (Autor: TASR)
Sportnet|28. jún 2022 o 15:00 (aktualizované 28. jún 2022 o 22:06)

Sledovali ste s nami ONLINE prenos zo semifinále ME vo futbale do 19 rokov 2022 (EURO U19 2022): Francúzsko - Izrael.

DUNAJSKÁ STREDA. Francúzsko a Izrael dnes hrali semifinále na ME vo futbale do 19 rokov 2022. Dejiskom zápasu bola MOL Aréna v Dunajskej Strede.

Francúzi predvádzali na šampionáte najlepšie výkony. V skupine získali deväť bodov so skóre 11:2. Nakoniec však postúpil Izrael po výsledku 2:1.

Sledovali ste futbal s nami naživo ako online prenos.

ONLINE PRENOS: Francúzsko - Izrael (LIVE, futbal, ME vo futbale do 19 rokov, semifinále, dnes, utorok)

Majstrovstvá Európy U19 Semifinále 2022/2023
28.06.2022 o 20:00
Francúzsko
1:2
(0:1, 1:1)
90+7 minúta
Ukončený
Izrael
Prehľad
Góly: 62. Virginius – 29. Touré (vla.), 57. Kancepolsky. ŽK: 43. Feingold (ISR), 45+2. Revivo (ISR), 90+1. Tzarfati (ISR), 90+6. Edri (ISR). Rozhodca: Krogh – Bramsen, Portelli.
To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost.
Držení míče: 68 % : 32 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 7:0. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 11:13.
Je konec! Izrael to nakonec opravdu dokázal a vyřadil Francii v semifinále mistrovství Evropy do 19 let! Ve finále se utká s Anglií, která dnes porazila Itálii 2:1.
V 51. minutě dokázal Tzarfati vyrazit pokus Da Silvy. V 57. minutě přišel druhý šok, neboť vedení hostů zvýšil Kancepolsky. Francie sice v 62. minutě snížil díky Virginiusovi, ale následně už nedokázala srovnat.
90+7
Konec zápasu.
90+6
yellowCardPereira si došel pro faul na pravé straně kde jej poslal k zemi Shon Edri, jenž uviděl žlutou kartu. Následuje volný kop, který bude pravděpodobně poslední.
90+1
yellowCardGólman Tomer Tzarfati nyní uviděl za zdržování kartu žluté barvy.
88
changeStřídání v týmu Francie:
ze hřiště odchází Virginius, přichází Cissé.
87
Ba se tentokrát provinil faulem ve vápně soupeře a Izrael získal míč na svou stranu.
85
Francie se snaží vymyslet gólovou akci, ale pokus o centr z nohy Virginiuse se hodně nepovedl.
83
changeStřídání v týmu Izrael:
ze hřiště odchází Gloukh, přichází Yifrah.
ze hřiště odchází Lugasi, přichází Edri.
83
Při rozehrání další standardní situace došlo k faulu Francouzů a brankář Tzarfati je ošetřován.
82
Touré se už potřetí dostal ke hlavičce po rohovém kopu, ale své zakončení poslal jen nad bránu. Nakonec bylo tečované a následuje další roh.
81
Virginius našel Tchaounu, ale jeho zakončení zpoza vápna srazil izraelský obránce do zámezí. Následuje tak rohový kop.
80
Zbývá nám už pouze deset minut základní hrací doby a Izrael stále nečekaně vede o jednu branku.
79
Hosté přežili další útočnou vlnu soupeře, ale následný brejk nic moc nepřinesl.
77
Da Silva skvělým lobem hledal Varelu, ale toho zradilo zpracování na prsa a míč mu utekl do zámezí.
76
Tchaouna využil zaváhání izraelského hráče, ale následně svou přihrávkou našel pouze kopačky soupeře.
74
Tentokrát už to vyšlo, když Bonny posunul míč Varelovi, ale jeho pokus skončil v moci gólmana Tzarfatiho.
73
Francie krouží okolo šestnáctky soupeře, ale zatím se nemůže dostat dovnitř a vystřelit.
71
Nyní hlavní rozhodčí nařídil krátkou přestávku na občerstvení.
70
ze hřiště odchází Kancepolsky, přichází Nawi.
ze hřiště odchází Ebraheim, přichází Turgeman.
68
Nepřesná přihrávka tentokrát skončila jen u izraelského gólmana.
66
Izrael nyní pod tlakem pouze odkopává míče. Po chvíli se Pereira dostal ke střele, ale jeho pokus byl zblokován.
65
Zbytečně Kancepolsky zariskoval uvnitř svého vápna kde mu míč vypíchl Virginius, ale následné zakončení Bonnyho letělo vedle.
64
Francouzi pokračují v tlaku, ale čas se rychle krátí a zbývá něco málo pod půl hodiny.
62
62
goalFrancie právě vstřelila branku!
Je sníženo na 1:2 a obrovské drama tak pokračuje! Francie využila svého tlaku a po přihrávce Bonnyho parádně zakončil do pravé šibenice ALAN VIRGINIUS.
59
ze hřiště odchází Adeline, přichází Ba.
ze hřiště odchází Bondo, přichází Diouf.
57
57
goalIzrael právě vstřelil branku!
Tak tohle je další obrovský šok pro favority z Francie! Lugassy poslal z rohového kopu centr do vápna, který si našel osamocený EL YAM KANCEPOLSKY a poslal Izrael do dvoubrankového vedení!
56
Hosté nyní získali rohový kop z pravé strany.
55
ze hřiště odchází Kassus Abed, přichází Tomer.
53
Znovu musel být izraelský gólman ve střehu, protože přišla střela Virginiuse, ale tu lapil brankář hostů.
52
Následně domácí celek získal rohový kop, po kterém se Touré dostal ke hlavičce, ale ta letěla jen nad bránu Izraele.
51
51
importantFlorent Da Silva se opřel do míče ze střední vzdálenosti, ale jeho pokus dokázal skvělým zákrokem vyrazit Tzarfati!
50
Kassus Abed se snažil vybojovat míč na své polovině, což se mu také podařilo.
48
Izrael se dostal do zakončení po centru z pravé strany, ale střela z voleje letěla doprostřed brány.
47
Francie bude muset ve druhé půli plnou parou vpřed, neboť první část zápasu byla hodně nevydařená.
46
Začal druhý poločas.
Druhý poločas začne přibližně v 21:04.
První polovina utkání je za námi a Izrael překvapivě vede nad Francií 1:0. Už ve 3. minutě se Ebraheim dostal do šance, ale Lo-Tutala jej vychytal. Ve 29. minutě ale přišel centr Gloukha do vápna, který si srazil Touré do vlastní sítě. Následně se ve 36. ocitl Virginius a ve 45. minutě Adeline v zajímavých šancích, ale žádná neskončila gólem.
45+4
První poločas skončil.
45+4
importantMartin Adeline v další šanci, ale Tzarfati jeho pokus z voleje dokázal vyrazit!
45+2
yellowCardRoy Revivo tvrdým skluzem poslal k zemi Pereiru a uviděl kartu žluté barvy. Francie navíc získala volný kop z pravé strany blízko šestnáctky.
45
45
importantTchaouna se skvěle dostal po pravém křídle do vápna, ale jeho přihrávku do vápna vyrazil obránce přesně proti nohám Martina Adelineho, ale jeho rána letěla vysoce nad!
44
Ovšem standardní situace Francie ani tentokrát nepřinesla nic nebezpečného a balón skončil v rukou gólmana.
43
yellowCardIlay Feingold vidí jako první hráč v dnešním zápase žlutou kartu za podražení Virginiuse.
42
Tchaouna poslal dloubáček do vápna, ale ten dokázal vyrazit brankář Tzarfati.
41
Franouzi předvedli velmi dlouhou kombinaci a motanici okolo vápna soupeře. Nakonec ale přišel faul na Pereiru a následuje tak volný kop.
39
Ke konci poločasu je Francie s míčem stále blíže ke svatyni soupeře, ale nemůže se dostat do nějaké šance.
37
Touré se dostal ke hlavičce po rohovém kopu, ale jeho zakončení letělo pouze nad bránu Tzarfatiho, který zatím neměl žádnou práci.
36
ze hřiště odchází Zoukrou, přichází Bonny.
36
36
importantPereira centroval z pravé strany a Virginius se ocitl zcela sám na levé straně malého vápna, ale míč nedokázal trefit!
35
Da Silva se opřel do míče zpoza vápna, ale trefil pouze před sebou bránícího hráče hostů.
34
A znovu se Francouzi ocitli pod tlakem blízko své šestnáctky a opět darovali autové vhazování svému soupeři.
33
Varela se ocitl pod velkým tlakem a v problémech na své polovině, když se na něj přilepil Kassus Abed a Izrael získal autové vhazování.
32
Feingold dostal přihrávku na pravou stranu a následuje Ebraheim pálil z dálky, ovšem tento pokus neměl šanci na úspěch.
30
Tentokrát se Francie rychle dostala do šestnáctky soupeře, ale dopustila se pouze nedovoleného zákroku.
29
29
Lugasi fantastickým pasem uvolnil po levé straně Gloukha, který poslal míč do vápna, kde se jej snažil zakončit Ebraheim, ale nakonec je to vlastní gól SOULEYMANA TOURÉHO, jenž při odkopu trefil pouze vlastní bránu! Francie tak doplatila na příliš malou aktivitu směrem dopředu a Izrael zaslouženě vede 1:0!
28
Tchaounu zradilo zpracování a Izrael mohl jít dopředu, ovšem raději zastavil míč a poslal jej směrem dozadu.
27
Zatím je toto semifinále mistrovství Evropy do 19 let trochu zklamáním, protože k vidění byla jen jedna šance, kterou měl Izrael hned v úvodu zápasu.
25
Kancepolsky zfauloval Bonda, ale ještě před zahráním volného kopu následuje krátká přestávka na občerstvení.
24
Nyní ani útok Izraele nepřinesl nic po špatné přihrávce a další pokus skončil jen u obránce Camary.
22
Pereira svou přihrávku směrem zpět nikoho nenašel a následuje autové vhazování hostů.
21
Jordan Varela zkoušel upadnout v pokutovém území po souboji se soupeřem, ale rozhodčí na jeho divadlo neskočili.
19
Přihrávku Bonda vystihl soupeř a Francii se stále nedaří vymyslet něco nebezpečného.
18
Tentokrát se Israelov dostal při rozehrávce pod tlak a míč zakopl pouze do zámezí, což znamená autové vhazování Pereiry.
17
Feingold byl zfaulován Adelinem a Izrael tak bude rozehrávat na své polovině.
16
Znovu velmi pomalá rozehrávka ze strany Francouzů, kteří zapojují do hry také brankáře Lo-Tutalu.
14
Standardní situace byla rozehrána nakrátko a posléze přiletěl skvělý centr na zadní tyč, kterou zavíral Virginius, ovšem jeho zakončení z voleje skončilo vedle.
13
Další útok po levé straně, ovšem centr zblokoval kapitán Madmon a následuje rohový kop domácích.
11
Francouzi nyní číhali na volný prostor, který nakonec dostal Virginius, který už hledal Tchaouna, ale znovu zapracovala obrana Izraele.
10
Zatím je začátek utkání více než překvapivý a zdá se, že Francie začátek lehce podcenila, ovšem stav je nadále bezbrankový.
8
Nyní je hra přerušená, protože hostující hráč Kassus Abed potřebuje ošetření od lékařů po předešlém souboji.
7
Rohový kop ovšem nepřinesl nic vážnějšího a Tchaouna se snažil rychle projít dopředu, ale poslední obránce mu skluzem odebral míč.
6
Nakonec z pravé strany přiletěl přízemní centr do vápna hostů, ale obrana Izraele si poradila bez problémů a následně z rychlého brejku získala rohový kop.
5
Francouzi jsou trochu zaskočení velmi aktivním začátek zápasu ze strany Izraele, ovšem nyní už se usazují na útočné polovině.
3
3
importantA málem to bylo 1:0 pro Izrael! Ebraheim totiž dostal skvělou přihrávku do vápna, ale jeho pokus chytil brankář Lo-Tutala! Následně se ještě další hostující hráč snažil o dorážku, ale míč už gólman nepustil.
2
Ebraheim se nachytal pouze v ofsajdu a u míče bude znovu Francie.
1
Izrael se snažil projít středem hrací plochy, ale obrana Francie byla připravená a získala autové vhazování.