Fotogaléria (17)
Slovenská lyžiarka Petra Vlhová. (Autor: TASR)
Sportnet|6. jan 2024 o 13:41

Pozrite si najlepšie zábery z obrovského slalomu v Kranjskej Gore.

KRANJSKA GORA. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová v slovinskej Kranjskej Gore nevyužila vedenie po prvom kole sobotňajšieho obrovského slalomu, napokon v pretekoch Svetového pohára skončila mimo pódia až na 4. priečke.

Dvadsaťosemročná Liptáčka bola na zjazdovke Podkoren líderkou po prvej jazde, v druhej však dosiahla až osemnásty najlepší čas a klesla na nepopulárnu štvrtú pozíciu.

V tomto slovinskom stredisku tak stále čaká na triumf v obrovskom slalome, v minulosti tam bola druhá v roku 2020 a vlani tretia.

Fotogaléria: Petra Vlhová počas obrovského slalomu v Kranjskej Gore 2023

Už v nedeľu si môže napraviť chuť v slalome, v najtočivejšej disciplíne bude obhajovať vlaňajší triumf.

Domov»Zimné športy»Zjazdové lyžovanie»FOTO: Kanaďanka všetkých prekvapila. Pozrite si, ako Vlhovej ušlo pódium