Streda, 28. júla, 2021Meniny má Krištof

Fanúšikovia Kazane sa zosobášili priamo počas zápasu

SITA|30. jan 2011 o 21:58

Na ľade Tatneft Arény v Kazani sa uskutočnila nezvyčajná slávnosť, priamo na ľade sa totiž počas prestávky v zápase KHL rozhodol zosobášiť mladý pár fanúšikov tímu Ak Bars Kazaň.

KAZAŇ. Na ľade Tatneft Arény v Kazani sa uskutočnila nezvyčajná slávnosť, priamo na ľade sa totiž počas prestávky v zápase Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) rozhodol zosobášiť mladý pár fanúšikov tímu Ak Bars Kazaň.

Tento klub navyše práve v nedeľu oslávil 55. výročie od svojho založenia. Po druhej tretine domáceho zápase Kazane proti Lokomotivu Jaroslavľ (2:3) vykorčuľovali mladí snúbenci priamo na ľadovú plochu cez koridor mladých hokejistov klubu a ďalších priaznivcov Ak Bars.

Po tom, ako si povedali svoje áno a vymenili obrúčky, nasledoval obvyklý novomanželský bozk, pri ktorom tribúny vyzvali zosobášenú dvojicu k vášnivejšiemu bozku, pretože ten predvedený sa im pravdepodobne pozdával ako príliš málo "horúci".

Vedenie klubu Ak Bars Kazaň novomanželom darovalo cestu na blížiaci sa svetový šampionát, ktorý sa uskutoční na Slovensku. V základnej A-skupine sa v ňom Rusko stretne aj so Slovenskom.

Súvisiace články