Martin Bakoš žiaril.
Martin Bakoš žiaril. (Autor: TASR/AP)
TASR|3. feb 2019 o 18:03

Neuspeli na domácom ľade.

MOSKVA. V nedeľnom stretnutí hokejovej KHL zvíťazil v boji o play off Neftechimik Nižnekamsk na ľade Torpeda Nižnij Novgorod 3:2 po predĺžení.

Prvý gól domácich v zápase Soči s Lokomotivom Jaroslavľ (3:4) strelil v 47. minúte Slovák Martin Bakoš, ktorého strela sa do siete odrazila od pravej žrde. Slovenský útočník si už o tri minúty asistoval pri góle Jegora Rykova.

Sumáre:

HC Torpedo Nižnij Novgorod - Neftechimik Nižnekamsk 2:3 pp (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)

Góly: 33. Orlov - 37. Poriadin, 49. Nättinen, 61. Charjullin

HK Soči - Lokomotiv Jaroslavľ 3:4 (0:0, 0:2, 3:2)

Góly: 47. BAKOŠ, 50. Rykov (BAKOŠ), 54. O'Dell - 26. Beljajev, 28. Jurtajkin, 46. Loktionov, 58. Rafikov

Domov»Hokej»KHL»Bakoš si proti Jaroslavľu pripísal gól aj asistenciu. Na výhru Soči to nestačilo