Nedeľa, 20. júna, 2021Meniny má Valéria

Drogba sa v Turecku predviedol krásnym lobom. Teraz ho čaká Real

Didier Drogba (Autor: SITA/AP)
Sportnet|8. apr 2013 o 19:38

Galatasaray Istanbul čaká v utorok odvetný štvrťfinálový duel Ligy majstrov. Tím je v ťažkej situácii, v úvodnom zápase prehral na pôde Realu Madrid hladko 0:3.

BRATISLAVA. V sobotňajšom zápase 28. kola tureckej futbalovej ligy zvíťazil líder tabuľky Galatasaray Istanbul nad Mersinom 3:1, keď dva góly istanbulského klubu strelil Didier Drogba. Ten prvý bol pritom viac ako výnimočný.

Zápas sa nevyvíjal pre Galatasaray dobre, už od 3. minúty prehrával 0:1. V druhom polčase sa však najprv presadil Melo a potom prišla hviezdna chvíľa Didiera Drogbu. Jeden z hráčov istanbulského tímu vzal loptu Mersinu, ďalší našiel Drogbu a ten už neváhal a jediným dotykom poslal loptu vysokým lobom do bránky.

Šesť minút pred koncom zápasu sa ten istý hráč postaral o ďalší gól a zabezpečil konečné skóre 3:1.

Galatasaray Istanbul čaká v utorok odvetný štvrťfinálový duel Ligy majstrov. Tím je v ťažkej situácii, v úvodnom zápase totiž prehral na pôde Realu Madrid hladko 0:3.