Sobota, 24. júla, 2021Meniny má Vladimír

Čontofalský už môže hrať za Slaviu

Kamil Čontofalský (Autor: archív - SITA)
SITA|18. aug 2011 o 14:01

PRAHA 18. augusta (SITA) - Slovenskému brankárovi v službách českého futbalového klubu SK Slavia Praha Kamilovi Čontofalskému už nič nebráni v tom, aby absolvoval súťažný debut v drese svojho zamestnávateľa.

Slovenskému brankárovi v službách českého futbalového klubu SK Slavia Praha Kamilovi Čontofalskému už nič nebráni v tom, aby absolvoval súťažný debut v drese svojho zamestnávateľa.

PRAHA. Bývalý reprezentant Slovenska prestúpil do Slavie ešte začiatkom júla tohto roku z Larissy. Funkcionári gréckeho klubu však neposlali do Česka Čontrofalského transferkartu, tú dostali "zošívaní" až vo štvrtok ráno.

"Prišli nám všetky potrebné dokumenty vrátane potvrdenia o tom, že Kamilove ukončenie zmluvy s Larissou je právoplatné. Máme už aj jeho transferkartu a nič nebráni tomu, aby Čontofalský nastúpil v pondelňajšom ligovom zápase," povedal pre agentúru SITA riaditeľ komunikácie Slavie Praha Ondřej Zlámal.

Slavia hrá v pondelok na ihrisku Teplíc a dá sa predpokladať, že Čontofalský nastúpi v základnej zostave, keďže funkcionári z Edenu ho angažovali ako brankársku jednotku.

Súvisiace články