(0:0, 2:1, 0:1, 1:0)
Po predĺžení

Česko - Bielorusko: ONLINE z MS v hokeji 2021

Česko vs. Bielorusko: ONLINE prenos zo zápasu na MS v hokeji 2021 dnes.
Česko vs. Bielorusko: ONLINE prenos zo zápasu na MS v hokeji 2021 dnes. (Zdroj: Sportnet)
Sportnet|24. máj 2021 o 10:00 (aktualizované 24. máj 2021 o 19:00)

Sledujte s nami ONLINE prenos zo zápasu MS v hokeji 2021: Česko - Bielorusko.

RIGA. Česko a Bielorusko dnes hrajú ďalší zápas na MS v hokeji 2021, ktoré hostí lotyšská Riga. Sledujte online prenos s nami naživo.

Pozrite si tiež aktuálne tabuľky a celkový program šampionátu.

ONLINE PRENOS: Česko - Bielorusko (LIVE z MS v hokeji 2021 dnes)

Majstrovstvá sveta Skupina A 2020/2021
24.05.2021 o 19:15
Česko
3:2
62' minúta
Ukončený
Bielorusko
Prehľad
Góly a asistencie: 30. Jan Kovář (Hronek, Moravčík), 34. Zadina (Hronek), 62. D. Kubalík (R. Hanzl, Hrubec) – 26. Šarangovič (S. Kosticyn), 52. Jerjomenko (Lopačuk, Šinkevič).
Česko víťazí nad Bieloruskom 3:2 po predĺžení.
Koniec zápasu.
61:22
goalČesko dalo gól!
DOMINIK KUBALÍK sa rútil sám na bránu, blafák do bekhendu mu vyšiel, puk zasunul medzi Kolosovove betóny a Česko víťazí!
Asistencie: R. Hanzl, Š. Hrubec
60:53
Hronek predviedol výborný backchecking.
60:28
Dvaja proti jednému, obetavo sa do strely hodil Hronek.
60:01
Začalo sa predĺženie.
Po riadnom hracom čase je skóre vyrovnané – 2:2. O malú chvíľu sa začne predĺženie.
60:00
Tretia tretina sa skončila.
59:38
V záverečnej minúte tretej tretiny sa Bielorusi nasťahovali do útočného pásma, Hrubec dokonca musel zasahovať betónmi.
58:42
Kubalík našliapol na ľavom krídle a vystrelil, Kolosov pohodlne zasiahol lapačkou.
58:09
Bielorusi vyhodili puk cez všetky čiary – zakázané uvoľnenie.
57:34
Stránský strieľal z pravého krídla, ale veľmi nepresne, bránu minul.
56:39
Bielorusi sa bránia, darí sa im však vytláčať Čechov do stredného pásma.
55:04
Česi si posúvajú puk popri mantineli, aktívni sú najmä Stránský so Špačkom. No nedarí sa im vytvoriť si šancu či streleckú pozíciu. K Vránovi puk nedoputoval.
53:51
Česká kombinácia končí na bočnej sieti bieloruskej bránky.
53:34
Chytil nepresne prihrával, Česi sa museli rýchlo vrátiť späť.
53:18
Stránský spoza brány nabil spoluhráčovi, ten okamžite strieľal, no Kolosov bol na svojom mieste.
51:30
goalBielorusko dalo gól!
A je tu bieloruské vyrovnanie! Bielorusi rýchlo otočili hru a prenikli jednoducho do útočného pásma, kde Lopačuk prihral na druhú stranu VLADISLAVOVI JERJOMENKOVI a ten to trafil nádherne ponad vyrážačku Hrubca k vzdialenejšej žŕdke.
Asistencie: S. Lopačuk, I. Šinkevič
50:49
Antonov strieľal na bránu, Hrubec vyráža pred seba.
50:07
Protas to nemal na koncovku, bol následne vytlačený za bránu, kde puk získali Česi.
49:20
Musilovi sa od mantinelu nepodarilo prihrať pred bránu, kde mal spoluhráčov. Čechom sa zatiaľ nedarí odskočiť na rozdiel dvoch gólov, všetko je tak otvorené.
47:30
Pekná kombinácia českých hokejistov v útočnom pásme, no nevyšla im finálna prihrávka medzi kruhy, tú Bielorusi prečítali a dostali puk do stredného pásma.
46:08
Smejkal zatiahol puk za súperovu bránu, prihral na modrú Skleničkovi, ktorého nahodenie skončilo mimo troch žrdí.
44:50
44:50
Hájek dobre zapracoval pred vlastným brankárom, no Česi mali problém dostať puk z obrannej tretiny.
43:32
43:32
Výborná pozícia pre Moravčíka, na osi ihriska zostal nebránený, no Kolosovovi nikto neclonil a ten Moravčíkovu strelu skryl v lapačke.
42:59
importantČechom sa viackrát podarilo vyhodiť puk, no následne mohli inkasovať! Prince z ľavej strany nahodil puk pred bránu, kde ho ešte veľmi nebezpečne tečoval Kosticyn! Čechov výrazne podržal brankár Hrubec.
42:19
Protas zvolil strelu z ľavej strany, no tú zblokoval Klok.
41:24
Vylúčenie v tíme Česko (Libor Hájek – 2 min., hákovanie).
40:29
Kovář prenikol do útočného pásma, prihral spoluhráčovi, ktorého strela cieľ minula.
40:01
Začala sa tretia tretina.
Tretia tretina sa začne približne o 20:52.
V druhej tretine padli tri góly, Bielorusov dostal do vedenia Šarangovič, no Česi gólmi Kovářa a Zadinu skóre otočili a vyhrávajú 2:1.
40:00
Druhá tretina sa skončila.
39:34
Česi vydolovali puk vo vlastnom pásme a popri mantineli ho posielajú do útočnej tretiny.
38:21
Hostia sú v závere druhej tretiny aktívni, no teraz ich akciu zastavil ofsajd.
37:43
Bielorusi nastrelil puk z diaľky na Hrubca, ten hru prerušil, vhodí sa po jeho ľavici.
36:46
importantZ ničoho nič sa Bielorusi dostali do šance. Prince strieľal zblízka z ľavej strany, v minisúboji uspel Hrubec.
36:04
36:04
Zadina zakombinoval s Kovářom, na konci ich akcie bol Hronek, skóre sa nemení.
35:30
importantPlatt sa snažil strieľať spoza hráča, neuspel. Na druhej strane sa v sľubnej šanci ocitol Flek, korčuľoval sám na bránu, mieril medzi Kolosovove betóny, no ten ich včas sklepol!
34:30
Česi držia puk na hokejkách, no Bielorusi ich umne vytláčajú.
33:03
33:03
Česi otáčajú skóre! Hronek prihral na ľavý kruh FILIPOVI ZADINOVI, ktorý dostak od Bielorusov veľa času aj priestoru, výborne zamieril a strelou švihom našiel voľný priestor za chrbtom Kolosova!
Asistencia: F. Hronek
32:47
Kovář hľadal Kubalíka pred bránou, tomu sa nepodarilo zakončiť.
32:25
Hronekov pokus Kolosov chytil a nepripustil žiadne dorážky.
32:10
Česko má ideálnu príležitosť ísť do vedenia pri presilovej hre. Vyhralo buly.
32:07
Vylúčenie v tíme Bielorusko (Sergej Kosticyn – 2 min., sekanie).
29:44
29:44
Česi pomerne rýchlo vyrovnávajú! Moravčík prihral po modrej Hronekovi, ten puk nahodil na bránu, jeho dráhu šikovným tečom zmenil JAN KOVÁŘ, puk sa zatrepotal v sieti, Kolosov nemal nárok.
Asistencie: F. Hronek, M. Moravčík
28:26
Klok sa zapojil do útoku a tečoval puk, zaujímavá možnosť.
27:54
Bielorusi stále hrozia, Česi musia jednoznačne zabrať.
25:52
Bielorusko otvára skóre! Rýchlo sa dostalo do útočnej tretiny, kde dostalo od českých hokejistov príliš veľa priestoru. Bielorusi si to prihrali pred bránou a JEGOR ŠARANGOVIČ zakončil s prehľadom pod hornú žŕdku!
Asistencia: S. Kosticyn
24:58
Stránský prešiel z pravého krídla až za bránu, z jeho práce ťažil Špaček, ktorý strieľal z prvej.
23:09
Česká defenzíva zblokovala asi tri bieloruské strely, puk skončil v strednom pásme.
22:43
Bailenova krížna prihrávka neprešla, no Česi sa nedokázali oslobodiť.
21:44
Vylúčenie v tíme Česko (Libor Šulák – 2 min., nedovolené bránenie).
21:25
Strela Platta z prvej bola nepresná, minula horný roh brány.
20:53
importantKosticyn bol vo veľkej príležitosti, no netrafil odkrytú bránu!
20:30
Aj Šulákov pokus Bielorusi zblokovali, hrajú veľmi obetavo, veľký počet striel blokujú.
20:01
Začala sa druhá tretina.
Druhá tretina sa začne približne o 20:04.
Česko nevstúpilo do zápasu najlepšie, no postupne prebralo iniciatívu. Vytvorilo si slušný počet šancí, no gólom neskončila ani jedna.
20:00
20:00
Prvá tretina sa skončila.
19:36
Česko si vytvorilo obrovský tlak, no po prihrávke Hroneka Kubalík triafa iba protihráča.
18:51
Kubalíkova strela z prvej skončila na brániacom hráčovi, tento hráč o chvíľu strieľal opäť.
18:26
18:26
Vylúčenie v tíme Bielorusko (German Nesterov – 2 min., hákovanie).
17:38
importantPo strele Smejkala sa Kolosov obzeral po puku, nebol si istý zákrokom, no mal šťastie, že ten neskončil za čiarou.
17:14
Bielorusi sa prakticky nedostávajú do útočného pásma, Paré iba vyhodil puk do strednej tretiny.
15:50
15:50
15:50
importantČesi zaútočili po ľavom krídle, puk sa odrazil presne na hokejku Sekáča, ktorý zblízka trafil do Kolosova! Zatiaľ asi najväčšia česká šanca.
14:24
Český tím roztočil v útočnom pásme poriadny kolotoč. Kubalík pálil spomedzi kruhov, jeho pokus bol zblokovaný.
13:32
Špaček dostal prihrávku na modrú a z prvej ohrozil Kolosova, ten sa už poriadne rozchytal.
13:00
Stránský sa s pukom otočil a poslal ho na bránu, ešte dorážal Vrána.
12:25
Kolosov zbiera zákroky, tentokrát ho preveril Flek.
12:16
Z dobrej pozície spomedzi kruhov strieľal Zadina, puk skončil na hrudi Kolosova.
11:41
Česi jednoznačne zvýšili aktivitu, tentokrát ich však zabrzdilo zakázané uvoľnenie.
10:38
Chytil nabil Hronekovi, ten strieľal od modrej z prvej, Kolosov len vyráža.
10:10
10:10
Vrána dokorčuľoval puk na zadnom mantineli, veľmi dlho hráči bojovali o hrací predmet, vydolovali ho napokon hostia.
09:02
Českému tímu sa podarilo zamknúť súpera v jeho obrannej tretine, Musil posielal puk do bránkoviska, o niečo neskôr strieľal zblízka Sklenička, Kolosov puk vytesnil na ochrannú sieť.
07:54
Rodilo sa české prečíslenie, no výborne sa vrátil jeden z brániacich Bielorusov a zblokoval prihrávku.
07:06
Opäť pokazená česká rozohrávka, Moravčík prihral na hokejky Bielorusov, no tí bránu nedokázali ohroziť. Naopak, na druhej strane strieľal Šulák.
06:03
06:03
Hronek nahodil puk na bránu od modrej čiary, Kolosov skryl puk vo výstroji.
04:51
Hrubec musel opäť zasahovať, aktívnejšie do zápasu vstúpili bieloruskí hokejisti.
04:02
Stránský prenechal puk zadovkou Vránovi, ten strieľal z veľkého uhla, Kolosov sa moc na zákrok nenadrel.
02:55
importantČesi chybovali pri rozohrávke, Bielorusi získali puk, akciu zakončil strelou z ľavého krídla Prince, mieril k bližšej žŕdke, ktorú si Hrubec pokryl.
02:07
Hrubec kryl pokus Jerjomenka od modrej čiary, mal odkrytý výhľad, bez problémov si poradil.
01:13
Česi preváhali vhodný moment na strelu a napokon nezakončili, Bielorusi im puk vypichli do stredného pásma.
00:42
Hrubec pomohol s rozohrávkou na zadnom mantineli.
00:05
Už po pár sekundách Kolosov prikryl puk a prerušil hru.
00:01
Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

Česko: Hrubec (Will) – Hronek (A), D. Musil, Klok, Hájek, Šulák, D. Sklenička, Moravčík – D. Kubalík, Jan Kovář (C), Zadina – M. Stránský, Špaček, J. Vrána – Sekáč, Chytil, Flek – Smejkal, R. Hanzl (A), A. Musil – Blümel.

Bielorusko: Kolosov (Šostak) – Faľkovskij, Chenkeľ (A), Znacharenko, Antonov, Bailen, Korobov, Šinkevič, Jerjomenko – Prince, S. Kosticyn, Šarangovič (C) – Protas, N. Komarov, Drozd – Platt (A), Kodola, Paré – Lopačuk, Stefanovič, Nesterov..
Českí hokejisti si v skupine A zmerajú sily s Bieloruskom. Stretnutie sa začína o 19:15.

Česko vstúpilo do turnaja veľmi zle, dvoma prehrami. Najprv tesne prehralo s Ruskom 3:4, následne podľahlo Švajčiarsku 2:5. Dnes Česi zabojujú o prvé body na šampionáte.

V ceste im bude stáť Bielorusko, ktoré je v skupine piate. Najprv podľahlo našej reprezentácii 2:5, následne uchmatlo všetky tri body Švédom, ktorých zdolalo tesne 1:0.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 19:15.

Domov»MS v hokeji 2021»Česko - Bielorusko: ONLINE z MS v hokeji 2021