Slavia Praha rozdrvila súpera, už po polčase vyhrávala o päť gólov

Futbalisti SK Slavia Praha.
Futbalisti SK Slavia Praha. (Autor: SITA)
TASR|27. jan 2021 o 20:17

V stredu hralo viacero Slovákov.

PRAHA. Futbalisti Slavie Praha deklasovali v stredajšej dohrávke 12. kola najvyššej českej súťaže domáci Zlín 6:2. Hostia rozhodli už v prvom polčase, ktorý vyhrali 5:0. Hetrikom sa blysol Jan Kuchta.

Hráči Slavie v tejto ligovej sezóne ešte neprehrali, na čele tabuľky majú deväťbodový náskok pred druhým Jabloncom.

Futbalisti Liberca utrpeli prvú prehru po piatich zápasoch. V stredajšej dohrávke 9. kola podľahli v Ostrave 0:1. Jediný gól strelil už v piatej minúte Tomáš Zajíc.

Česká liga - dohrávky

Zlín - Slavia Praha 2:6 (0:5)

Góly: 48. Cedidla, 74. Poznar - 11., 17. a 45. Kuchta, 3. Olayinka, 36. Sima, 89. Musa

ČK: 75. Slovák (Zlín) po druhe ŽK

/Marek Hlinka odohral celý zápas, Róbert Matejov a Matej Rakovan sedeli na lavičke náhradníkov - Jakub Hromada hral od 75. minúty/

Ostrava - Liberec 1:0 (0:0)

Gól: 5. Zajíc

ČK: 90.+4 Mosquera (Liberec)

/Viktor Budinský sedel na lavičke náhradníkov - Martin Koscelník odohral celý zápas, Michal Faško nastúpil v 74. minúte/

Bohemians Praha - Opava 0:0

/Patrik Le Giang sedel na lavičke náhradníkov - Karol Mondek hral do 90.+5 minúty, René Dedič sedel na lavičke náhradníkov/

Domov»Futbal»Česko»Slavia Praha rozdrvila súpera, už po polčase vyhrávala o päť gólov