Považancov gól na triumf nestačil, Procházka rozhodol o víťazstve Plzne

Slovenský futbalový reprezentant Jakub Považanec.
Slovenský futbalový reprezentant Jakub Považanec. (Autor: TASR)
TASR|4. aug 2018 o 20:11

Pozrite si súhrn sobotňajších výsledkov českej futbalovej ligy.

PRAHA. Skóre sobotňajšieho zápasu 3. kola českej futbalovej Fortuna ligy otvoril v 70. minúte slovenský stredopoliar hosťujúceho FK Jablonec Jakub Považanec.

Pleštilov center z pravej strany umiestil k vzdialenejšej žrdi. Domáci Fastav Zlín si však remízu 1:1 zachránil v úplnom závere zápasu po gólovej hlavičke Beauguela.

Baník Ostrava vďaka hetriku Milana Baroša zdolal Příbram 3:0. Darilo sa aj ďalšiemu slovenskému stredopoliarovi Romanovi Procházkovi.

V 88. minúte v pozícii striedajúceho hráča zabezpečil majstrovskej Viktorii Plzeň víťazstvo 1:0 nad domácou Sigmou Olomouc.

Česká futbalová liga - 3. kolo:

FC Slovan Liberec - FK Teplice 2:2 (1:1)
Góly:
35. Ševčík, 68. Pázler - 33. a 61. Vaněček

/za Liberec od 79. min. nastúpil M. Koscelník/

FC Baník Ostrava - 1. FK Příbram 3:0 (2:0)
Góly:
5., 22. a 51. Baroš

FC Fastav Zlín - FK Jablonec 1:1 (0:0)
Góly:
90. Beauguel - 70. POVAŽANEC

/za Zlín hral celý zápas R. Matejov - za Jablonec hral celý zápas J. Považanec + gól/

SK Sigma Olomouc - FC Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
Gól:
88. PROCHÁZKA

/za Plzeň chytal M. Kozáčik, celý zápas odohral P. Hrošovský a od 74. min. nastúpil R. Procházka + gól/

Domov»Futbal»Ďalšie súťaže»Považancov gól na triumf nestačil, Procházka rozhodol o víťazstve Plzne