Štvrtok, 28. január, 2021Meniny má Alfonz

Banskobystričanky v 3. kole Vyzývacieho pohára dvakrát doma

SITA|Publikované 22. okt 2008 o 08:48

Hádzanárky ŠKP HK Banská Bystrica odohrajú začiatkom novembraobidva zápasy 3. kola Vyzývacieho pohára proti ukrajinskému GK Podatkovij Universitet-Istil.

BANSKÁ BYSTRICA. Hádzanárky ŠKP HK Banská Bystrica odohrajú začiatkom novembraobidva zápasy 3. kola Vyzývacieho pohára proti ukrajinskému GK Podatkovij Universitet-Istil v domácom prostredí. Pôvodne sa zverenky trénera Ivana Pompoša mali najskôr predstaviť na palubovke súpera a v odvete pred svojimi priaznivcami. "Predstaviteľom ukrajinského klubu sme navrhli, aby sa hrali u nás obe stretnutia. Oni s tým súhlasili, dohodli sme sa rýchlo. Požadovali určitú finačnú kompenzáciu, z ktorej potom trochu zľavili a my sme to akceptovali. Pre nás je to výhoda, že budeme hrať dvakrát doma, keďže máme v družstve tri kojace matky," informovala agentúru SITA hrajúca manažérka banskobystrického tímu Katarína Lapinová a dodala: "V našom kádri neprišlo po nedávnom stabilizovaní situácie k žiadnym zmenám. Nik doň zatiaľ nepribudol."

V Banskej Bystrici je prvý zápas 3. kola Vyzývacieho pohára, v ktorom budú v oficiálnom zápise uvedené ako domáce Ukrajinky, na programe v sobotu 1. novembra o 18.00 h, odveta na druhý deň v nedeľu (2. 11.) so začiatkom v rovnakom čase (rozhodujú Aleksandar Pandžič a Ivan Mošorinski zo Srbska).

Vyzývací pohár žien - 3. kolo (prvý zápas 1. 11. o 18.00 h - odveta 2. 11. o 18.00 h, oba v B. Bystrici):

GK Podatkovij Universitet-Istil (Ukr.) - ŠKP HK Banská Bystrica (SR)

Autor: SITA

Súvisiace články

© Copyright 2021 | Športnet, s.r.o.