Slovan má poslednú šancu, MS U20 pokračujú bez Slovákov (TV tipy)

Športový TV program: ŠK Slovan Bratislava bojuje o skupinovú fázu Európskej konferenčnej ligy (EKL).
Športový TV program: ŠK Slovan Bratislava bojuje o skupinovú fázu Európskej konferenčnej ligy (EKL). (Autor: TASR)
Sportnet|15. aug 2022 o 08:30

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Futbalový Slovan Bratislava je jediným slovenským klubom, ktorý ešte bojuje v niektorej z európskych súťaží.

Po tesnom vypadnutí z Európskej ligy, po neúspešnej penaltovej dráme proti Olympiakosu Pireus, má ešte poslednú možnosť postúpiť do skupinovej fázy.

Slovenský majster sa predstaví v play off kvalifikácie Európskej konferenčnej ligy (EKL), v ktorom vyzve bosniansky Zrinjski Mostar.

Úvodný zápas odohrá vo štvrtok na pôde súpera. Zápas odvysiela RTVS Šport.

Pokračujú aj MS v hokeji do 20 rokov 2022, ale žiaľ, už bez slovenskej účasti. Slovenskí mladíci totiž obsadili v skupine A posledné 5. miesto, keď v štyroch zápasoch získali iba dva body. Kto sa teda stane juniorským majstrom?

Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.

PONDELOK (15. august)

Futbal

  • 17:25 Athletic Bilbao - RCD Mallorca, La Liga (Nova Sport 3)
  • 18:25 Hellas Verona - SSC Neapol, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:55 Korona Kielce - Warta Poznaň, Ekstraklasa (JOJ Šport)
  • 20:40 Juventus FC - US Sassuolo, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:45 Kasimpasa - Fenerbahce, Süper Lig (Sport 2)
  • 20:55 Liverpool FC - Crystal Palace, Premier League (Canal+ Sport)
  • 21:25 Betis Sevilla - Elche CF, La Liga (Nova Sport 3)

Tenis

  • 17:00 turnaj ATP v Cincinnati (Eurosport 2)

Atletika

  • 9:45 ME v Mníchove, maratón (ČT Sport)
  • 20:15 ME v Mníchove, finále (RTVS Šport)

Plávanie

  • 16:55 ME v Mníchove, finále (RTVS Šport, ČT Sport)


UTOROK (16. august)

Futbal

  • 20:45 FC Kodaň - Trabzonspor, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 20:45 FK Bodo/Glimt - Dinamo Záhreb, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:45 Glasgow Rangers - PSV Eindhoven, Liga majstrov (Premier Sport 2)

Cyklistika

  • 15:30 Okolo Dánska, 1. etapa (Eurosport 1)

Tenis

  • 17:00 turnaj ATP v Cincinnati (Eurosport 2)

Atletika

  • 8:15 ME v Mníchove (ČT Sport)

Plávanie

  • 18:00 ME v Mníchove, finále (RTVS Šport, ČT Sport)

Snooker

  • 15:30/19:45 European Masters (Eurosport 2)


STREDA (17. august)

Futbal

  • 18:15 FK Karabach - Viktoria Plzeň, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 20:45 Dynamo Kyjev - SL Benfica, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:45 Maccabi Haifa - Crvena Zvezda Belehrad, Liga majstrov (Premier Sport 2)

Hokej

  • 18:05 MS do 20 rokov, štvrťfinále (RTVS Šport)
  • 21:35 MS do 20 rokov, štvrťfinále (RTVS Šport)

Cyklistika

  • 14:00 ME, časovka žien (Eurosport 1)
  • 15:30 Okolo Dánska, 2. etapa (Eurosport 1)

Tenis

  • 17:00 turnaj ATP v Cincinnati (Eurosport 2)

Volejbal

  • 17:50 Slovensko - Španielsko, kvalifikácia ME (JOJ Šport)

Atletika

  • 9:20/19:40 ME v Mníchove (ČT Sport, RTVS Šport)

Snooker

  • 19:45 European Masters (Eurosport 1)


ŠTVRTOK (18. august)

Futbal

  • 01:35 Toronto FC - New England Revolution, MLS (Nova Sport 1)
  • 02:05 New York City FC - Charlotte FC, MLS (Nova Sport 2)
  • 04:05 Vancouver Whitecaps FC - Colorado Rapids, MLS (Nova Sport 2)
  • 18:00 Európska konferenčná liga, 4. kvalifikačné kolo (ČT sport)

  • 19:00 HŠK Zrinjski Mostar - Slovan Bratislava, 4. kvalifikačné kolo Konferenčnej ligy (RTVS Šport)

Hokej

  • 01:00/04:00 MS do 20 rokov, štvrťfinále (RTVS Šport)
  • 14:55 Lukko Rauma - Davos, Danube Cup (JOJ Šport)
  • 18:55 Slovan Bratislava - Sparta Praha, Danube Cup (JOJ Šport)

Cyklistika

  • 15:30 Okolo Dánska, 3. etapa (Eurosport)

Tenis

  • 17:00 turnaj ATP v Cincinnati (Eurosport 2)
  • 17:00 turnaj WTA 1000 v Cincinnati (RTVS Šport)

Hádzaná

  • 19:00 Győr - Odense, prípravný zápas (Sport 2)

Atletika

  • 08:45 ME v Mníchove, kvalifikácia (ČT sport)
  • 19:50 ME v Mníchove (ČT sport, RTVS Šport)

Bejzbal

  • 19:00 St. Louis Cardinals - Colorado Rockies, MLB (Premier Sport 2)

Golf

  • 23:00 BMW Championship (Eurosport 2)

Snooker

  • 15:30/20:00 European Masters (Eurosport 2)


PIATOK (19. august)

Futbal

  • 19:55 Espanyol Barcelona - Rayo Vallecano, La Liga (Nova Sport 4)
  • 20:25 Borussia Mönchengladbach - Hertha BSC, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 21:55 Sevilla FC - Real Valladolid, La Liga (Nova Sport 4)

  • 20:30 Podbrezová - Banská Bystrica, Fortuna liga, 6. kolo (Nova Sport 1, VOYO)

Hokej

  • 14:55 HC Sparta Praha - Lukko Rauma, Danube Cup (JOJ Šport)
  • 16:50 České hviezdy, charitatívny zápas v Ždári nad Sázavou (Nova Sport 1)
  • 18:55 HC Slovan Bratislava - HC Davos, Danube Cup (JOJ Šport)
  • 22:00 MS do 20 rokov, semifinále (RTVS Šport)

Atletika

  • 9:45 ME v Mníchove, kvalifikácia (ČT Sport)
  • 14:20 ME v Mníchove, finále rýchlostnej kanoistiky (RTVS Šport)
  • 20:00/20:30 ME v Mníchove, finále (ČT Sport, RTVS Šport)

Tenis

  • 17:05/19:10 turnaj WTA 1000 v Cincinnati, štvrťfinále (RTVS Šport)
  • 19:00 turnaj ATP v Cincinnati, štvrťfinále (Eurosport 2)

Cyklistika

  • 15:30 Okolo Dánska, 4. etapa (Eurosport)
  • 17:45 Vuelta, 1. etapa (Eurosport)

Motorizmus

  • 14:10 VC Rakúska, Moto GP (Nova Sport 1)

Basketbal

  • 17:55 Taliansko - Srbsko, Nemecký pohár, semifinále (Nova Sport 2)
  • 19:55 Nemecko - Česko, Nemecký pohár, semifinále (Nova Sport 2)

Snooker

  • 15:30/21:00 European Masters (Eurosport 2)


SOBOTA (20. august)

Futbal

  • 12:55 Sandhausen - Norimberg, 2. Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 13:25 Tottenham - Wolves, Premier League (Canal+ Sport)
  • 13:25 Hibernian - Rangers, Škótsko (Premier Sport 1)
  • 15:00 Leverkusen - Hoffenheim, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 15:25 Dortmund - Werder Brémy, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:25 Wolfsburg - Schalke 04, Bundesliga (Premier Sport 1)
  • 15:55 Fulham - Brentford, Premier League (Canal+ Sport)
  • 17:00 Salzburg - Klagenfurt, Rakúsko (Arena Sport 1)
  • 17:15 Monaco - Lens, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:25 Osasuna - Cadiz, La Liga (Premier Sport 2)
  • 18:25 Bournemouth - Arsenal, Premier League (Canal+ Sport)
  • 18:25 Union Berlín - Lipsko, Bundesliga (Premier Sport 1)
  • 18:25 FC Turín - Lazio Rím, Serie A (Nova Sport 4)
  • 19:25 Mallorca - Betis Sevilla, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:00 Eindhoven - Volendam, Holandsko (Arena Sport 1)
  • 20:40 Inter Miláno - Spezia, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:40 Sassuolo - Lecce, Serie A (Premier Sport 1)
  • 20:55 Marseille - Nantes, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 21:55 Celta Vigo - Real Madrid, La Liga (Nova Sport 3)

  • 18:00 Michalovce - Skalica, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Trenčín - Liptovský Mikuláš, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Trnava - Dunajská Streda, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Zlaté Moravce - Ružomberok, Fortuna liga (VOYO)

  • 10:30 Žilina B - Prešov, II. liga (JOJ Šport)
  • 16:30 Dubnica - Rača, II. liga
  • 16.30 Humenné - FC Košice, II. liga
  • 16:30 Púchov - Myjava, II. liga
  • 16:30 Trebišov - Považská Bystrica, II. liga

Hokej

  • 2:00 MS do 20 rokov, semifinále (RTVS Šport)
  • 22:00 MS do 20 rokov, o 3. miesto (RTVS Šport)

Cyklistika

  • 13:45 Okolo Dánska, 5. etapa (Eurosport)
  • 15:00 Vuelta, 2. etapa (Eurosport)

Tenis

  • 17:00 turnaj WTA 1000 v Cincinnati, semifinále (RTVS Šport)
  • 21:00 turnaj ATP v Cincinnati, semifinále (Eurosport 2)

Motorizmus

  • 09:00 VC Rakúska Moto 3, tretí tréning (Nova Sport 1)
  • 09:55 VC Rakúska Moto GP, tretí tréning (Nova Sport 1)
  • 12:35 VC Rakúska Moto 3, kvalifikácia (Nova Sport 1)
  • 13:30 VC Rakúska Moto GP, kvalifikácia (Nova Sport 1)
  • 21:00 NASCAR Xfinity Series (Arena Sport 2)

Rýchlostná kanoistika

  • 12:50/14:15 ME v Mníchove (RTVS Šport)

Basketbal

  • 14:50 Gruzínsko - Slovensko, kvalifikácia ME mužov (JOJ Šport)
  • 17:50 Slovensko - Lotyšsko, kvalifikácia ME žien (JOJ Šport)
  • 18:25 DBB Superpohár, finále (Nova Sport 1)

Atletika

  • 8:15/19:50 ME v Mníchove (ČT sport)

Horská cyklistika

  • 12:00 ME žien (Eurosport)

Baseball

  • 19:25 Philadelphia Phillies - New York Mets, MLB (Premier Sport 2)

Golf

  • 18:30/23:00 BMW Championship (Eurosport 2)

Plážový volejbal

  • 18:30 ME v Mníchove, finále žien (RTVS Šport)

Snooker

  • 20:15 European Masters (Eurosport)

Šípky

  • 11:05 Darts Masters, Wollongong (Nova Sport 2)

Triatlon

  • 12:15 Collins Cup (Eurosport 2)


NEDEĽA (21. august)

Futbal

  • 12:55 Racing Strasbourg - Stade Reims, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 14:00 Rotterdam - Ajax, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 14:55 West Ham - Brighton, Premier League (Canal+ Sport)
  • 14:55 Clermont Foot - OGC Nice, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 15:25 Frankfurt - Kolín, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 16:45 Waalwijk - Feyenoord, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 17:00 Stade Rennes - Ajaccio, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:25 Newcastle - Manchester City, Premier League (Canal+ Sport)
  • 17:25 Bochum - Bayern Mníchov, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 17:25 Athletic Bilbao - Valencia, La Liga (Premier Sport 1)
  • 18:25 Neapol - Brianza, Serie A (Nova Sport 4)
  • 19:25 Atlético Madrid - Villarreal, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Lille - PSG, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 20:40 Atalanta Bergamo - AC Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 21:55 Real Sociedad - FC Barcelona, La Liga (Nova Sport 3)

  • 20:30 Slovan Bratislava - Žilina, Fortuna liga (Dajto TV, VOYO)
  • 10:30 Šamorín - Komárno, II. liga
  • 10:30 Petržalka - Pohronie, II. liga (JOJ Šport)

Hokej

  • 2:00 MS do 20 rokov, finále (RTVS Šport)
  • 12:55 Davos - HC Sparta Praha, Danube Cup (JOJ Šport)
  • 16:55 HC Slovan Bratislava - Lukko Rauma, Danube Cup (JOJ Šport)

Tenis

  • 0:00 ATP v Cincinnati, semifinále (Eurosport 2)
  • 22:30 ATP v Cincinnati, finále (Eurosport 2)

Atletika

  • 11:05/13:20 ME v Mníchove, finále rýchlostnej kanoistiky (RTVS Šport)
  • 15:35 ME v športovej gymnastike, náradia (RTVS Šport)
  • 18:50/19:20 ME v Mníchove (ČT Sport, RTVS Šport)

Cyklistika

  • 12:00 Vuelta, 3. etapa (Eurosport)

Motorizmus

  • 13:30 VC Rakúska, Moto GP (Nova Sport 1)
  • 14:30 ME v autokrose (ČT Sport)

Snooker

  • 14:00/20:00 European Masters, finále (Eurosport, Eurosport 2)

Stolný tenis

  • 14:35 ME žien v Mníchove, finále (RTVS Šport)

Plážový volejbal

  • 17:30 ME v Mníchov, finále (RTVS Šport)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>