Naladí sa Vlhová na ZOH víťazne? Čaká ju obrovský slalom (TV tipy)

Športový TV program. Petra Vlhová ide obrovský slalom v Kronplatzi 2022. (Autor: TASR)
Sportnet|24. jan 2022 o 06:00 (aktualizované 24. jan 2022 o 12:00)

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Petru Vlhovú čakajú posledné preteky pred ZOH 2022 v Pekingu.

V utorok ide obrovský slalom Svetového pohára v talianskom stredisku Kronplatz. Podarí sa jej naladiť na zimné olympijské hry víťazne?

V zjazdovom lyžovaní sú na programe aj víkendové rýchlostné súťaže v stredisku Garmisch-Partenkirchen.

Slovenská lyžiarka sa však v Nemecku nepredstaví. Neštartovala ani vo víkendovom zjazde a super-G v Cortine d'Ampezzo.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Pokračujú aj ME v hádzanej na Slovensku a v Maďarsku, vrcholí tenisový Australian Open. Vo štvorhre je stále v hre Filip Polášek, ktorý hrá s Austrálčanom Johnom Peersom.

Slovenskí reprezentanti zabojujú o postup zo skupiny na ME vo futsale. Pri premiérovej účasti na šampionáte v utorok vyzvú Poľsko a v sobotu Chorvátsko.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.


PONDELOK (24. január)

Futbal

  • 12:25 Trnava - Aalborg, Tipsport Malta Cup (O2TV Sport)
  • 16:25 Olomouc - Tirol Innsbruck, Tipsport Malta Cup (O2TV Sport)
  • 20:40 Caen - Ajaccio, Ligue 2 (Nova Sport 2)
  • 20:55 Almeria - Eibar, La Liga 2 (Nova Sport 3)

Tenis

  • 01:00 Australian Open (Eurosport, Eurosport 2)

Basketbal

  • 17:55 Liga majstrov (Nova Sport 1)

Hádzaná

  • 15:15 Island - Chorvátsko, ME, štvrťfinálová skupina (Sport 1)
  • 17:45 Dánsko - Holandsko, ME, štvrťfinálová skupina (Sport 1)
  • 20:15 Čierna Hora - Francúzsko, ME, štvrťfinálová skupina (RTVS Šport, Sport 1)

Futsal

  • 17:25 Taliansko - Slovinsko, ME (RTVS Šport)

UTOROK (25. január)

Zjazdové lyžovanie

  • 10:00 Obrovský slalom v Kronplatzi (Petra Vlhová) - 1. kolo (JOJ Šport, Eurosport 2, ČT Sport)
  • 13:00 Obrovský slalom v Kronplatzi (Petra Vlhová) - 2. kolo (JOJ Šport, Eurosport, ČT Sport)
  • 17:30 Slalom v Schladmingu, SP, muži - 1. kolo (Eurosport)
  • 20:30 Slalom v Schladmingu, SP, muži - 2. kolo (Eurosport)

Hokej

  • 01:05 Washington Capitals - Vegas Golden Knights, NHL (Nova Sport 1)
  • 02:05 Minnesota Wild - Montreal Canadiens, NHL (Nova Sport 2)
  • 17:00 Pardubice - Brno, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)
  • 18:00 Red Bull Mníchov - Tappara Tampere, Liga majstrov, semifinále (Sport 2)

  • 17:30 Žiar nad Hronom - Slovensko U18, SHL

  • 17:00 Trenčín - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (RTVS Šport)
  • 18:00 Nitra - Poprad, Tipos extraliga

Tenis

  • 01:00 Australian Open, štvrťfinále (Eurosport)

Basketbal

  • 17:55 Liga majstrov (Nova Sport 2)
  • 18:25 Liga majstrov (Nova Sport 1)
  • 20:55 Villeurbanne - Bayern Mníchov, Euroliga (Premier Sport 2)

Hádzaná

  • 15:15 Poľsko - Španielsko, ME, štvrťfinálová skupina (Sport 1)
  • 17:45 Nemecko - Rusko, ME, štvrťfinálová skupina (RTVS Šport, Sport 1)
  • 20:15 Švédsko - Nórsko, ME, štvrťfinálová skupina (Sport 1)

Futsal

  • 20:20 Slovensko - Poľsko, ME (RTVS Šport)


STREDA (26. január)

Futbal

  • 18:55 Angers - Saint-Étienne, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 20:40 Hert of Midlothian - Celtic Glasgow, Škótsko (Premier Sport 1)

Hokej

  • 01:05 Carolina Hurricanes - Vegas Golden Knights, NHL (Nova Sport 1)
  • 04:05 Vancouver Canucks - Edmonton Oilers, NHL (Nova Sport 1)

  • 17:00 Martin - Skalica, SHL
  • 17:30 Humenné - Trnava, SHL
  • 18:00 Brezno - Levice, SHL
  • 18:00 Modré krídla Bratislava - Dubnica nad Váhom, SHL
  • 18:00 Topoľčany - Žilina, SHL
  • 18:00 Žiar nad Hronom - Považská Bystrica, SHL

Tenis

  • 01:00 Australian Open, štvrťfinále (Eurosport)

Basketbal

  • 01:35 Brooklyn Nets - Los Angeles Lakers, NBA (Nova Sport 2)
  • 18:25 Liga majstrov (Nova Sport 1)
  • 18:50 USK Praha - Riga, Euroliga žien (ČT Sport)

Biatlon

  • 10:00 ME, muži (Eurosport 2)
  • 14:00 ME, ženy (Eurosport)

Hádzaná

  • 15:15 Čierna Hora - Island, ME, štvrťfinálová skupina (Sport 1)
  • 17:45 Holandsko - Chorvátsko, ME, štvrťfinálová skupina (Sport 1)
  • 20:15 Dánsko - Francúzsko, ME, štvrťfinálová skupina (RTVS Šport, Sport 1)

Futsal

  • 17:20 Bosna a Hercegovina - Gruzínsko, ME (RTVS Šport)

Golf

  • 18:00 Farmers Insurance Open (Eurosport 2)

Snooker

  • 12:30 German Masters (Eurosport 2)
  • 16:10 German Masters (Eurosport)


ŠTVRTOK (27. január)

Hokej

  • 01:05 Washington Capitals - San Jose Sharks, NHL (Nova Sport 1)
  • 04:05 Colorado Avalanche - Boston Bruins, NHL (Nova Sport 1)
  • 17:00 Plzeň - Pardubice, česká Tipsport extraliga (O2 TV Sport)
  • 19:00 Färjestad - Timra, Švédsko (Sport 2)
  • 17:20 Trenčín - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (RTVS Šport)

Tenis

  • 01:00 Australian Open, semifinále štvorhry, muži (Eurosport)
  • 09:00 Australian Open, semifinále dvojhry, ženy (Eurosport)

Basketbal

  • 17:55 Zenit Petrohrad - Efes Istanbul, Euroliga (Premier Sport 2)
  • 20:00 Maccabi Tel Aviv - Fenerbahce Istanbul, Euroliga (Premier Sport 2)

Golf

  • 21:00 Farmers Insurance Open (Eurosport 2)

Snooker

  • 10:00 German Masters (Eurosport 2)
  • 15:00 German Masters (Eurosport)


PIATOK (28. január)

Hokej

  • 1:05 Florida Panthers - Vegas Golden Knights, NHL (Nova Sport 1)

  • 17:30 Spišská Nová Ves - Zvolen, Tipos extraliga
  • 17:30 Banská Bystrica - Prešov, Tipos extraliga
  • 18:00 Košice - Nitra, Tipos extraliga (Sport 2)
  • 18:00 Poprad - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 18:00 Nové Zámky - Michalovce, Tipos extraliga

Skoky na lyžiach

  • 13:30 Severská kombináia mužov v Seefelde, Svetový pohár (Eurosport)
  • 15:45 Preteky zmiešaných družstiev vo Willingene, Svetový pohár (Eurosport, ČT Sport)
  • 18:30 Kvalifikácia mužov vo Willingene, Svetový pohár (Eurosport)

Tenis

  • 2:00 Australian Open, finále zmiešanej štvorhry (Eurosport)
  • 4:30 Australian Open, semifinále mužov (Eurosport)

Basketbal

  • 16:55 UNICS Kazaň - CSKA Moskva, Euroliga (Premier Sport 2)

Hádzaná

  • 17:45 Semifinále, majstrovstvá Európy (Sport 1, ČT Sport, RTVS Šport)

Cyklokros

  • 18:30 Štafeta zmiešaných družstiev, majstrovstvá sveta (ČT Sport, Eurosport)


SOBOTA (29. január)

Zjazdové lyžovanie

  • 11:15 Zjazd žien v Garmisch-Partenkirchene, Svetový pohár (Eurosport 2, JOJ Šport, ČT Sport)

Futbal

  • 13:25 Ross County - Rangers, Škótska liga (Premier Sport 1)
  • 20:55 Olympique Marseille - Montpellier HSC, osemfinále francúzskeho pohára (Nova Sport 3)

Hokej

  • 2:05 New York Rangers - Minnesota Wild, NHL (Nova Sport 2)
  • 3:05 Dallas Stars - Washington Capitals, NHL (Nova Sport 1)
  • 20:05 New York Islanders - Seattle Kraken, NHL (Nova Sport 1)

Futsal

  • 14:20 Slovensko - Chorvátsko, majstrovstvá Európy (RTVS Šport)

Tenis

  • 9:00 Australian Open, finále žien (Eurosport)
  • 12:15 Australian Open, finále štvorhy mužov (Eurosport)

Biatlon

  • 10:15 Stíhacie preteky mužov, majstrovstvá Európy (Eurosport 2, ČT Sport)
  • 13:15 Stíhacie preteky žien, majstrovstvá Európy (Eurosport 2, ČT Sport)

Beh na lyžiach

  • 14:45 Beh mužov na 10 km v Seefelde, Svetový pohár (Eurosport)

Skoky na lyžiach

  • 15:30 Preteky mužov vo Willingene, Svetový pohár (Eurosport, ČT Sport)

Snoubording

  • 19:00 Preteky v snoubordcrosse vo Willingene, Svetový pohár (ČT Sport, Eurosport 2)

Cyklokros

  • 21:30 Preteky žien, Svetový pohár (RTVS Šport, Eurosport 2, ČT Sport)


NEDEĽA (30. január)

Zjazdové lyžovanie

  • 11:20 Super-G v Garmisch-Partenkirchene, Svetový pohár žien (Eurosport 2, ČT Sport, JOJ Šport)

Futbal

  • 21:30 FC Porto - Maritimo, Portugalská liga (Arena sport 1)

Hokej

  • 1:05 Carolina Hurricanes - New Jersey Devils, NHL (Dajto, Nova Sport 1)
  • 4:05 Calgary Flames - Vancouver Canucks, NHL (Nova Sport 1)
  • 23:05 Carolina Hurricanes - San Jose Sharks, NHL (Nova Sport 1)

  • 15:00 Košice - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (RTVS Šport)
  • 16:00 Banská Bystrica - Poprad, Tipos extraliga
  • 16:00 Michalovce - Trenčín, Tipos extraliga
  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 18:00 Prešov - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 18:00 Nitra - Zvolen, Tipos extraliga (Sport 2)

Tenis

  • 5:00 Australian Open, finále štvorhry žien (Eurosport)
  • 9:00 Australian Open, finále dvojhry mužov (Eurosport)

Americký futbal

  • 21:00 Kansas City Chiefs - Cincinnati Bengals, NFL (Premier Sport 2)
  • 00:30 Los Angeles Rams - San Francisco 49ers, NFL (Premier Sport 2)

Skoky na lyžiach

  • 9:45 Preteky žien vo Willingene, Svetový pohár (Eurosport 2)
  • 15:10 Preteky mužov vo Willingene, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport)

Biatlon

  • 13:15 Štafeta zmiešaných dvojíc, ME (ČT Sport, Eurosport)

Beh na lyžiach

  • 14:15 Beh na 12,5 km v Seefelde, Svetový pohár (Eurosport)

Hádzaná

  • 15:15 Zápas o 3. miesto, ME (Sport 1)
  • 17:45 Finále, ME (RTVS Šport, Sport 1, ČT Sport)

Basketbal

  • 19:05 Atlanta Hawks - Los Angeles Lakers, NBA (Nova Sport 1)

Cyklokros

  • 19:55 Preteky žien do 23 rokov, Svetový pohár (RTVS Šport, ČT Sport)
  • 21:20 Preteky mužov, MS (RTVS Šport, ČT Sport, Eurosport 2)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články