Nedeľa, 28. novembra, 2021Meniny má Henrieta

Vlhová môže natiahnuť víťaznú sériu, Slovan čaká priamy súboj o postup (TV tipy)

Športový TV program na dnes. Petra Vlhová štartuje v Killingtone a ŠK Slovan Bratislva hrá o postup v EKL (Autor: TASR/AP)
Sportnet|22. nov 2021 o 09:45

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Športových fanúšikov čaká mimoriadne nabitý týždeň. Naplno sa začínajú Svetové poháre v zimných športoch a núdza nebude ani o futbalové či hokejové súťaže.

Petra Vlhová sa po úžasnom víkende vo fínskom Levi presunie do amerického Killingtonu, kde ju čaká obrovský slalom a slalom.

Slovenská lyžiarka má šancu natiahnuť víťaznú sériu. Medzi najväčšie favoritky bude patriť v oboch víkendových pretekoch.

Začína sa aj biatlonová sezóna. V Östersunde by nemali chýbať ani Paulína a Ivona Fialkové.

Fanúšikov poteší aj poriadne zaujímavý futbalový program. Pokračuje Liga majstrov, Európska liga aj Európska konferenčná liga (EKL).

Slovenskí priaznivci sa zrejme najviac zamerajú na EKL. Futbalistov ŠK Slovan Bratislava totž čaká priamy súboj o postup zo skupiny. Doma vyzvú grécky PAOK Solún.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Hrá sa aj jedno z troch snookrových podujatí patriacich pod Triple Crown - UK Championship. Šípky zasa prinesú Players Championship Finals.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.


PONDELOK (22. november)

Futbal

  • 18:00 Trabzonspor - Gaziantep, Süper Lig (Sport 2)
  • 18:25 Hellas Verona - Empoli FC, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:40 Turín FC - Udinese Calcio, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Rayo Vallecano - RCD Mallorca, La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 17:30 Spartak Moskva - Jokerit Helsinki, KHL (Sport 1)


UTOROK (23. november)

Futbal

  • 15:55 Chelsea U19 - Juventus U19, Liga majstrov U19 (Nova Sport 3)
  • 18:15 Dynamo Kyjev - Bayern Mníchov, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 18:15 Villarreal CF - Manchester United, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:20 Chelsea FC - Juventus Turín, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 20:55 FC Barcelona - SL Benfica, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:55 Lille OSC - Red Bull Salzburg, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 21:00 Malmö FF - Zenit Petrohrad, Liga majstrov
  • 21:00 FC Sevilla - VfL Wolfsburg, Liga majstrov
  • 21:00 Young Boys Bern - Atalanta Bergamo, Liga majstrov

Hokej

  • 17:10 HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)
  • 17:45 HC Sparta Praha - Skelleftea AIK, Liga majstrov (Sport 1)

  • 11:00 Slovensko U18 - Topoľčany, SHL

  • 16:45 Liptovský Mikuláš - Michalovce, Tipos extraliga (Sport 2)
  • 18:00 Trenčín - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 18:00 Nové Zámky - Košice, Tipos extraliga
  • 18:00 Prešov - Nitra, Tipos extraliga
  • 18:00 Slovan Bratislava - Banská Bystrica,
  • 19:30 Poprad - Zvolen, Tipos extraliga (Sport 1)

Hádzaná

  • 20:30 HT Tatran Prešov - Füchse Berlín, Európska liga (Sport 1)

Snooker

  • 15:30 UK Championship, 1. deň (Eurosport 1)

Curling

  • 14:00 Švédsko - Nemecko, ME v curlingu (Eurosport 2)


STREDA (24. november)

Futbal

  • 10:00 Kajrat Almaty U19 - MŠK Žilina U19, Liga majstrov U19
  • 16:30 Spartak Moskva - SSC Neapol, Európska liga (Sport 2)
  • 18:15 Besiktas Istanbul - Ajax Amsterdam, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 18:15 Inter Miláno - Šachtar Doneck, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:20 Atlético Madrid - AC Miláno, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 20:55 Manchester City - Paríž St. Germain, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:55 Sporting Lisabon - Borussia Dortmund, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 21:00 Club Bruggy - RB Lipsko, Liga majstrov
  • 21:00 Liverpool FC - FC Porto, Liga majstrov
  • 21:00 Šeriff Tiraspoľ - Real Madrid, Liga majstrov

Hokej

  • 17:30 Dinamo Moskva - Traktor Čeljabinsk, KHL (Sport 1)
  • 20:15 Red Bull Salzburg - Rouen Dragons, Liga majstrov (Sport 1)

Snooker

  • 15:30 UK Championship, 2. deň (Eurosport 1)


ŠTVRTOK (25. november)

Futbal

  • 16:15 Kajrat Almaty - FC Bazilej, Konferenčná liga (Sport 2)
  • 18:30 ŠK Slovan Bratislava - PAOK Solún, Konferenčná liga (RTVS Dvojka)
  • 18:30 Bayer Leverkusen - Celtic Glasgow, Európska liga (Sport 2)
  • 18:45 SK Slavia Praha - Feyenoord Rotterdam, Konferenčná liga (Sport 1)
  • 20:25 Glasgow Rangers - AC Sparta Praha, Európska liga (ČT Sport)
  • 20:45 AS Monaco - Real Sociedad, Európska liga (Sport 2)
  • 21:00 FK Jablonec - AZ Alkmaar, Konferenčná liga (Sport 1)

Hokej

  • 17:00 PSG Berani Zlín - HC Oceláři Třinec, česká Tipsport extraliga (O2TV Sport)

  • 18:00 Slovan Bratislava - Prešov, Tipos extraliga

Tenis

  • 14:00 Česko - Francúzsko, Davis Cup - finálový turnaj (ČT Sport)

Snooker

  • 15:30 UK Championship, 3. deň (Eurosport 1)

Curling

  • 12:00 Švajčiarsko - Nemecko, ME v curlingu (Eurosport 1)
  • 16:00 ME v curlingu, semifinále (Eurosport 2)


PIATOK (26. november)

Futbal

  • 17:00 Žreb MS vo futbale 2022 v Katare (ČT Sport)
  • 20:25 VfB Stuttgart - 1. FSV Mainz 05, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:55 Athletic Bilbao - Granada CF, La Liga (Nova Sport 4)
  • 21:50 Česko - Holandsko, kvalifikácia MS vo futbale žien (ČT Sport)

  • 16:40 Senica - Žilina, Fortuna liga (Nova Sport 2, VOYO)

Hokej

  • 18:30 Jokerit Helsinki - AK Bars Kazaň, KHL (Sport 2)
  • 19:05 Boston Bruins - New York Rangers, NHL (Nova Sport 1)
  • 23:05 Washington Capitals - Florida Panthers, NHL (Nova Sport 1)

  • 17:30 Topoľčany - Martin, SHL
  • 17:30 Trnava - Skalica, SHL
  • 17:30 Žilina - Považská Bystrica, SHL
  • 18:00 Brezno - Humenné, SHL
  • 18:00 Dubnica - Levice, SHL
  • 18:00 Žiar nad Hronom - Modré krídla Bratislava, SHL

  • 17:20 Nitra - Poprad, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 17:30 Michalovce - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 18:00 Spišská Nová Ves - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 18:00 Zvolen - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 18:45 Košice - Trenčín, Tipos extraliga (Sport 1)

Zjazdové lyžovanie

  • 19:50 Zjazd mužov v Lake Louise, Svetový pohár (Eurosport 1)

Basketbal

  • 19:50 Bosna a Hercegovina - Česko, kvalifikácia ME v basketbale (ČT Sport)

Hádzaná

  • 21:15 Slovensko - Španielsko, prípravný zápas (Sport 2)

Skoky na lyžiach

  • 17:05 Preteky jednotlivcov v Ruke, Svetový pohár (Eurosport 1)

Beh na lyžiach

  • 12:15 Šprint klasickou technikou, Svetový pohár (Eurosport 2, ČT Sport)

Krasokorčuľovanie

  • 11:20 Grand Prix v Soči (ČT Sport)

Curling

  • 9:00 ME v curlingu, semifinále (Eurosport 1)
  • 18:00 ME v curlingu, zápas o 3. miesto (Eurosport 2)

Šípky

  • 14:00 Players Championship Finals, 1. deň (Nova Sport 1)


SOBOTA (27. november)

Futbal

  • 13:25 Arsenal FC - Newcastle United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 13:55 Deportivo Alavés - Celta Vigo, La Liga (Nova Sport 4)
  • 15:25 VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:55 Crystal Palace FC - Aston Villa FC, Premier League (Premier Sport 2)
  • 15:55 Liverpool FC - Southampton FC, Premier League (Premier Sport 1)
  • 16:10 Valencia CF - Rayo Vallecano, La Liga (Nova Sport 4)
  • 16:55 Lille OSC - FC Nantes, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 17:55 Juventus FC - Atalanta Bergamo, Serie A (Nova Sport 3)
  • 18:25 Brighton & Hove Albion FC - Leeds United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 18:25 Bayern Mníchov - Arminia Bielefeld, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:40 FC Benátky - Inter Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 OGC Nice - FC Metz, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:55 Villarreal CF - FC Barcelona, La Liga (Nova Sport 3)

  • 13:00 Humenné - Košice, II. liga

  • 15:00 Liptovský Mikuláš - Michalovce, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 Pohronie - Zlaté Moravce, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 Trenčín - Dunajská Streda, Fortuna liga (VOYO)

Hokej

  • 15:15 Färjestad BK Karlstad - Växjö Lakers, švédska SHL (Sport 2)
  • 18:00 Brynäs IF - Frölunda HC Göteborg, švédska SHL (Sport 2)

Zjazdové lyžovanie

  • 15:50 Petra Vlhová a obrovský slalom žien v Killingtone - 1. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport)
  • 18:50 Petra Vlhová a obrovský slalom žien v Killingtone - 2. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 2, ČT Sport)
  • 20:00 Zjazd mužov v Lake Louise, Svetový pohár (Eurosport 2)

Biatlon

  • 11:45 Vytrvalostné preteky žien v Östersunde, Svetový pohár (RTVS Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 15:15 Vytrvalostné preteky mužov v Östersunde, Svetový pohár (RTVS Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)

Hádzaná

  • 16:00 Slovensko - Nemecko, prípravný zápas (Sport 1)
  • 19:00 Španielsko - Poľsko, prípravný zápas (Sport 1)

Skoky na lyžiach

  • 17:30 Preteky jednotlivcov v Ruke, Svetový pohár (Eurosport 1)

Beh na lyžiach

  • 10:15 15 km klasickou technikou mužov, Svetový pohár (Eurosport 1, ČT Sport)
  • 13:30 10 km klasickou technikou žien, Svetový pohár (Eurosport 1, ČT Sport)

Krasokorčuľovanie

  • 13:40 Grand Prix v Soči (RTVS Dvojka)

Curling

  • 9:00 ME v curlingu, zápas o 3. miesto (Eurosport 2)

Florbal

  • 19:20 Česko - Švajčiarsko, MS vo florbale (ČT Sport)

Snooker

  • 14:00 UK Championship, 5. deň (Eurosport 2)

Šípky

  • 14:00 Players Championship Finals, 2. deň (Nova Sport 1)


NEDEĽA (28. november)

Futbal

  • 12:25 Udinese Calcio - FC Janov, Serie A (Nova Sport 4)
  • 12:55 AS Saint-Étienne - Paríž St. Germain (Nova Sport 1)
  • 14:00 Karagümrük - Trabzonspor, Süper Lig (Sport 1)
  • 14:55 Leicester City FC - Watford FC, Premier League (Premier Sport 2)
  • 14:55 Manchester City - West Ham, Premier League (Premier Sport 1)
  • 14:55 AC Miláno - US Sassuolo, Serie A (Nova Sport 3)
  • 15:25 Eintracht Frankfurt - Union Berlín, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 17:25 Chelsea FC - Manchester United, Premier League (Premier Sport 1)
  • 17:25 RB Lipsko - Bayer Leverkusen, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 17:55 AS Rím - FC Turín, Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:40 SSC Neapol - Lazio Rím, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Real Madrid - Sevilla FC, La Liga (Nova Sport 3)

  • 13:00 Banská Bystrica - Rohožník, II. liga

  • 16:30 Trnava - Ružomberok, Fortuna liga (Dajto, VOYO)

Hokej

  • 15:10 HC Oceláři Třinec - HC Olomouc, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)
  • 19:05 Carolina Hurricanes - Washington Capitals, NHL (Nova Sport 1)

  • 15:45 Slovan Bratislava - Poprad, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 17:00 Trenčín - Zvolen, Tipos extraliga
  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 17:00 Prešov - Michalovce, Tipos extraliga
  • 17:45 Košice - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga (Sport 2)

Zjazdové lyžovanie

  • 15:30 Petra Vlhová a slalom žien v Killingtone - 1. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1)
  • 18:30 Petra Vlhová a slalom žien v Killingtone - 2. kolo, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 20:00 Super-G mužov v Lake Louise, Svetový pohár (Eurosport 1, ČT Sport)

Biatlon

  • 11:00 Šprint žien v Östersunde, Svetový pohár (RTVS Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 13:15 Šprint mužov v Östersunde, Svetový pohár (Eurosport 1, ČT Sport)

Tenis

  • 10:00 Česko - Veľká Británia, Davis Cup - finálový turnaj (ČT Sport, ČT 2)

Basketbal

  • 21:45 Los Angeles Clippers - Golden State Warriors, NBA (Nova Sport 1)

Hádzaná

  • 11:00 Slovensko - Poľsko, prípravný zápas (Sport 2)
  • 13:00 Španielsko - Nemecko, prípravný zápas (Sport 2)

Skoky na lyžiach

  • 16:15 Preteky jednotlivcov v Ruke, Svetový pohár (Eurosport 1)

Beh na lyžiach

  • 10:15 10 km voľnou technikou žien, Svetový pohár (Eurosport 1)
  • 12:15 15 km voľnou technikou mužov, Svetový pohár (Eurosport 1, ČT Sport)

Box

  • 3:00 Stephen Fulton - Brandon Figueroa, Las Vegas (Sport 1)

Snooker

  • 13:45 UK Championship, 6. deň (Eurosport 2)

Šípky

  • 14:00 Players Championship Finals, štvrťfinále (Nova Sport 1)
  • 20:05 Players Championship Finals, semifinále a finále (Nova Sport 1)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články