Štvrtok, 28. októbra, 2021Meniny má Dobromila

Sagan uzavrie sezónu monumentom, Slovan čaká ďalšia skúška (TV tipy)

Športový TV program na dnes. V akcii bude Peter Sagan na Paríž - Roubaix 2021. ŠK Slovan Bratislava hrá v EKL. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|27. sep 2021 o 06:00

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Petra Sagana čakajú posledné preteky v sezóne. V nedeľu absolvuje monumentálnu klasiku Paríž - Roubaix.

Slovenský cyklista už prestížne preteky raz ovládol, keď sa z triumfu tešil v roku 2018. Vtedy triumfoval na staručkom velodróme v drese majstra sveta.

Podujatie presunuli z jarného termínu na začiatok októbra pre pandémiu koronavírusu. Z rovnakého dôvodu sa preteky v roku 2020 neuskutočnili a pôjdu sa po dva a pol roku.

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

V akcii bude aj ŠK Slovan Bratislava, ktorý pokračuje v skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy (EKL). Vo svojom druhom zápase vyzve na gréckej pôde PAOK Solún.

Viacero lákadiel je na programe aj v európskych ligových súťažiach. Najzaujímavejšími sú šlágre Atlético Madrid - FC Barcelona (sobota) a Liverpool FC - Manchester City (nedeľa).

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.


PONDELOK (27. september)

Futbal

  • 19:00 Trabzonspor - Alanyaspor, Süper Lig (Sport 1)
  • 20:40 Benátky FC - Turín FC, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Crystal Palace - Brighton & Hove Albion FC, Premier League (Premier Sport)
  • 20:55 Celta Vigo - Granada CF, La Liga (Nova Sport 3)

Futsal

  • 16:20 MS vo futsale, štvrťfinále (ČT Sport)
  • 18:50 MS vo futsale, štvrťfinále (ČT Sport)


UTOROK (28. september)

Futbal

  • 15:30 Považská Bystrica - Žilina, Slovnaft Cup

  • 18:15 Šachtar Doneck - Inter Miláno, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 18:40 Ajax Amsterdam - Besiktas Istanbul, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:20 Paris St. Germain - Manchester City, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 20:55 AC Miláno - Atlético Madrid, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 20:55 FC Porto - Liverpool FC, Liga majstrov (Nova Sport 3)

Cyklistika

  • 13:20 Okolo Sicílie, 1. etapa (Eurosport 1)
  • 15:00 CRO Race, 1. etapa (Eurosport 1)

Hokej

  • 17:00 HC Olomouc - PSG Berani Zlín, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)

  • 17:00 Liptovský Mikuláš - Trenčín, Tipos extraliga
  • 17:45 Zvolen - Slovan Bratislava, Tipos extraliga (Sport 1)
  • 18:00 Nitra - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 18:00 Nové Zámky - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 18:00 Prešov - Poprad, Tipos extraliga


STREDA (29. september)

Futbal

  • 17:30 Senec - Skalica, Slovnaft Cup (Futbalnet.tv)

  • 18:15 Atalanta Bergamo - Young Boys Bern, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 18:40 Zenit Petrohrad - Malmö FF, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 20:20 Benfica Lisabon - FC Barcelona, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 20:55 Juventus Turín - Chelsea FC, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 20:55 Manchester United - Villarreal CF, Liga majstrov (Nova Sport 4)

Cyklistika

  • 13:20 Okolo Sicílie, 2. etapa (Eurosport 1)
  • 15:00 CRO Race, 2. etapa (Eurosport 1)

Hokej

  • 18:30 SKA Petrohrad - Traktor Čeljabinsk, KHL (Sport 1)

  • 17:30 Michalovce - Košice, Tipos extraliga

  • 17:30 Trnava - Humenné, SHL
  • 17:30 Žilina - Topoľčany, SHL
  • 18:00 Brezno - Levice, SHL
  • 18:00 Dubnica - Modré krídla Bratislava, SHL
  • 18:00 Považská Bystrica - Žiar nad Hronom, SHL
  • 18:00 Skalica - Martin, SHL

Futsal

  • 18:55 MS vo futsale, semifinále (ČT Sport)


ŠTVRTOK (30. september)

Futbal

  • 18:30 AZ Alkmaar - Jablonec, Konferenčná liga (Sport 2)
  • 18:45 AC Sparta Praha - Glasgow Rangers, Európska liga (Sport 1)
  • 20:40 Feyenoord Rotterdam - SK Slavia Praha, Konferenčná liga (ČT Sport)
  • 20:40 PAOK Solún - Slovan Bratislava, Konferenčná liga (RTVS Dvojka)
  • 20:45 Olympique Marseille - Galatasaray Istanbul, Európska liga (Sport 2)
  • 20:45 West Ham United - Rapid Viedeň, Európska liga (Sport 1)
  • 21:00 Celtic Glasgow - Bayer Leverkusen, Európska liga (RTL)

Cyklistika

  • 13:20 Okolo Sicílie, 3. etapa (Eurosport 1)
  • 15:00 CRO Race, 3. etapa (Eurosport 1)

Hokej

  • 10:30 Slovensko U18 - Martin, SHL

Golf

  • 22:00 Mississippi Championship, 1. deň (Eurosport 2)


PIATOK (1. október)

Futbal

  • 16:40 Dunajská Streda - Zlaté Moravce, Fortuna liga (Nova Sport 1, VOYO)
  • 17:00 Podbrezová - Trebišov, II. liga (Futbalnet.tv)

  • 20:25 1. FC Köln - Greuther Fürth, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Stoke City - West Bromwich Albion, Championship (Premier Sport)
  • 20:40 Cagliari Calcio - Benátky FC, Serie A (Nova Sport 4)

Cyklistika

  • 13:20 Okolo Sicílie, 4. etapa (Eurosport 1)
  • 15:00 CRO Race, 4. etapa (Eurosport 1)

Hokej

  • 17:30 Košice - Liptovský Mikuláš, Tipos extraliga
  • 17:45 Nitra - Slovan, Tipos extraliga (Sport 2)
  • 18:00 Trenčín - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 18:00 Nové Zámky - Prešov, Tipos extraliga
  • 18:00 Spišská Nová Ves - Poprad, Tipos extraliga
  • 18:00 Zvolen - Michalovce, Tipos extraliga

  • 17:30 Topoľčany - Dubnica, SHL
  • 17:30 Žiar nad Hronom - Skalica, SHL
  • 18:00 Brezno - Modré krídla Bratislava, SHL
  • 18:00 Humenné - Žilina, SHL
  • 18:00 Levice - Považská Bystrica, SHL
  • 18:00 Martin - Trnava, SHL

  • 19:15 Bratislava Capitals - Villach, (IHL)

Tenis

  • 18:00 WTA Chicago 2021, štvrťfinále (RTVS Dvojka)

Basketbal

  • 17:55 UNICS Kazaň - Zenit Petrohrad, Euroliga (Premier Sport 2)
  • 20:55 FC Barcelona - Alba Berlín, Euroliga (Premier Sport 2)

MMA

  • 18:30 Douglas Lima - Michael Page 2, Bellator 267 (Nova Sport 2)

Golf

  • 22:00 Mississippi Championship, 2. deň (Eurosport 2)


SOBOTA (2. október)

Futbal

  • 13:25 Manchester United - Everton FC, Premier League (Premier Sport)
  • 13:55 CA Osasuna - Rayo Vallecano, La Liga (Nova Sport 4)
  • 15:00 Kayserispor - Trabzonspor, Süper Lig (Sport 1)
  • 15:25 Borussia Dortmund - FC Augsburg, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:55 Chelsea FC - Southampton FC, Premier League (Premier Sport)
  • 16:00 Cardiff City - Reading FC, Premier League (Arena Sport 1)
  • 16:10 RCD Mallorca - Levante UD, La Liga (Nova Sport 4)
  • 17:10 Montpellier HSC - Racing Štrasburg, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 18:00 Besiktas Istanbul - Sivasspor, Süper Lig (Sport 1)
  • 18:05 FC Turín - Juventus Turín, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:20 FC Viktoria Plzeň - FC Fastav Zlín, česká Fortuna liga (O2TV Fotbal, O2TV Sport)
  • 18:25 Brighton & Hove Albion FC - Arsenal Londýn, Premier League (Premier Sport)
  • 18:25 RB Lipsko - VfL Bochum, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 19:00 FC Porto - FC Paços de Ferreira, Primeira Liga (Arena Sport 1)
  • 20:40 US Sassuolo - Inter Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 OGC Nice - Stade Brest, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 20:55 Atlético Madrid - FC Barcelona, La Liga (Nova Sport 3)

  • 18:00 Michalovce - Žilina, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Ružomberok - Liptovský Mikuláš, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Sereď - Senica, Fortuna liga (VOYO)

  • 15:00 Banská Bystrica - Žilina B, II. liga (Futbalnet.tv)
  • 15:00 Košice - Petržalka, II. liga
  • 15:00 Humenné - Slovan Bratislava B, II. liga
  • 15:00 Námestovo - Púchov, II. liga
  • 18:00 Šamorín - Komárno, II. liga
  • 18:00 Skalica - Dubnica, II. liga

Cyklistika

  • 12:30 CRO Race, 5. etapa (Eurosport 1)
  • 12:45 MS v horskej cyklistike, maratón (ČT Sport)

Hokej

  • 15:15 Linköpings HC - Skelleftea AIK, švédska SHL (Sport 2)
  • 18:00 Frölunda HC Göteborg - Timra IK, švédska SHL (Sport 2)

Motorizmus

  • 19:35 VC USA, Moto3 - kvalifikácia (Nova Sport 1)
  • 20:30 VC USA, MotoGP - kvalifikácia (Nova Sport 1)
  • 22:10 VC USA, Moto2 - kvalifikácia (Nova Sport 1)

Golf

  • 22:00 Mississippi Championship, 3. deň (Eurosport 2)


NEDEĽA (3. október)

Futbal

  • 12:15 Ajax Amsterdam - FC Utrecht, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 12:25 Bologna FC - Lazio Rím, Serie A (Nova Sport 4)
  • 12:55 Stade Rennes - Paris St. Germain, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 12:55 Aberdeen FC - Celtic Glasgow, Scottish Championship (Premier Sport)
  • 13:55 Elche CF - Celta Vigo, La Liga (Nova Sport 3)
  • 14:30 Vitesse Arnhem - Feyenoord Rotterdam, Eredivisie (Arena Sport)
  • 14:55 Crystal Palace - Leicester City FC, Premier League (Premier Sport)
  • 14:55 AS Monaco - Girondins Bordeaux, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 15:00 Fenerbahce Istanbul - Kasimpasa, Süper Lig (Sport 1)
  • 15:25 1. FSV Mainz 05 - Union Berlín, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 16:10 Espanyol Barcelona - Real Madrid, La Liga (Nova Sport 3)
  • 16:45 PSV Eindhoven - Sparta Rotterdam, Eredivisie (Arena Sport 1)
  • 16:55 Lille OSC - Olympique Marseille, Ligue (Nova Sport 2)
  • 17:00 FC Red Bull Salzburg - LASK Linz, rakúska Bundesliga (Arena Sport 2)
  • 17:25 Liverpool FC - Manchester City, Premier League (Premier Sport)
  • 17:25 Bayern Mníchov - Eintracht Frankfurt, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 18:00 Rizespor - Galatasaray Istanbul, Süper Lig (Sport 1)
  • 18:20 AC Sparta Praha - SK Slavia Praha, česká Fortuna liga (O2TV Fotbal, O2TV Sport)
  • 18:25 Villareal CF - Real Betis, La Liga (Nova Sport 3)
  • 20:40 Atalanta Bergamo - AC Milán, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55Granada CF - Sevilla FC, La Liga (Nova Sport 3)

  • 11:00 Rohožník - Bardejov, II. liga 

  • 17:00 Trenčín - Trnava, Fortuna liga (Dajto, VOYO)
  • 18:00 Slovan Bratislava - Pohronie, Fortuna liga (VOYO)

Cyklistika

  • 11:00 Paríž - Roubaix, monumentálna klasika (Eurosport 1)
  • 14:00 Paríž - Roubaix, monumentálna klasika (RTVS Dvojka)

Hokej

  • 17:05 HC Kometa Brno - HC Vítkovice Ridera, česká Tipsport extraliga (ČT Sport)

  • 15:45 Prešov Trenčín, Tipos extraliga (Sport 1)
  • 16:00 Michalovce - Nitra, Tipos extraliga
  • 16:00 Košice - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 17:00 Poprad - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 17:15 Liptovský Mikuláš - Zvolen, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 19:00 Slovan Bratislava - Spišská Nová Ves, Tipos extraliga

  • 15:00 Bratislava Capitals - Bolzano, IHL

MMA

  • 1:00 Thiago Santos - Johnny Walker, UFC Fight Night 193 (Premier Sport)

Atletika

  • 9:45 Londýnsky maratón (Eurosport 2)

Šípky

  • 19:05 World Grand Prix, 1. deň (Nova Sport 2)

Golf

  • 22:00 Mississippi Championship, 4. deň (Eurosport 2)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články