Slovensko hrá na troch MS, Fortuna ligu čaká sedem a pol zápasu (TV tipy)

Športový TV program. Dohráva sa zápas FK Senica - MŠK Žilina, začínajú sa aj MS vo florbale 2021 a MS v hádzanej 2021. (Autor: TASR)
Sportnet|29. nov 2021 o 09:45

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Športových fanúšikov čaká ďalší nabitý týždeň. Svetový pohár v alpskom lyžovaní bude pokračovať rýchlostnými disciplínami.

Tie sa rozhodla vynechať slovenská lyžiarka Petra Vlhová.

V utorok budú dohrávať svoj duel vo Fortuna lige Senica so Žilinou. Ten v piatok pre husté sneženie ukončili po prvom polčase za stavu 1:1.

Pre fanúšikov motorizmu je na programe možno rozhodujúce podujatie celej sezóny F1. Na programe je predposledná Veľká cena v tejto sezóne.

Pretekári budú jazdiť na okruhu v Saudskej Arábii. Napínavý súboj Maxa Verstappena a Lewisa Hamiltona môže spoznať svojho víťaza.

Holanďan potrebuje vyhrať a zároveň sa spoliehať na zaváhanie svojho rivala. Pravdepodobnejší však je scenár, že o všetkom rozhodnú až ďalšie preteky.

Na svoje si prídu aj fanúšikovia tenisu. Pokračuje Davisov pohár, ktorý je absolútnym vyvrcholením sezóny a po ňom príde prestávka. Kto sa stane šampiónom po ročnej odmlke, keď podujatie nebolo na programe pre pandémiu koronavírusu?

Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Dôležité reprezentačné podujatia čakajú slovenských reprezentantov a reprezentantky vo florbale a hádzanej.

Slovenskí florbalisti ešte len odštartujú svoje pôsobenie na svetovom šampionáte. Ženy už za sebou majú dve neúspešné vystúpenia. Napravia si chuť?

Slovenské hádzanárky sa taktiež predstavia na majstrovstvách sveta. Čakajú ich prvé dva skupinové zápasy.

Prinášame vám prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní. Kompletnú kurzovú ponuku nájdete na DOXXbete.


PONDELOK (29. november)

Futbal

  • 18:00 ŠK Slovan Bratislava - ŠKF Sereď, Fortuna liga (VOYO)


  • 20:30 Vyhlásenie ankety Zlatá lopta

Hokej

  • 17:30 SKA Petrohrad - Severtaľ Čečepovec, KHL (Sport 1)


  • 10:30 SR 18 - HK Skalica, Slovenská hokejová liga
  • 18:00 HC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica, Tipos extraliga

Florbal

  • 13:00 Slovensko - Nemecko, MS vo florbale žien (RTVS Dvojka)
  • 19:00 Česko - Poľsko, MS vo florbale žien (ČT Sport, Arena Sport 1)

Basketbal

  • 18:00 Lotyššsko - Slovensko, kvalifikácia na MS 2023 mužov

Tenis

  • 16:00 Finálový turnaj Davisovho pohára, štvrťfinále (VOYO)

UTOROK (30. november)

Futbal

  • 18:30 Atalanta Bergamo - FC Benátky, Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:30 Newcastle United - Norwich City, Premier League (Premier Sport 2)
  • 20:45 US Salernitana - Juventus Turín, Serie A (Nova Sport 3)
  • 21:15 Leeds United - Crystal Palace, Premier League (Premier Sport 1)


  • 19:00 Švédsko - Slovensko, kvalifikácia na MS žien 2023


  • 15:00 FK Senica - MŠK Žilina - dohrávka 2. polčasu, Fortuna liga (VOYO, Nova Sport 2)

Hokej

  • 17:30 Dynamo Moskva - AK Bars Kazaň, KHL (Sport 1)


  • 17:00 Modré Krídla Slovan - SR 18, Slovenská hokejová liga
  • 18:00 HK Spiššská Nová Ves - HK Nitra, Tipos extraliga


  • 17:30 Vítkovice - České Budějovice, Tipsport extraliga (ČT Sport)

Hádzaná

  • 20:45 Fenix Toulouse Handball - Tatran Prešov, skupinová fáza Európskej ligy mužov (Sport 2)

Florbal

  • 13:00 Lotyšsko - Česko, MS vo florbale žien (ČT Sport, Arena Sport 1)
  • 17:00 Fínsko - Švédsko, MS vo florbale žien (Arena Sport 1)

Tenis

  • 16:00 Finálový turnaj Davisovho pohára, štvrťfinále (VOYO)

Snooker

  • 13:45 UK Chamionship, 3. kolo (Eurosport 1)

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 4. partia


STREDA (1. december)

Futbal

  • 18:30 Inter Miláno - Spezia Calcio, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:30 FC Bologna - AS Rím, Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:30 West Ham United - Brighton & Hove Albion, Premier League (Premier Sport 2)
  • 20:45 US Sassuolo - SSC Neapol, Serie A
  • 20:45 FC Janov - AC Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 21:00 Paríž St. Germain - OGC Nice, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 21:00 Real Madrid - Athletic Bilbao, La Liga (Nova Sport 3)
  • 21:15 FC Everton - FC Liverpool, Premier League (Premier Sport 1)

Hokej

  • 17:30 SKA Petrohrad - Dynamo Minsk, KHL (Sport 1)


  • 17:00 HK iClinic Skalica - VLCI Žilina, Slovenská hokejová liga
  • 17:30 HK Gladiators Trnava - HK Brezno, Slovenská hokejová liga
  • 18:00 HK ‘95 Považská Bystrica - TSS Group Spartak Dubnica, Slovenská hokejová liga
  • 18:00 HK Levice - Modré krídla Slovan, Slovenská hokejová liga
  • 18:00 HK MŠK Indian Žiar nad Hronom - HC Topoľčany, Slovenská hokejová liga
  • 18.00 HK VITAR Martin - HC 19 Humenné, Slovenská hokejová liga

Hádzaná

  • 20:30 Španielsko - Argentína, MS žien 2021 (ČT Sport)

Florbal

  • 10:00 Baráž o štvrťfinále, MS vo florbale žien

Tenis

  • 16:00 Finálový turnaj Davisovho pohára, štvrťfinále (VOYO)

Basketbal

  • 17:00 MBK Ružomberok - Movistar Estudiantes Madrid, Európsky pohár žien FIBA

Snooker

  • 13:45 UK Chamionship, 4. kolo (Eurosport 1)

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 5. partia

ŠTVRTOK (2. december)

Futbal

  • 18:30 FC Turín - FC Empoli, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:45 Lazio Rím - Udinese Calcio, Seria A (Nova Sport 4)
  • 20:30 Tottenham Hotspur - FC Brentford, Premier League (Premier Sport 2)
  • 21:15 Manchester United - FC Arsenal, Premier League (Premier Sport 1)

Hokej

  • 17:30 SKA - Lokomotiv, KHL (Sport 1)

Hádzaná

  • 18.00 Nemecko - Česko, MS v hádzanej žien (ČT Sport)
  • 20:25 Slovensko - Maďarsko, MS v hádzanej žien (RTVS Dvojka ČT Sport)

Florbal

  • 15:15 štvrťfinále, MS vo florbale žien

Tenis

  • 16:00 Finálový turnaj Davisovho pohára, štvrťfinále (VOYO)

Zjazdové lyžovanie

  • 19:45 Super-G mužov v Beaver Creek, Svetový pohár (Eurosport 2)

Biatlon

  • 13:35 Šprint žien na 7,5 km v Östersunde, Svetový pohár (RTVS Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 16:20 Šprint mužov na 10 km v Östersunde, Svetový pohár (RTVS Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)

PIATOK (3. december)

Futbal

  • 20:25 Union Berlín - RB Lipsko, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 21:00 Granada CF - Deportivo Alaves (Nova Sport 4)


  • 17:00 Zlaté Moravce - ŠK Slovan Bratislava, Fortuna liga (Nova Sport 1, VOYO)

Hokej

  • 17.00 Liptovský Mikuláš - Prešov, Tipos extraliga
  • 17.30 Michalovce - Poprad, Tipos extraliga
  • 18.00 Spišská Nová Ves - Banská Bystrica, Tipos extraliga
  • 18.00 Slovan Bratislava - Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 18.00 Košice - Zvolen, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 19.00 Nitra - Trenčín, Tipos extraliga (Sport 2)


  • 17.30 Humenné - Žiar nad Hronom, Slovenská hokejová liga
  • 17.30 Topoľčany - Levice, Slovenská hokejová liga
  • 17.30 Žilina - Trnava, Slovenská hokejová liga
  • 17.45 Modré krídla Slovan - Považská Bystrica, Slovenská hokejová liga
  • 18.00 Brezno - Martin, Slovenská hokejová liga
  • 18.00 Dubnica - Skalica, Slovenská hokejová liga

Florbal

  • 15:40 Slovensko - USA, MS vo florbale mužov (RTVS Dvojka)
  • 16:00 štvrťfinále, MS vo florbale žien
  • 18:20 Česko - Nemecko, MS vo florbale mužov (ČT Sport)

Tenis

  • 16:00 Finálový turnaj Davisovho pohára, semifinále (VOYO)

Zjazdové lyžovanie

  • 18:30 Super-G mužov v Beaver Creek, Svetový pohár (Eurosport 2)
  • 20:30 Zjazd žien v Lake Louise, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 2, ČT Sport)

Snooker

  • 14:00 UK Championship, štvrťfinále (Eurosport 2)

Skoky na lyžiach

  • 18:00 Kvalifikácia vo Wisle, Svetový pohár (Eurosport 1)

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 6. partia

Beh na lyžiach

  • 12:15 Šprint voľnou technikou mužov a žien v Lillehammeri, Svetový pohár (Eurosport 1, ČT Sport)

Motorizmus

  • 14:30/18:00 tréningy Veľká cena Saudskej Arábie, formula 1 (Sport 1)


SOBOTA (4. december)

Futbal

  • 13:25 West Ham - Chelsea, Premier League (Premier Sport 1)
  • 14:55 AC Milán - Salernitana Calcio, Serie A (Nova Sport 4)
  • 15:25 Bayer Leverkusen - Greuther Fürth, Budensliga (Nova Sport 3)
  • 15:55 Wolverhampton - Liverpool, Premier League (Premier Sport 1)
  • 16:55 Olympique Marseille - Stade Brestois, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:55 AS Rím - Inter Milán, Seria A (Nova Sport 3)
  • 18:00 Borussia Dortmund - Bayern Mnichov, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 18:25 Watford - Manchester City, Premier League (Premier Sport 1)
  • 20:55 RC Lens - Paris Saint-Germain, Lige 1 (Nova Sport 2)
  • 20:55 Real Sociedad - Real Madrid, La Liga (Nova Sport 3)


  • 15:00 Senica - Liptovský Mikuláš, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 Dunajská Streda - Pohronie, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 Michalovce - Ružomberok, Fortuna liga (VOYO)
  • 15:00 Sereď - Trenčín, Fortuna liga (VOYO)

Hokej

  • 19.00 Florida Panthers - St. Louis Blues, NHL (Nova Sport 1)

Hádzaná

  • 18.00 Slovensko - Nemecko, MS v hádzanej žien (RTVS Dvojka, ČT Sport)
  • 20:20 Maďarsko - Česko, MS v hádzanej žien (ČT Sport)

Florbal

  • 15:45 semifinále, MS vo florbale žien
  • 16.30 Poľsko - Slovensko, MS mužov vo florbale (RTVS Dvojka)

Tenis

  • 16:00 Finálový turnaj Davisovho pohára, semifinále (VOYO)

Zjazdové lyžovanie

  • 18:55 Zjazd mužov v Beaver Creek, Svetový pohár (ČT Sport, Eurosport 2)
  • 20:30 Zjazd žien v Lake Louise, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 2)

Biatlon

  • 13:00 Stíhacie preteky žien, Svetový pohár (RTVS Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)
  • 15:10 Štafeta mužov na 4 x7,5 km v Östersunde, Svetový pohár (RTVS Dvojka, ČT Sport, Eurosport 1)

Skoky na lyžiach

  • 18:15 Súťaž žien na strednom mostíku v Lillehammeri, Svetový pohár (Eurosport 1)

Snoubording

  • 17:30 finále Big air mužov aj žien (Eurosport 2)

Beh na lyžiach

  • 10.00 10 km voľnou technikou žien, Svetový pohár (ČT Sport, Eurosport 1)
  • 11:45 15 km voľnou technikou mužov, Svetový pohár (ČT Sport, Eurosport 2)

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 7. partia

Snooker

  • 13:45 UK Championship, semifinále (Eurosport 2)

Motorizmus

  • 14:30 tréning Veľká cena Saudskej Arábie, formula 1 (Sport 1)
  • 18:00 kvalifikácia Veľká cena Saudskej Arábie, formula 1 (Sport 1)


NEDEĽA (5. december)

Futbal

  • 14:55 Manchester United - Crystal Palace, Premier League (Premier Sport 1)
  • 15:25 VfB Stuttgart - Hertha BSC, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 17:00 OGC Nice - Racing Strasbourg, Lige 1 (Nova Sport 2)
  • 17:25 Aston Villa - Leicester, Premier League (Premier Sport 1)
  • 20:40 Juventus FC - Janov CFC, Serie A (Nova Sport 4)


  • 17:00 MŠK Žilina - FC Spartak Trnava, Fortuna Liga (Dajto, VOYO)

Hokej

  • 16:00 HC Košice - HK Nitra, Tipos extraliga
  • 16:00 HK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky, Tipos extraliga
  • 16:30 HC ‘05 Banská Bystrica - HC GROTTO Prešov, Tipos extraliga (RTVS Dvojka)
  • 17:00 HKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves, Tipos extraliga
  • 17:00 MHk 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad, Tipos extraliga
  • 18:00 HK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava, Tipos extraliga (Sport 1)

Hádzaná

  • 16:00 Považská Bystrica - Krasnodar, 16-finále Európskeho pohára (Sport 1)

Florbal

  • 13:00 Súboj o 3. miesto, MS vo florbale žien (ČT Sport)
  • 16:00 Finále MS vo florbale žien (ČT Sport)
  • 16:30 Thajsko - Slovensko, MS mužov vo florbale (RTVS Trojka)

Tenis

  • 16:00 Finálový turnaj Davisovho pohára, finále (VOYO)

Zjazdové lyžovanie

  • 18:00 Super-G žien v Lake Louise, Svetový pohár (JOJ Šport, Eurosport 1)
  • 20:00 Super-G mužov v Beaver Creek, Svetový pohár (ČT Sport, Eurosport 1)

Biatlon

  • 12:35 Štafeta žien na 4 x 6 km v Östersunde, Svetový pohár (RTVS Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)
  • 15:15 Stíhačka mužov na 12,5 km v Östersunde, Svetový pohár (RTVS Dvojka, Eurosport 1, ČT Sport)

Basketbal

  • 21:30 Cleveland Cavaliers - Utah Jazz, NBA (Nova Sport 2)

Skoky na lyžiach

  • 16:00 Súťaž jednotlivcov, Svetový pohár (Eurosport 1)
  • 17:30 Súťaž žien na veľkom mostíku, Svetový pohár (Eurosport 2)

Beh na lyžiach

  • 9:20 Štafeta mužov na 4 x 7,5 km v Lillehammeri, Svetový pohár (Eurosport 1, ČT Sport)
  • 11:45 štafeta ženy 4x5 km v Lillehammeri, Svetový pohár (Eurosport 1, ČT Sport)

Šach

  • 13:30 Magnus Carlsen - Jan Nepomňaščij, zápas o titul majstra sveta, 8. partia

Snooker

  • 21:30 UK Championship, finále (Eurosport 1)

Motorizmus

  • 18:30 Veľká cena Saudskej Arábie, formula 1 (Sport 2)

Newsletter: Športové udalosti týždňa (tv tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>

Súvisiace články