Slovan nastúpi na mieste, kde dosiahol najslávnejší triumf (TV tipy)

Športový TV program: ŠK Slovan Bratislava hrá v Európskej konferenčnej lige (EKL) na pôde FC Bazilej.
Športový TV program: ŠK Slovan Bratislava hrá v Európskej konferenčnej lige (EKL) na pôde FC Bazilej. (Autor: TASR)
Sportnet|3. okt 2022 o 13:05

Športový program na najbližších sedem dní.

BRATISLAVA. Futbalisti Slovana Bratislava si vo štvrtok budú chcieť napraviť pošramotenú reputáciu.

Po nepresvedčivých výkonoch v Konferenčnej lige ich čaká favorit skupiny, ktorý doposiaľ nestratil ani bod.

Zápas proti Bazileju hostí štadión Svätého Jakuba, kde v roku 1969 dosiahol Slovan svoje najcennejšie víťazstvo.

Vo finále Pohára víťazov pohárov zdolal tím okolo kapitána Alexandra Horvátha slávnu Barcelonu 3:2.

Pozrite si prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližších sedem dní.


PONDELOK (3. október)

Futbal

  • 20:45 Hellas Verona - Udinese Calcio, Serie A (Nova Sport 4)
  • 21:00 Leicester City - Nottingham Forest, Premier League (Canal+ Sport)
  • 21:00 Rayo Vallecano - Elche CF, La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 20:00 SC Bern - Nashville Predators, prípravný zápas (Nova Sport 1)

Tenis

  • 11:00 turnaj ATP v Tokiu (Eurosport 2)
  • 15:00 turnaj ATP v Nur-Sultane (Eurosport 2)

Cyklistika

  • 14:00 preteky Bernocchi Cup (Eurosport 1)
  • 15:30 preteky Tour of Munsterland (Eurosport 1)

Basketbal

  • 17:30 Legia Varšava - Hapoel U-Net Holon, Liga majstrov (Nova Sport 2)

Volejbal

  • 17:00 Lvi Praha - České Budějovice, extraliga mužov (ČT Sport)

Šípky

  • 19:30 World Grand Prix, 1. kolo (Nova Sport 2)


UTOROK (4. október)

Futbal

  • 16:00 Inter Miláno - FC Barcelona, mládežnícka Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 18:45 Bayern Mnichov - Viktoria Plzeň, Liga majstrov (Premier Sport 2)
  • 18:45 Marseille - Sporting Lisabon, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 21:00 Inter Miláno - FC Barcelona, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 21:00 Liverpool FC - Rangers FC, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 21:00 AFC Ajax - SSC Neapol, Liga majstrov (Premier Sport 1)

Hokej

  • 18:00 Jukurit - Sparta Praha, Liga majstrov (Sport 1)
  • 19:30 Eisbären Berlín - San Jose Sharks, prípravný zápas (Nova Sport 1)
  • 19:45 HC Davos - Oceláři Třinec, Liga majstrov (Sport 2)
  • 20:30 Grenoble - Frölunda, Liga majstrov (Sport 1)

Tenis

  • 11:00 turnaj ATP v Tokiu (Eurosport 2)
  • 15:00 turnaj ATP v Nur-Sultane (Eurosport 2)
  • 16:00 turnaj WTA v Ostrave (RTVS Šport)

Cyklistika

  • 13:45 preteky žien Binche - Chimay - Binche (Eurosport 1)
  • 15:00 preteky mužov Binche - Chimay - Binche (Eurosport 1)

Basketbal

  • 18:30 Nymburk - Surne Bilbao, Liga majstrov (Nova Sport 2)

Volejbal

  • 14:15/ 17:15/ 20:15 MS žien, osemfinálová skupina (ČT Sport)

Šípky

  • 20:00 World Grand Prix, 1. kolo (Nova Sport 2)

Americký futbal

  • 02:30 San Francisco 49ers - Los Angeles Rams, NFL (Premier Sport 2)


STREDA (5. október)

Futbal

  • 18:45 FC Salzburg - Dinamo Záhreb, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 18:45 RB Lipsko - Celtic Glasgow, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 21:00 Chelsea FC - AC Miláno, Liga majstrov (Nova Sport 3)
  • 21:00 SL Benfica - Paríž St. Germain, Liga majstrov (Nova Sport 4)
  • 21:00 Manchester City - FC Kodaň, Liga majstrov (Premier Sport 1)
  • 21:00 Real Madrid - Šachtar Doneck, Liga majstrov (Premier Sport 2)

Hokej

  • 17:30 Vlci Žilina - HC Topoľčany, Slovenská hokejová liga (JOJ Šport)
  • 19:30 Eisbären Berlin - Mountfield Hradec Králové, Liga majstrov (Sport 1)
  • 19:45 HC Slovan Bratislava - Rapperswil, Liga majstrov (Sport 2)

Tenis

  • 11:00 turnaj ATP v Tokiu (Eurosport 2)
  • 12:00 turnaj WTA v Ostrave (RTVS Šport)
  • 15:00 turnaj ATP v Nur-Sultane (Eurosport 2)

Basketbal

  • 18:00 Bahcesehir College - Igokea m:tel, Liga majstrov (Nova Sport 2)
  • 18:30 PAOK mateco - JDA Bourgogne Dijon, Liga majstrov (Nova Sport 1)
  • 19:00 Spišskí Rytieri - BC Komárno, Niké SBL (RTVS Šport)
  • 20:30 Lenovo Tenerife - Rytas Vilnius, Liga majstrov (Nova Sport 1)

Volejbal

  • 14:15/ 21:00 MS žien, osemfinálová skupina (ČT Sport)

Hádzaná

  • 17:00 Dunajská Streda - Handball Zlín, MOL liga žien (RTVS Šport)
  • 17:00 Talent Plzeň Handball - Tatran Prešov, česká extraliga (ČT Sport)

Šípky

  • 20:00 World Grand Prix, 2. kolo (Nova Sport 2)


ŠTVRTOK (6. október)

Futbal

  • 21:00 FC Bazilej - Slovan Bratislava, Konferenčná liga (RTVS Šport)

  • 18:45 Omonia Nikózia - Manchester United, Európska liga (Sport 2)
  • 18:45 Slovácko - Nice, Konferenčná liga (Sport 1)
  • 21:00 Slavia Praha - CFR Kluž, Konferenčná liga (ČT Sport)
  • 21:00 Arsenal - Bodo/Glimt, Európska liga (Sport 2)
  • 21:00 AS Rím - Betis Sevilla, Európska liga (Sport 1)

Hokej

  • 16:00 Slovensko U18 - Humenné, Slovenská hokejová liga (JOJ Šport)

Tenis

  • 11:00 turnaj ATP v Tokiu (Eurosport 2)
  • 12:00 turnaj WTA v Ostrave (RTVS Šport)
  • 15:00 turnaj ATP v Nur-Sultane (Eurosport 2)

Cyklistika

  • 14:45 preteky Gran Piemonte (Eurosport 1)

Basketbal

  • 18:00 Atlanta Hawks - Milwaukee Bucks, prípravný zápas NBA (Nova Sport 2)
  • 20:00 Panathinaikos Athény - Real Madrid, Euroliga (Premier Sport 2)

Hádzaná

  • 19:00 Hannover-Burgdorf - Hammburg, Bundesliga (Nova Sport 1)

Volejbal

  • 14:50 MS žien, osemfinálová skupina (ČT Sport)

Šípky

  • 20:30 World Grand Prix, 2. kolo (Nova Sport 2)

Snooker

7:30 Hong Kong Masters, štvrťfinále (Eurosport 1)


PIATOK (7. október)

Futbal

  • 15:00 Slovan Bratislava U19 - Komárno, II. liga (Futbalnet.tv)
  • 17:10 Podbrezová - Ružomberok, Fortuna liga (Nova Sport 1, VOYO)
  • 18:55 Myjava - Pohronie, II. liga (JOJ Šport)

  • 17:50 Česko - Maďarsko, prípravný zápas žien (ČT Sport)
  • 20:25 TSG Hoffenheim - Werder Brémy, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 20:55 CA Osasuna - Valencia CF, La Liga (Nova Sport 4)

Hokej

  • 16:50 HK Skalica - HK Martin, SHL (JOJ Šport)
  • 17:50 Nové Zámky - Poprad, Tipos extraliga (RTVS Šport)
  • 18:15 Liptovský Mikuláš - Košice, Tipos extraliga (Sport 2)
  • 19:15 Nashville Predators - San Jose Sharks, NHL v Prahe (Nova Sport 1, Nova Action)

Cyklistika

  • 14:30 Okolo Romandie, 1. etapa (Eurosport 1)

Tenis

  • 11:00 turnaj ATP v Tokiu (Eurosport 2)
  • 14:00 turnaj WTA v Ostrave (RTVS Šport)
  • 15:00 turnaj ATP v Nur-Sultane (Eurosport 2)

Volejbal

  • 13:50 MS žien, osemfinálová skupina (ČT Sport)
  • 16:00 MS žien, osemfinálová skupina (ČT Sport)
  • 19:50 MS žien, osemfinálová skupina (ČT Sport)

Snooker

  • 7:30 Hong Kong Masters, štvrťfinále (Eurosport 1)

Šípky

  • 20:00 World Grand Prix (Nova Sport 2)

Americký futbal

  • 2:20 Denver Broncos - Indianapolis Colts, NFL (Premier Sport 2)


SOBOTA (8. október)

Futbal

  • 14:55 Púchov - Košice, II. liga (JOJ Šport)
  • 18:00 Banská Bystrica - Spartak Trnava, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Michalovce - Liptovský Mikuláš, Fortuna liga (VOYO)
  • 18:00 Skalica - Zlaté Moravce, Fortuna liga (VOYO)

  • 14:55 US Sassuolo - Inter Miláno, Serie A (Nova Sport 4)
  • 15:25 Bayer Leverkusen - Schalke 04, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 15:55 Manchester City - Southampton, Premier League (Canal+ Sport)
  • 15:55 konferenčný prenos, Premier League (Canal+ Sport 2)
  • 15:55 Newcastle United - Brentford, Premier League (Canal+ Sport 3)
  • 15:55 Bournemouth - Leicester City, Premier League (Canal+ Sport 4)
  • 15:55 Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers, Premier League (Canal+ Sport 5)
  • 16:10 Atlético Madrid - Girona, La Liga (Premier Sport 1)
  • 17:55 AC Miláno - Juventus FC, Serie A (Nova Sport 4)
  • 18:00 Borussia Dortmund - Bayern Mníchov, Bundesliga (Nova Sport 3)
  • 18:25 Brighton - Tottenham Hottspur, Premier League (Canal+ Sport)
  • 18:25 FC Sevilla - Athletic Bilbao, La Liga (Premier Sport 1)
  • 20:40 Bologna FC - UC Sampdoria, Serie A (Nova Sport 4)
  • 20:55 Getafe CF - Real Madrid, La Liga (Nova Sport 3)

Hokej

  • 19:15 Nashville Predators - San Jose Sharks, NHL v Prahe (Nova Sport 1, Nova Action, Dajto od 20:00)

Cyklistika

  • 11:00 Okolo Romandie, 2. etapa (Eurosport 1)

Tenis

  • 7:00 turnaj ATP v Tokiu (Eurosport 2)
  • 12:00 turnaj ATP v Nur-Sultane (Eurosport 2)
  • 14:00 turnaj WTA v Ostrave (RTVS Šport)

Motorizmus

  • 8:00 Veľká cena Japonska, formula 1 - kvalifikácia (Sport 1)

Basketbal

  • 18:05 Milwaukee Bucks- Atlanta Hawks, prípravný zápas NBA v Abu Dabí (Nova Sport 2)

Volejbal

  • 17:20 MS žien, osemfinálová skupina (ČT Sport)

Snooker

  • 7:30 Hong Kong Masters, semifinále (Eurosport 1)
  • 16:00 Hong Kong Masters, semifinále (Eurosport 1)

Šípky

  • 21:00 World Grand Prix, semifinále (Nova Sport 2)


NEDEĽA (9. október)

Futbal

  • 10:30 Rača - Prešov, II. liga (Futbalnet.tv)
  • 17:05 Dunajská Streda - Žilina, Fortuna liga (Dajto, VOYO)
  • 18:00 Trenčín - Slovan Bratislava, Fortuna liga (VOYO)

  • 12:00 žreb kvalifikácie EURO 2024 (ME vo futbale) (RTVS Šport, Dajto, Sport 1)
  • 12:25 Turín FC - Empoli FC, Serie A (Nova Sport 4)
  • 12:55 Montpellier HSC - AS Monaco, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 13:55 Real Valladolid - Betis Sevilla, La Liga (Nova Sport 3)
  • 14:55 West Ham - Fulham FC, Premier League (Canal+ Sport)
  • 14:55 Crystal Palace - Leeds United, Premier League (Canal+ Sport 2)
  • 14:55 OGC Nice - ES Troyes, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 14:55 Udinese Calcio - Atalanta Bergamo, Serie A (Nova Sport 3)
  • 15:25 Borussia Mönchengladbach - 1. FC Kolín, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 16:10 Cádiz CF - Espanyol Barcelona, La Liga (Nova Sport 3)
  • 17:00 Stade Rennes - FC Nantes, Ligue 1 (Nova Sport 2)
  • 17:25 Arsenal FC - Liverpool FC, Premier League (Canal+ Sport)
  • 17:25 Hertha BSC - SC Freiburg, Bundesliga (Nova Sport 4)
  • 18:15 US Cremonese - SSC Neapol, Serie A (Nova Sport 3)
  • 19:25 VfB Stuttgart - 1. FC Union Berlín, Bundesliga (Premier Sport 1)
  • 19:55 Everton FC - Manchester United, Premier League (Canal+ Sport)
  • 20:40 Lille OSC - RC Lens, Ligue 1 (Nova Sport 1)
  • 20:40 AS Rím - US Lecce, Serie A (Nova Sport 3)
  • 20:55 FC Barcelona - Celta Vigo, La Liga (Nova Sport 4)

Hokej

  • 15:45 Slovan Bratislava - Zvolen, Tipos extraliga (RTVS Šport)
  • 17:15 Spišská Nová Ves - Poprad, Tipos extraliga (Sport 2)

Cyklistika

  • 13:45 Okolo Romandie, 3. etapa (Eurosport 1)
  • 15:15 Paríž - Tours, klasika (Eurosport 1)

Tenis

  • 9:30 turnaj ATP v Tokiu, finále (Eurosport 2)
  • 14:30 turnaj WTA v Ostrave, finále (RTVS Šport)
  • 15:00 turnaj ATP v Nur-Sultane, finále (Eurosport 2)

Motorizmus

  • 6:45 Veľká cena Japonska, formula 1 - preteky (Sport 2)

Snooker

  • 14:30 Hong Kong Masters, finále (Eurosport 1)

Šípky

  • 20:30 World Grand Prix, finále (Nova Sport 2)

Americký futbal

  • 15:30 Green Bay Packers - New York Giants, NFL (Premier Sport 2)
  • 19:00 New York Jets - Miami Dolphins, NFL (Premier Sport 2)
  • 22:25 Arizona Cardinals - Philadelphia Eagles, NFL (Premier Sport 2)

Dostihy

  • 11:00 Veľká pardubická (ČT Sport, ČT 1 od 14:05)


Newsletter: Športové udalosti týždňa (TV tipy)

Športový prehľad toho najdôležitejšieho a najzaujímavejšieho, čo ponúkne najbližší týždeň.

Prihláste sa na odber na e-mail jedným klikom >>>