MILÁNO.
Informuje o tom internetový portál ilcalciomercato.it. Dvadsaťsedemročný srbský reprezentant sa po príchode na Old Trafford zo Spartaka Moskva v roku 2006 vypracoval na jedného z najlepších obrancov na starom kontinente, o ktorého však tréner Alex Ferguson pravdepodobne nebude chcieť prísť.
Všeobecne sa hovorí o sume 20 miliónov eur a viac, za ktorú by možno vedenie "červených diablov" bolo ochotné rokovať o odchode Nemanju Vidiča.
"Rossoneri" potrebujú posilniť svoje prestarnuté zadné rady, keďže po skončení aktuálnej sezóny plánuje ukončiť kariéru dlhoročná ikona klubu a kapitán Paolo Maldini. Tridsaťdvaročný Alessandro Nesta sa musel v utorok podrobiť operácii zraneného chrbta a s určitosťou vynechá celý zostávajúci zvyšok ročníka 2008/09. Navyše, nie je vylúčené, že pre pretrvávajúce zdravotné problémy bude musieť aj on zavesiť kopačky na klinec.
Vedenie AC počas tohto zimného prestupového termínu prejavilo záujem aj o stopéra FC Liverpool Daniela Aggera, v prípade dánskeho reprezentanta však momentálne intenzívne vstúpili do hry aj ďalší milánsky klub Inter a Juventus Turín.





