Ondrej Duda v drese tímu 1. FC Kolín. (Autor: TASR/AP)

Góly: 4. Lee Jae-Sung - 6. a 13. Andersson, 3. Hector, 39. Czichos, 84. Skhiri

/Ondrej Duda hral za hostí do 63. minúty/

/prvý zápas 1:0, 1. FC Kolín sa udržal v Bundeslige/

BERLÍN. Futbalisti 1. FC Kolín v zostave so slovenským reprezentantom Ondrejom Dudom budú účinkovať v nemeckej Bundeslige aj v budúcej sezóne.

V sobotnom odvetnom barážovom zápase o účasť v najvyššej súťaži zdolali Kiel na jeho ihrisku vysoko 5:1. V prvom zápase prehral Kolín doma iba 0:1.

Bohatý na gól bol najmä úvod stretnutia. V tretej minúte poslal hostí do vedenia Hector, o pár sekúnd neskôr vyrovnal Lee Jae-Sung a v šiestej minúte poslal hráčov Kolína do opätovného vedenia Andersson.

Hostia strelili do prestávky štyri góly a následne už kontrolovali vývoj zápasu. Do 63. minúty bol na ihrisku aj Duda, potom ho vystriedal Meyer.

Rodák zo Sniny asistoval pri úvodnom góle zápasu a tiež nevyužil jednu gólovú šancu. Portál SofaScore mu za jeho výkon udelil známku 6,9.

Štatistiky Ondreja Dudu v odvetnom zápase proti Kielu.
Štatistiky Ondreja Dudu v odvetnom zápase proti Kielu. (Autor: SofaScore)

Domov»Futbal»Nemecko»Bundesliga»Duda bude ďalej hrať v Bundeslige, Kolín skvele zvládol odvetu