7

Novinky o Maroku na MS vo futbale 2022

Základná zostava Maroka.
29.12.2022
Maroku hrozí neúčasť na Šampionáte afrických národov, dôvodom je diplomatický spor s AlžírskomNa tomto turnaji štartujú výlučne hráči pôsobiaci na domácich ligových scénach.
29.12.2022
Lionel Messi a hráči Argentíny oslavujú zisk titulu majstra sveta.
Titanilla Bőd22.12.20226
Messi, Ronaldo, dúha či bišt. O čom bol najkontroverznejší šampionát v histórii?Šampionát v Katare priniesol mnoho zaujímavostí.
Marockí futbalisti po návrate z MS vo futbale 2022.
21.12.2022
Marockých futbalových hrdinov prijal kráľ. Pozvali aj matky Futbalisti Maroka sa vrátili z úspešných MS v Katare.
21.12.2022
Kapitán Chorvátska Luka Modrič (vľavo) a tréner Chorvátska Zlatko Dalič.
18.12.2022
Je to bronz, ale pre nás má hodnotu zlata, tvrdí tréner Chorvátska po víťazstve nad MarokomBalkánci zvíťazili vo vyraďovacej fáze MS v riadnom hracom čase prvýkrát od roku 1998.
18.12.2022
Chorvátsky obranca Joško Gvardiol.
Titanilla Bőd17.12.20223
Už v sedemnástich hral ako skúsený veterán. Bude najdrahší obranca na svete?Joško Gvardiol má prezývku malý Pep.
Walid Regragui, tréner Maroka na MS vo futbale 2022.
Michal Šášky17.12.2022
Najprv fanúšikov unudili, napokon bavili svet. Maroko najväčšia výzva ešte len čakáAká je budúcnosť afrických tímov?
Luka Modrič sa teší po zisku bronzovej medaily na MS vo futbale 2022.
17.12.2022
FOTO: Marocká senzácia sa nekonala. Modrič rozdával úsmevy na všetky stranyPozrite si fotogalériu zo zápasu Chorvátsko - Maroko o bronz na MS vo futbale 2022 v Katare.
17.12.2022
Chorvátski reprezentanti sa tešia zo zisku bronzu na MS vo futbale 2022.
17.12.202212
Afrika si na medailu musí ešte počkať. Z bronzu na MS v Katare sa tešia ChorvátiChorvátsko dnes zdolalo Maroko v zápase o bronz na MS vo futbale 2022, pozrite si priebeh a konečný výsledok.
Chorvátsko - Maroko: ONLINE prenos zo zápasu o 3. miesto na MS vo futbale 2022 dnes.online
17.12.20221
MS vo futbale 2022: Chorvátsko zdolalo Maroko a získalo bronzChorvátsko a Maroko dnes hrali zápas o 3. miesto na MS vo futbale 2022 v Katare. Sledovali ste s nami online prenos komentovaný minútu po minúte. Chorváti vyhrali 2:1 a získali bronz.
17.12.20221
MS vo futbale 2022: Program na dnes (sobota, 17. december).
17.12.2022
Program a výsledok na MS vo futbale 2022 na dnes (sobota, 17. december)Pozrite si, aký bol dnešný program na MS vo futbale 2022. Aký výsledok boja o 3. miesto priniesla sobota, 17. december?