- DEMIŠPORT LIGA – 5. kolo: V derby sa tešil Slovan, Žilinčanky deklasovali GFC 05.05.2024
- DEMIŠPORT LIGA – 2. kolo: Myjava a Ružomberok víťazne, 5-gólová Bogorová15.04.2024
- DEMIŠPORT LIGA – 14. kolo: Dvojgólové výhry Ružomberka, Žiliny a Petržalky26.02.2024
- DEMIŠPORT LIGA – Myjavčanky na záver jesene nezaváhali22.11.2023
Program a výsledky základnej časti DEMIŠPORT LIGY - I. ligy žien 2023/34
1. kolo
11.08. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 111.08. 19:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 112.08. 10:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 112.08. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 112.08. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1
| I. liga - ženy (základná časť) | 1
FC Spartak Trnava
1 - 0
FC Petržalka
ŠK Blava (Jaslovské Bohunice) | Jaslovské Bohunice
| I. liga - ženy (základná časť) | 1
Spartak Myjava
13 - 0
AS Trenčín
Spartak Myjava (Myjava) | Myjava
| I. liga - ženy (základná časť) | 1
MFK Ružomberok
7 - 1
MŠK Žilina
TJ Havran Ľubochňa (Ľubochňa) | Ľubochňa
| I. liga - ženy (základná časť) | 1
ŠK Slovan Bratislava futbal
4 - 3
1. FC TATRAN Prešov
ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - UT (Bratislava - Nové Mesto) | Bratislava - Nové Mesto
| I. liga - ženy (základná časť) | 1
MFK Dukla Banská Bystrica
5 - 1
GFC regionálna akadémia
Futbalový štadión Radvaň - hlavná plocha - UT (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
2. kolo
18.08. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 219.08. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 219.08. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 219.08. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 219.08. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 2
| I. liga - ženy (základná časť) | 2
ŠK Slovan Bratislava futbal
0 - 0
MFK Ružomberok
ŠK Slovan Bratislava - Prievoz - hlavné ihrisko (Bratislava - Ružinov) | Bratislava - Ružinov
| I. liga - ženy (základná časť) | 2
1. FC TATRAN Prešov
3 - 0
AS Trenčín
Futbalové ihrisko ZŠ Prostejovská - UT (Prešov) | Prešov
| I. liga - ženy (základná časť) | 2
GFC regionálna akadémia
0 - 8
Spartak Myjava
OFK Tesáre (Tesáre) | Tesáre
| I. liga - ženy (základná časť) | 2
MŠK Žilina
0 - 3
FC Spartak Trnava
MŠK Žilina - Strážov - UT (Žilina) | Žilina
| I. liga - ženy (základná časť) | 2
FC Petržalka
0 - 1
MFK Dukla Banská Bystrica
FC Petržalka - UT (Bratislava - Petržalka) | Bratislava - Petržalka
3. kolo
25.08. 19:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 326.08. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 326.08. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 326.08. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 326.08. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 3
| I. liga - ženy (základná časť) | 3
Spartak Myjava
5 - 1
FC Petržalka
Spartak Myjava (Myjava) | Myjava
| I. liga - ženy (základná časť) | 3
FC Spartak Trnava
4 - 0
ŠK Slovan Bratislava futbal
ŠK Blava (Jaslovské Bohunice) | Jaslovské Bohunice
| I. liga - ženy (základná časť) | 3
MFK Dukla Banská Bystrica
1 - 1
MŠK Žilina
Obecný futbalový štadión Priechod (Priechod) | Priechod
| I. liga - ženy (základná časť) | 3
MFK Ružomberok
3 - 1
1. FC TATRAN Prešov
TJ Havran Ľubochňa (Ľubochňa) | Ľubochňa
| I. liga - ženy (základná časť) | 3
AS Trenčín
4 - 1
GFC regionálna akadémia
Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín - UT (Trenčín) | Trenčín
4. kolo
02.09. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 402.09. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 402.09. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 402.09. 16:30
| I. liga - ženy (základná časť) | 402.09. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 4
| I. liga - ženy (základná časť) | 4
MFK Ružomberok
3 - 0
FC Spartak Trnava
TJ Havran Ľubochňa (Ľubochňa) | Ľubochňa
| I. liga - ženy (základná časť) | 4
1. FC TATRAN Prešov
1 - 1
GFC regionálna akadémia
Júliusa Chromého (Vyšná Šebastová) | Vyšná Šebastová
| I. liga - ženy (základná časť) | 4
MŠK Žilina
1 - 5
Spartak Myjava
MŠK Žilina - Strážov - UT (Žilina) | Žilina
| I. liga - ženy (základná časť) | 4
ŠK Slovan Bratislava futbal
1 - 2
MFK Dukla Banská Bystrica
ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - hlavné ihrisko (Bratislava - Nové Mesto) | Bratislava - Nové Mesto
| I. liga - ženy (základná časť) | 4
FC Petržalka
1 - 2
AS Trenčín
FC Petržalka - UT (Bratislava - Petržalka) | Bratislava - Petržalka
5. kolo
09.09. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 509.09. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 509.09. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 523.09. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 511.10. 19:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 5
| I. liga - ženy (základná časť) | 5
MFK Dukla Banská Bystrica
1 - 6
MFK Ružomberok
Futbalový štadión Radvaň - hlavná plocha - UT (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
| I. liga - ženy (základná časť) | 5
AS Trenčín
2 - 1
MŠK Žilina
Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín - UT (Trenčín) | Trenčín
| I. liga - ženy (základná časť) | 5
FC Spartak Trnava
6 - 0
1. FC TATRAN Prešov
ŠK Blava (Jaslovské Bohunice) | Jaslovské Bohunice
| I. liga - ženy (základná časť) | 5
GFC regionálna akadémia
1 - 1
FC Petržalka
OFK Tesáre (Tesáre) | Tesáre
| I. liga - ženy (základná časť) | 5
Spartak Myjava
0 - 1
ŠK Slovan Bratislava futbal
Spartak Myjava (Myjava) | Myjava
6. kolo
15.09. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 616.09. 12:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 616.09. 12:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 616.09. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 616.09. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 6
| I. liga - ženy (základná časť) | 6
FC Spartak Trnava
1 - 2
MFK Dukla Banská Bystrica
ŠK Blava (Jaslovské Bohunice) | Jaslovské Bohunice
| I. liga - ženy (základná časť) | 6
MFK Ružomberok
1 - 3
Spartak Myjava
TJ Havran Ľubochňa (Ľubochňa) | Ľubochňa
| I. liga - ženy (základná časť) | 6
1. FC TATRAN Prešov
4 - 4
FC Petržalka
Júliusa Chromého (Vyšná Šebastová) | Vyšná Šebastová
| I. liga - ženy (základná časť) | 6
ŠK Slovan Bratislava futbal
2 - 0
AS Trenčín
ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - hlavné ihrisko (Bratislava - Nové Mesto) | Bratislava - Nové Mesto
| I. liga - ženy (základná časť) | 6
MŠK Žilina
7 - 0
GFC regionálna akadémia
MŠK Žilina - Strážov - UT (Žilina) | Žilina
7. kolo
30.09. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 730.09. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 730.09. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 730.09. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 730.09. 19:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 7
| I. liga - ženy (základná časť) | 7
AS Trenčín
1 - 5
MFK Ružomberok
Areál This Is my sen - akademy - UT (Trenčín) | Trenčín
| I. liga - ženy (základná časť) | 7
MFK Dukla Banská Bystrica
1 - 0
1. FC TATRAN Prešov
TJ Horná Mičiná (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
| I. liga - ženy (základná časť) | 7
GFC regionálna akadémia
3 - 0
ŠK Slovan Bratislava futbal
OFK Tesáre (Tesáre) | Tesáre
| I. liga - ženy (základná časť) | 7
FC Petržalka
2 - 0
MŠK Žilina
FC Petržalka - UT (Bratislava - Petržalka) | Bratislava - Petržalka
| I. liga - ženy (základná časť) | 7
Spartak Myjava
3 - 0
FC Spartak Trnava
Spartak Myjava (Myjava) | Myjava
8. kolo
07.10. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 807.10. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 807.10. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 807.10. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 807.10. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 8
| I. liga - ženy (základná časť) | 8
1. FC TATRAN Prešov
3 - 4
MŠK Žilina
Júliusa Chromého (Vyšná Šebastová) | Vyšná Šebastová
| I. liga - ženy (základná časť) | 8
MFK Ružomberok
5 - 1
GFC regionálna akadémia
TJ Havran Ľubochňa (Ľubochňa) | Ľubochňa
| I. liga - ženy (základná časť) | 8
MFK Dukla Banská Bystrica
0 - 3
Spartak Myjava
TJ Horná Mičiná (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
| I. liga - ženy (základná časť) | 8
FC Spartak Trnava
8 - 0
AS Trenčín
ŠK Blava (Jaslovské Bohunice) | Jaslovské Bohunice
| I. liga - ženy (základná časť) | 8
ŠK Slovan Bratislava futbal
3 - 1
FC Petržalka
ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - hlavné ihrisko (Bratislava - Nové Mesto) | Bratislava - Nové Mesto
9. kolo
14.10. 10:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 914.10. 14:30
| I. liga - ženy (základná časť) | 914.10. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 914.10. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 914.10. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 9
| I. liga - ženy (základná časť) | 9
MŠK Žilina
0 - 6
ŠK Slovan Bratislava futbal
Štadión MŠK Žilina - UT (Žilina) | Žilina
| I. liga - ženy (základná časť) | 9
Spartak Myjava
8 - 0
1. FC TATRAN Prešov
Spartak Myjava (Myjava) | Myjava
| I. liga - ženy (základná časť) | 9
GFC regionálna akadémia
1 - 1
FC Spartak Trnava
OFK Tesáre (Tesáre) | Tesáre
| I. liga - ženy (základná časť) | 9
AS Trenčín
3 - 1
MFK Dukla Banská Bystrica
Areál This Is my sen - akademy - UT (Trenčín) | Trenčín
| I. liga - ženy (základná časť) | 9
FC Petržalka
1 - 5
MFK Ružomberok
FC Petržalka - UT (Bratislava - Petržalka) | Bratislava - Petržalka
10. kolo
21.10. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1021.10. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1021.10. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1021.10. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1001.11. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 10
| I. liga - ženy (základná časť) | 10
1. FC TATRAN Prešov
3 - 8
ŠK Slovan Bratislava futbal
Júliusa Chromého (Vyšná Šebastová) | Vyšná Šebastová
| I. liga - ženy (základná časť) | 10
AS Trenčín
0 - 9
Spartak Myjava
Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín - UT (Trenčín) | Trenčín
| I. liga - ženy (základná časť) | 10
MŠK Žilina
1 - 2
MFK Ružomberok
MŠK Žilina - Strážov - UT (Žilina) | Žilina
| I. liga - ženy (základná časť) | 10
FC Petržalka
0 - 1
FC Spartak Trnava
FC Petržalka - UT (Bratislava - Petržalka) | Bratislava - Petržalka
| I. liga - ženy (základná časť) | 10
GFC regionálna akadémia
0 - 0
MFK Dukla Banská Bystrica
OFK Tesáre (Tesáre) | Tesáre
11. kolo
04.11. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1104.11. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1104.11. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1104.11. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1107.11. 18:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 11
| I. liga - ženy (základná časť) | 11
AS Trenčín
4 - 2
1. FC TATRAN Prešov
Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín - UT (Trenčín) | Trenčín
| I. liga - ženy (základná časť) | 11
FC Spartak Trnava
9 - 1
MŠK Žilina
ŠK Blava (Jaslovské Bohunice) | Jaslovské Bohunice
| I. liga - ženy (základná časť) | 11
MFK Ružomberok
2 - 1
ŠK Slovan Bratislava futbal
MFK Ružomberok - UT (Ružomberok) | Ružomberok
| I. liga - ženy (základná časť) | 11
MFK Dukla Banská Bystrica
1 - 0
FC Petržalka
Futbalový štadión Radvaň - hlavná plocha - UT (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
| I. liga - ženy (základná časť) | 11
Spartak Myjava
9 - 0
GFC regionálna akadémia
Spartak Myjava (Myjava) | Myjava
12. kolo
11.11. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1211.11. 15:30
| I. liga - ženy (základná časť) | 1211.11. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1211.11. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1222.11. 17:30
| I. liga - ženy (základná časť) | 12
| I. liga - ženy (základná časť) | 12
1. FC TATRAN Prešov
1 - 4
MFK Ružomberok
Futbalové ihrisko ZŠ Prostejovská - UT (Prešov) | Prešov
| I. liga - ženy (základná časť) | 12
ŠK Slovan Bratislava futbal
4 - 0
FC Spartak Trnava
ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - UT (Bratislava - Nové Mesto) | Bratislava - Nové Mesto
| I. liga - ženy (základná časť) | 12
MŠK Žilina
3 - 7
MFK Dukla Banská Bystrica
MŠK Žilina - Strážov - UT (Žilina) | Žilina
| I. liga - ženy (základná časť) | 12
FC Petržalka
1 - 1
Spartak Myjava
FC Petržalka - UT (Bratislava - Petržalka) | Bratislava - Petržalka
| I. liga - ženy (základná časť) | 12
GFC regionálna akadémia
3 - 1
AS Trenčín
Futbalový štadión Spartak - UT (Bánovce nad Bebravou) | Bánovce nad Bebravou
13. kolo
17.11. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1317.11. 18:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1318.11. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1318.11. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1318.11. 13:30
| I. liga - ženy (základná časť) | 13
| I. liga - ženy (základná časť) | 13
MFK Dukla Banská Bystrica
1 - 3
ŠK Slovan Bratislava futbal
Futbalový štadión Radvaň - hlavná plocha - UT (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
| I. liga - ženy (základná časť) | 13
Spartak Myjava
7 - 0
MŠK Žilina
Spartak Myjava (Myjava) | Myjava
| I. liga - ženy (základná časť) | 13
FC Spartak Trnava
1 - 1
MFK Ružomberok
Areal Slavie na Rybniku - UT (Trnava) | Trnava
| I. liga - ženy (základná časť) | 13
AS Trenčín
1 - 1
FC Petržalka
Areál This Is my sen - akademy - UT (Trenčín) | Trenčín
| I. liga - ženy (základná časť) | 13
GFC regionálna akadémia
0 - 0
1. FC TATRAN Prešov
Futbalový štadión Spartak - UT (Bánovce nad Bebravou) | Bánovce nad Bebravou
14. kolo
24.02. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1424.02. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1424.02. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1406.03. 14:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1426.03. 19:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 14
| I. liga - ženy (základná časť) | 14
MFK Ružomberok
3 - 1
MFK Dukla Banská Bystrica
MFK Ružomberok - UT (Ružomberok) | Ružomberok
| I. liga - ženy (základná časť) | 14
MŠK Žilina
3 - 1
AS Trenčín
MŠK Žilina - Strážov - UT (Žilina) | Žilina
| I. liga - ženy (základná časť) | 14
FC Petržalka
2 - 0
GFC regionálna akadémia
FC Petržalka - UT (Bratislava - Petržalka) | Bratislava - Petržalka
| I. liga - ženy (základná časť) | 14
1. FC TATRAN Prešov
5 - 1
FC Spartak Trnava
Futbalové ihrisko ZŠ Prostejovská - UT (Prešov) | Prešov
| I. liga - ženy (základná časť) | 14
ŠK Slovan Bratislava futbal
1 - 1
Spartak Myjava
ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - UT (Bratislava - Nové Mesto) | Bratislava - Nové Mesto
15. kolo
02.03. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1502.03. 14:30
| I. liga - ženy (základná časť) | 1502.03. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1502.03. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1530.03. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 15
| I. liga - ženy (základná časť) | 15
AS Trenčín
0 - 3
ŠK Slovan Bratislava futbal
Mestský futbalový štadión na Sihoti Trenčín - UT (Trenčín) | Trenčín
| I. liga - ženy (základná časť) | 15
Spartak Myjava
3 - 1
MFK Ružomberok
Spartak Myjava - UT (Myjava) | Myjava
| I. liga - ženy (základná časť) | 15
MFK Dukla Banská Bystrica
3 - 3
FC Spartak Trnava
Futbalový štadión Radvaň - hlavná plocha - UT (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
| I. liga - ženy (základná časť) | 15
FC Petržalka
1 - 0
1. FC TATRAN Prešov
FC Petržalka - UT (Bratislava - Petržalka) | Bratislava - Petržalka
| I. liga - ženy (základná časť) | 15
GFC regionálna akadémia
1 - 1
MŠK Žilina
OFK Tesáre (Tesáre) | Tesáre
16. kolo
09.03. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1609.03. 14:35
| I. liga - ženy (základná časť) | 1609.03. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1609.03. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1609.03. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 16
| I. liga - ženy (základná časť) | 16
FC Spartak Trnava
0 - 7
Spartak Myjava
ŠK Blava (Jaslovské Bohunice) | Jaslovské Bohunice
| I. liga - ženy (základná časť) | 16
1. FC TATRAN Prešov
1 - 2
MFK Dukla Banská Bystrica
Futbalové ihrisko ZŠ Prostejovská - UT (Prešov) | Prešov
| I. liga - ženy (základná časť) | 16
ŠK Slovan Bratislava futbal
7 - 1
GFC regionálna akadémia
ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - UT (Bratislava - Nové Mesto) | Bratislava - Nové Mesto
| I. liga - ženy (základná časť) | 16
MFK Ružomberok
2 - 0
AS Trenčín
MFK Ružomberok - UT (Ružomberok) | Ružomberok
| I. liga - ženy (základná časť) | 16
MŠK Žilina
2 - 2
FC Petržalka
MŠK Žilina - Strážov - UT (Žilina) | Žilina
17. kolo
13.03. 18:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1716.03. 10:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1716.03. 14:30
| I. liga - ženy (základná časť) | 1716.03. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1716.03. 17:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 17
| I. liga - ženy (základná časť) | 17
MŠK Žilina
3 - 0
1. FC TATRAN Prešov
MŠK Žilina - Strážov - UT (Žilina) | Žilina
| I. liga - ženy (základná časť) | 17
AS Trenčín
0 - 3
FC Spartak Trnava
Areál This Is my sen - akademy - UT (Trenčín) | Trenčín
| I. liga - ženy (základná časť) | 17
Spartak Myjava
10 - 1
MFK Dukla Banská Bystrica
Spartak Myjava - UT (Myjava) | Myjava
| I. liga - ženy (základná časť) | 17
GFC regionálna akadémia
0 - 1
MFK Ružomberok
OFK Tesáre (Tesáre) | Tesáre
| I. liga - ženy (základná časť) | 17
FC Petržalka
0 - 2
ŠK Slovan Bratislava futbal
FC Petržalka - UT (Bratislava - Petržalka) | Bratislava - Petržalka
18. kolo
23.03. 11:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1823.03. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1823.03. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1823.03. 15:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 1823.03. 16:00
| I. liga - ženy (základná časť) | 18
| I. liga - ženy (základná časť) | 18
FC Spartak Trnava
7 - 0
GFC regionálna akadémia
ŠK Blava (Jaslovské Bohunice) | Jaslovské Bohunice
| I. liga - ženy (základná časť) | 18
1. FC TATRAN Prešov
0 - 2
Spartak Myjava
Futbalové ihrisko ZŠ Prostejovská - UT (Prešov) | Prešov
| I. liga - ženy (základná časť) | 18
MFK Ružomberok
1 - 1
FC Petržalka
MFK Ružomberok - UT (Ružomberok) | Ružomberok
| I. liga - ženy (základná časť) | 18
ŠK Slovan Bratislava futbal
3 - 2
MŠK Žilina
ŠK Slovan Bratislava - Pasienky - UT (Bratislava - Nové Mesto) | Bratislava - Nové Mesto
| I. liga - ženy (základná časť) | 18
MFK Dukla Banská Bystrica
3 - 5
AS Trenčín
Futbalový štadión Radvaň - hlavná plocha - UT (Banská Bystrica) | Banská Bystrica
TABUĽKA
Názov družstvaDružstvo
Z
V
R
P
Skóre
B
Forma
1
Spartak MyjavaSpartak Myjava
18
15
2
1
97:8
47
R
V
V
V
V
2
MFK RužomberokMFK Ružomberok
18
13
3
2
52:18
42
R
V
V
P
V
3
ŠK Slovan Bratislava futbalŠK Slovan Bratislava futbal
18
12
2
4
49:23
38
R
V
V
V
V
4
FC Spartak TrnavaFC Spartak Trnava
18
9
3
6
49:30
30
V
V
P
P
R
5
MFK Dukla Banská BystricaMFK Dukla Banská Bystrica
18
8
3
7
33:44
27
P
P
V
R
P
6
AS TrenčínAS Trenčín
18
6
1
11
24:64
19
V
P
P
P
P
7
FC PetržalkaFC Petržalka
18
3
6
9
19:31
15
R
P
R
V
V
8
MŠK ŽilinaMŠK Žilina
18
4
3
11
31:61
15
R
P
V
R
V
9
GFC regionálna akadémiaGFC regionálna akadémia
18
2
6
10
14:60
12
R
P
P
P
P
10
1. FC TATRAN Prešov1. FC TATRAN Prešov
18
2
3
13
27:56
9
P
P
P
V
P
Z = zápasy, V = Výhry, R = Remízy, P = Prehry, B = Body