ŠPORTOVO-TECHNICKÁ KOMISIA:
Schvaľuje dohodu: S6BA, 22. kolo FK Blatné – OFK Dunajská Lužná hrá sa 10. 6. 2017 o 17:00 h.
Upozorňuje, že MŠK Senec (seniori, S6A) odohrá svoje zostávajúce domáce stretnutia na umelej trávnatej ploche NTC Senec, z dôvodu prebiehajúcich prác pri výmene trávnika v NTC Senec (žiadosť MŠK Senec).
Upozorňuje FK, že FK Dúbravka (V. liga) odohrá svoje domáce stretnutia v jarnej časti súťažného ročníka 2016/2017 na umelej trávnatej ploche, adresa K Horánskej studni, Bratislava. Upozorňuje na prinesenie vhodnej obuvi pre umelý trávnik.
KOMISIA MLÁDEŽE:
Schvaľuje dohody:
SZM 29.kolo FK Scorpions – FK Vajnory dňa 04.06.2017 o 11,00 hod. ihr. Vajnory.
MZM skupina o 1. - 6. miesto 5.kolo SDM Domino „B“ – FK Slovan Ivanka pri Dunaji dňa 03.06.2017 o 09,30 hod. ihr. Domino.
MZM skupina o 7. - 12. miesto 6.kolo FK Vajnory – MŠK Senec „B“ dňa 10.06.2017 o 17,00 hod. ihr. Réca.
MZM skupina o 13. - 18. miesto 2.kolo FK Šamorín Hamuliakovo – FK Družstevník Blatné dňa 08.06.2017 o 17,00 hod. ihr. Hamuliakovo (FK Družstevník Blatné uhradí poplatok (30,-€).
MZM skupina o 13. - 18. miesto 6.kolo FK Šamorín Hamuliakovo – ŠK Nová Dedinka dňa 06.06.2017 o 17,30 hod. ihr. Hamuliakovo.
MZM skupina o 13. - 18. miesto 6.kolo TJ Čunovo – MŠK Kráľová pri Senci dňa 11.06.2017 o 11,00 hod. ihr. Čunovo.
Oznamuje:
Mužstvo FK Scorpions Bratislava odohrá všetky svoje domáce stretnutia v súťaži SZM na ihrisku TJ Jarovce Bratislava s platnosťou od 31.03.2017 do konca súťažného ročníka.
Od jarnej časti ročníka 2016/2017 bude FK Dúbravka hrávať svoje domáce stretnutia na umelej tráve. Žiadame hráčov hosťujúce družstvá aby prispôsobili obuv tomuto typu hracej plochy.
Termín podania prihlášok do súťaží je 13. - 30. 06. 2017, výlučne prostredníctvom ISSF systému.
KOMISIA ROZHODCOV:
Nedostatky v zápisoch o stretnutí:
VÁNY M.
neuvedený zastupujúci kapitán H, v zázname R nestačí (S6A Blatné- Kaplna)
KNOPP J.
skutočnosti uvedené v poznámke patria do záznamu R (S5A Nová Dedinka- Igram)
VOLEK M.
neuvedený vedúci domáceho družstva ( MZM Vajnory - Iskra Petržalka B )
ERTEL J.
chýba dátum nar. asistenta trénera D č.2 (pmc Inter - Petržalka)
KURINA M.
chýba dátum nar. asistenta trénera D č.2 (pmb1 Vrakuňa - Rača)
Zmeny v obsadení R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 3.–7.6. 2017 č. 26
Súťaže riadené ObFZ BA-M
Seniori V. liga S5A – 25. kolo
3.6. 10.30 Iskra Petržalka – Miloslavov Křivan, Sopata, Šusták (AR2) za Rataja; Blecha
3.6. 17.30 FK Dúbravka – Jarovce Knopp (R) za Orlíkovú, Orlíková (AR1) za Knoppa, Kakaščík; Brody (D) za BFZ
4.6. 17.30 Ch. Grob – NMŠK 1922 Bogdáň, Kravárik, Uram; Truchlý (D) za BFZ
4.6. 17.30 K. Ves – N. Dedinka Križko, Harajbič, Vilalba; Lônčík (D) za SFZ
4.6. 17.30 Malinovo – Krasňany Volek, Orlíková, Koštrna; Ľupták (D) za BFZ
Seniori VI. liga S6A – 20. kolo
4.6. 17.30 Hamuliakovo – Blatné Chalka, Šusták, Harajbič (AR2) za Slyška; Minarovič
4.6. 17.30 Ekonóm – Čataj Kramár (R) za Hegedüša, Ertel, Vanek; Lehuta za (D)
Ml. žiaci nadstavbová časť (o 7.-12.miesto) – 5. kolo
3.6. 16.00 MŠK Senec „B“ – Rovinka Harajbič (R) za Blaha
4.6. 12.45 Iskra Petržalka „B“ – Rača „B“ Volek (R) za Knoppa
Ml. žiaci nadstavbová časť (o 13.-18.miesto) – 5. kolo
4.6. 10.00 Kráľová p/S – FK Dúbravka Harajbič (R) za Blaha
Súťaže riadené BFZ
Žiaci II. liga starší a mladší SZRL+MZRL – 29. kolo
3.6. 12.45-14.45 Iskra Petržalka – NMŠK 1922 Šusták za Rataja, Sopata za ObFZ-m
I. liga žiačok BFZ – 19. kolo
5.6. 18.00 (PONDELOK) NMŠK 1922 – Slovan Kravárik (R) za Křivana (Zmena dňa HP Nepočujúci)
Prípravka PMA1 – 23. kolo
3.6. 9.00 D. N. Ves – Domino Slyško (R) za Šafárika
4.6. 10.00 FCA Petržalka – Vrakuňa (R) za Pusztaia
Prípravka PMB1 – 23. kolo
7.6. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Domino Kurina (R) za Šafárika
Prípravka PMC – 23. kolo
3.6. 10.30 D. N. Ves – Domino Slyško (R) za Šafárika
4.6. 11.00 FCA Petržalka – Vrakuňa (R) za Pusztaia
Prípravka PMA2 – 21. kolo
3.6. 10.00 N. Dedinka – Hargašova Z. Bystrica Kramár (R) za Blaha
Prípravka PMB2 – 21. kolo
3.6. 9.00 N. Dedinka – Hargašova Z. Bystrica Kramár (R) za Blaha
Súťaže riadené ObFZ BA-V
Seniori V. liga S5V – 25. kolo
4.6. 17.30 Jablonec – Sv. Jur „B“ Abrman, Kašper, Rataj; Vnuk za ObFZ-m
Dorast SD4V – 28. kolo
3.6. 14.00 Bernolákovo – Z. Ves Chalka, Kramár (Nové obsadenie)
Dorast SD4V – 29. kolo
4.6. 15.00 Ekonóm – Z. Ves Ertel, Vanek,Kramár (AR2) za Hegedüša
Obsadenie R a DS-PR ObFZ Bratislava – mesto 6.–13.6. 2017 č. 27
Súťaže riadené ObFZ BA-M
Seniori V. liga S5A – 26. kolo
10.6. 10.30 Krasňany – Iskra Petržalka Kašper, Bogdáň, Abrman; Brody (D) za BFZ
10.6. 17.30 FK Dúbravka – NMŠK 1922 Ertel, Križko, Rataj; (D)
11.6. 17.30 Danubia H. Šúr – Malinovo Křivan, Knopp, Kakaščík; Blecha
11.6. 17.30 Miloslavov – Igram Chalka, Orlíková, Vilalba; Lehuta
11.6. 17.30 N. Dedinka – Ch. Grob Volek, Ťažký, Bočák Jo.; Vnuk
Seniori VI. liga S6A – 22. kolo
10.6. 14.00 FK The Dragons – Kaplná Kormaník, Uram, Kravárik; Minarovič
10.6. 17.00 Blatné – D. Lužná „B“ Kramár, Kašper, Bogdáň; Koprla
11.6. 17.30 Z. Bystrica – Ekonóm Kakaščík, Uram, Volek; Minarovič
11.6. 17.30 Čataj – FK Mariathal Dúbravec, Žilavý L., Šusták; Vnuk
11.6. 17.30 MŠK Senec – Hamuliakovo Koštrna, Volek, Rataj; Lônčik (D) za SFZ
11.6. 17.30 Vajnory „B“ – D. N. Ves „B“ Harajbič, Knopp, Vilalba; (D)
St. žiaci SZM – 22. kolo – dohrávka
7.6. 17.30 (STREDA) Most p/B – Kráľová p/S Sopata
St.žiaci SZM – 34. kolo – dohrávka
6.6. 17.00 (UTOROK) Rusovce – Scorpions Kormaník, Pusztai
St.žiaci SZM – 33. kolo – dohrávka
8.6. 17.30 (ŠTVRTOK) Scorpions – Tomášov Malovec Ri.
St.žiaci SZM – 32. kolo – dohrávka
6.6. 17.30 (UTOROK) Vajnory – Slovan „C“ Volek, Malovec Ro.
St.žiaci SZM – 30. kolo
10.6. 9.30 Rusovce – MŠK Senec „B“ Kakaščík
10.6. 12.30 Ivanka p/D – Kráľová p/S Marczell
10.6. 15.30 Slovan „C“ – Šamorín Hamulikovo (R)
11.6. 10.00 Tomášov – Malinovo Kašper
11.6. 10.00 N. Dedinka – Scorpions Dobrovič
11.6. 10.30 Rača „B“ – Most p/B Křivan
11.6. 11.00 Vajnory – PFA ŠTK Šamorín Rataj, Volek, Žilavý L.
11.6. 12.30 FK Dúbravka – Domino „B“ Abrman
Ml. žiaci nadstavbová časť (o 1.-6.miesto) – 6. kolo
10.6. 15.00 PFA ŠTK Šamorín – Domino „B“ Malovec Ro.
10.6. 17.30 Hargašova Z. Bystrica – Kalinkovo Abrman
10.6. 17.30 Ivanka p/D – Rusovce Marczell
Ml. žiaci nadstavbová časť (o 7.-12.miesto) – 6. kolo
10.6. 10.00 Rača „B“ – Lamač Harajbič
11.6. 10.00 Rovinka – Iskra Petržalka Bočák Jo. (HP Miloslavov)
10.6. 17.00 Vajnory – MŠK Senec „B“ Šusták (HP Reca)
Ml. žiaci nadstavbová časť (o 13.-18.miesto) – 2. kolo – dohrávka
8.6. 17.00 (ŠTVRTOK) Šamorín Hamuliakovo – Blatné Sopata
Ml. žiaci nadstavbová časť (o 13.-18.miesto) – 6. kolo
6.6. 17.30 (UTOROK) Šamorín Hamuliakovo – N. Dedinka Slyško
11.6. 10.30 FK Dúbravka – Blatné Abrman
11.6. 11.00 Čunovo – Kráľová p/S Vanek
Ml. žiaci nadstavbová časť (o 19.-22.miesto) – 6.kolo
11.6. 14.00 Domino „C“ – NMŠK 1922 „B“ Slyško (HP Mamateyova)
11.6. 15.00 Jarovce – Čataj Štepanovský
Súťaže riadené BFZ
I. liga žiačok BFZ – 20. kolo
11.6. 15.30 Slovan – D. Lužná Stolárik
Prípravka PMA1 – 24. kolo
10.6. 9.00 Slovan – D. N. Ves Kravárik
10.6. 10.15 Vrakuňa – K. Ves Ertel
11.6. 9.00 FC ŠTK Šamorín – Rača Marczell
13.6. 17.00 (UTOROK) MŠK Senec – FCA Petržalka Marczell
13.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – D. Lužná Vanek
Prípravka PMB1 – 22. kolo – dohrávka
8.6. 15.30 (ŠTVRTOK) Inter – FCA Petržalka Pusztai (R) za Dobroviča
Prípravka PMB1 – 23. kolo – dohrávka
7.6. 17.00 (STREDA) D. N. Ves – Domino Kurina
Prípravka PMB1 – 24. kolo
10.6. 10.00 Slovan „B“ – D. N. Ves Kravárik
10.6. 11.30 Vrakuňa – K. Ves Ertel
11.6. 10.00 FC ŠTK Šamorín – Rača „B“ Marczell
13.6. 18.00 (UTOROK) MŠK Senec „B“ – FCA Petržalka Marczell
13.6. 18.00 (UTOROK) FKP Dúbravka – D. Lužná Štepanovský
Prípravka PMC – 24. kolo
10.6. 11.00 Slovan „C“ – D. N. Ves Kravárik
10.6. 9.00 Vrakuňa – K. Ves Ertel
13.6. 17.00 FKP Dúbravka – D. Lužná Štepanovský
11.6. 11.00 FC ŠTK Šamorín – Rača Marczell
13.6. 19.00 MŠK Senec „C“ – FCA Petržalka Marczell
Prípravka PMA2 – 22. kolo
10.6. 9.00 FC Malacky – Iskra Petržalka (R) za ObFZ -v
10.6. 9.00 Vajnory – N. Dedinka Rataj
11.6. 14.00 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D (R)
12.6. 17.30 (PONDELOK) Domino „B“ – K. Ves „B“ Malovec Ro.
Prípravka PMB2 – 22. kolo
7.6. 18.30 (STREDA) FC Malacky „B“ – Iskra Petržalka (R) za ObFZ-v
10.6. 10.30 Vajnory „B“ – N. Dedinka Rataj
11.6. 15.15 Hargašova Z. Bystrica – Ivanka p/D (R)
12.6. 17.30 (PONDELOK) Domino „B“ – K. Ves „B“ Malovec Ri.
10.6. 10.30 FA Bratislava – FA Lafranconi (R)
Prípravka PMA3 – 21. kolo
10.6. 10.30 Mariathal „C“ – Jarovce Ťažký
10.6. 11.00 Rusovce – Čunovo (R)
10.6. 12.00 Scorpions – FCA Petržalka Kakaščík
11.6. 15.00 Domino „C“ – Lamač Slyško
Súťaže riadené ObFZ BA-V
Dorast SD4V – 30. kolo
10.6. 10.00 Most p/B – Láb Bočák Jo., Križko, Chalka
11.6. 10.00 Bernolákovo – Ekonóm Orlíková, Harajbič, Kramár
Megaturnaj žiakov Senec a jeho priatelia
Mladší žiaci U-13
10.6. 9.00-17.00 Šusták, Kurina 2 ihriská (HP Reca)
Mladší žiaci – U-12
10.6. 9.30-17.00 Malovec Ri., Ufnár 1 ihrisko (HP V. Biel)
Starší žiaci
10.6. 9.45-18.00 Sopata 1 ihrisko (HP SOU Kysucká Senec)
DISCIPLINÁRNA KOMISIA:
Vylúčení po 2. ŽK. DS – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie, podľa čl. 9/2b2 DP a čl. 37/3 DP:
U. č.149: Martin Kubica 1227429 (FK Družstevník Blatné, S6A), od 29.5.2017.
U. č.150: David Benko 1206150 (ŠK Kaplna, S6A), od 29.5.2017.
U. č.151: Martin Rovenský 1147920 (ŠK Kaplna, S6A), od 29.5.2017.
Disciplinárna sankcia po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 majstrovské stretnutie, podľa čl. 37/5a DP:
U. č. 152: Róbert Machciník 1209330 (TJ Malinovo, S5A), od 29.5.2017.
U. č. 153: Ľuboš Horváth 1196916 (OŠK Chorvátsky Grob, S5A), od 28.5.2017.
U. č. 154: Peter Kolumber 1146116 (OŠK Chorvátsky Grob, S5A), od 28.5.2017.
U. č. 155: Marek Zechmeister 1232009 (FK Dúbravka, S5A), od 28.5.2017.
U. č. 156: Peter Kocka 1161488 (ŠK Hamuliakovo, S6A), od 29.5.2017.
Disciplinárne sankcie za ďalšie priestupky:
U. č. 157: ŠK Nová Dedinka, (S6A). Na základe Správy delegáta zo stretnutia a Zápisu o stretnutí začína disciplinárne konanie a žiada klub o podrobné písomné stanovisko a prijaté opatrenia k HNS diváka Norberta Suska (obliatie pivom AR2) počas stretnutia 24. kola S5A ŠK Nová Dedinka – ŠK Igram, podľa čl. 71/1, 3a, b DP, do 7.6.2017.
Odvolanie proti rozhodnutiu komisie (okrem rozhodnutí podľa čl. 37/3, 5 alebo 8 DP) sa podáva na Disciplinárnu komisiu OBFZ BA-M, v lehote do 7 dní odo dňa oznámenia rozhodnutia disciplinárnej komisie (čl. 84 ods. 1 DP).