Šramková pokračuje v kvalitných výkonoch. Vyradila Češku a je krok od Roland GarrosSlovenská tenistka uspela v troch setoch.
22.05.2024
Slovenská tenistka Rebecca Šramkováonline
22.05.2024
ONLINE: Rebecca Šramková - Linda Fruhvirtová dnes, Roland Garros (2. kolo kvalifikácie) LIVESledujte s nami ONLINE prenos z 2. kola kvalifikácie na Roland Garros 2024: Rebecca Šramková - Linda Fruhvirtová.
22.05.2024
Linda Fruhvirtová.
21.03.2024
Česká tenistka zápas nedohrala, Townsendová bez problémov prešla do ďalšieho kolaFruhvirtová musela po prvom sete skrečovať zápas.
21.03.2024
Anna Karolína Schmiedlová
30.01.2024
Turnajová šestka končí už v prvom kole, Schmiedlová vybojovala postup cez dva tajbrejkyDo druhého kola postúpila aj dvojka turnaja Ču Lin.
30.01.2024
Anna Karolína Schmiedlová.
07.01.2024
Schmiedlovú česká súperka nezastavila, na turnaji v Hobarte postúpila do hlavnej súťažePrvý duel hlavnej fázy turnaja čaká slovenskú tenistku už dnes v noci.
07.01.2024
Tuniská tenistka Ons Jabeurová.
29.09.2023
Fruhvirtová sa vo finále v Ning-po nepredstaví, Šnajderová vyzve turnajovú jednotkuFinále je na programe zajtra o 6.00 hod.
29.09.2023
21.04.2023
Do Trnavy sa prihlásilo šesť tenistiek z elitnej stovky vrátane SchmiedlovejNa turnaj ITF prídu aj Češky Linda Fruhvirtová a Tereza Martincová.
21.04.2023
21.01.2023
V českom súboji zvíťazila Fruhvirtová, ďalej ide aj BenčičováBieloruska Arina Sobolenková a Karolína Plíšková taktiež postúpili do osemfinále turnaja.
21.01.2023
18.09.2022
Česko má novú hviezdu. V 17-tich vyhrala tenisový turnaj Posunie sa do prvej svetovej stovky.
18.09.2022
Iga Swiateková na US Open.
30.08.2022
Swiatekovú čaká víťazka US Open, wimbledonská šampiónka končíSuverénne boli aj Jessica Pegulová a Aryna Sabalenková.