Vlhová má výhodné štartové číslo, slalom v Semmeringu pôjde medzi prvými

Petra Vlhová.
Petra Vlhová. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|28. dec 2022 o 18:35

Petra Vlhová sa predstaví v Semmeringu tretí deň za sebou. Pozrite si štartové čísla na štvrtkový slalom.

BRATISLAVA. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová pôjde na trať štvrtkového obrovského v rakúskom stredisku Semmering s číslom 2.

Preteky otvorí Slovinka Ana Buciková. Američanka Mikaela Shiffrinová, ktorá vyhrala v Semmeringu oba obrovské slalomy, pôjde na trať ako šiesta v poradí.

Vlhová obsadila v utorňajšom obráku, ktorý bol náhradou za podujatie v Söldene, skvelé druhé 2. miesto. V stredu jej už chýbali sily a skončila siedma.

Prvé kolo slalomu sa vo štvrtok začne o 15.00 h, druhé je na programe o 18.30 h. Preteky vysielajú stanice RTVS Šport, ČT Sport a Eurosport 1. Vo forme online prenosu môžete podujatie sledovať aj na Sportnet.sk.

Petra Vlhová v Semmering 2022

Štvrtok 29. december:

Slalom - 1. kolo 15:00, 2. kolo 18:30

/preteky vysielajú stanice RTVS Šport, Eurosport 1 a ČT Sport/

Pozrite si kompletný TV program Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní.

Štartová listina - slalom v Semmeringu 2022 (štvrtok)