51.

Petra Vlhová

+ 5,81 s

ST. MORITZ. Slovenská lyžiarka Petra Vlhová dnes išla druhý tréning zjazdu vo švajčiarskom St. Moritzi.

Po dojazde do cieľa sa zaradila na záver štartového poradia a napokon z toho bolo konečné 51. miesto. Na líderku Sofiu Goggiovú z Talianska stratila 5,81 s.

Na druhom mieste skončila so stratou 1,10 s Švajčiarka Lara Gutová-Behramiová, o ďalšiu stotinu zaostala celkovo tretia Nórka Ragnhild Mowinckelová.

Líderka priebežného poradia Svetového pohára Američanka Mikaela Shiffrinová bola klasifikovaná na 21. mieste.

Strata Vlhovej na poslednú 30. bodovanú priečku, ktorú obsadila Shiffrinovej krajanka a víťazka prvého tréningu Isabella Wrightová, predstavovala dve sekundy a 13 stotín.

V stredajšom prvom tréningu zjazdu v St. Moritzi obsadila Petra Vlhová 43. miesto.

Preteky sú na programe v piatok. Ďalší zjazd sa bude konať v sobotu a v nedeľu bude na programe super-G.

Pre Vlhovú pôjde o súťažnú premiéru v rýchlostných disciplínach v tejto sezóne.

Domov»Zimné športy»Zjazdové lyžovanie»Vlhovej druhý tréning zjazdu nevyšiel. Na líderku stratila takmer šesť sekúnd