Kubín v rámci prípravy na olympijské hry atakoval pódium, tesne však zaostal

Robert Kubín.
Robert Kubín. (Autor: Facebook Robo Kubin)
TASR|23. jún 2024 o 10:33

Prvé tri priečky na pretekoch v Poľsku obsadili domáci reprezentanti.

PUCK. Slovenský reprezentant vo windsurfingu Robert Kubín sa v rámci olympijskej prípravy zúčastnil na majstrovstvách sveta neolympijskej disciplíny Formula FoiL a v poľskom Pucku obsadil v konkurencii 61 pretekárov z 10 krajín 4. miesto.

Regata bola poslednou veľkou previerkou pred Parížom.

Prvé tri priečky obsadili domáci reprezentanti, zvíťazil Stanislaw Trepczynski. "S výsledkom som spokojný.

Tieto preteky boli pre mňa najmä o testovaní olympijského materiálu a dolaďovaní formy pred blížiacimi sa olympijskými hrami," vyhlásil Kubín podľa Slovenského zväzu jachtingu (SZJ).

Najbližší týždeň ostáva Robert Kubín v poľskom Sopote, kde ho čaká ďalšie testovanie materiálu s ktorým bude štartovať na OH a od 2. júla posledné sústredenie na olympijskej vode v Marseille.

Domov»Ďalšie športy»Ostatné športy»Kubín v rámci prípravy na olympijské hry atakoval pódium, tesne však zaostal