Utorok, 22. júna, 2021Meniny má Paulína

WHIL: HC Zlín - ŠKP Štart Bratislava 19:26 v 2. kole

TASR|16. sep 2006 o 20:23

Zlín 16. septembra (TASR) - Štyri stretnutia 2. kola medzinárodnej ligy hádzanárok WHIL boli na programe v sobotu. V stredajších (13.9.) predohrávkach ...

Zlín 16. septembra (TASR) - Štyri stretnutia 2. kola medzinárodnej ligy hádzanárok WHIL boli na programe v sobotu. V stredajších (13.9.) predohrávkach vyhral doma Slovan Duslo Šaľa nad Slaviou Praha 29:19 a Slávia Partizánske prehrala s Iuventou Michalovce 18:39.

HC Zlín - ŠKP Štart Bratislava 19:26 (15:13)

Najviac gólov: Kaclíková 6, Budajová 3, Rúčková, Nevrlá, Hradilová, Janúvková po 2 - Janšáková 8, Styková 5, Vachová a Súkeníková po 4. Rozhodcovia: Kohout a Padevět, 7m hody: 4/1 - 2/1, vylúčené: 2:4, ČK: Rúčková (Zlín) za faul, 300 divákov.

V prvom polčase bola hra vyrovnaná. Na začiatku druhého polčasu bol domáci tím oslabený o Rúčkovú a paradoxne pri hre 6 na 3 túto pasáž prehral. Od 4. do 15. min Bratislavčanky šnúrou 8 gólov otočilo stretnutie vo svoj prospech a vedenie si udržali do konca.