Výhra Barcy v príprave nad Hearts, Henry s asistenciou na gól

SITA|28. júl 2007 o 20:34

EDINBURGH 28. júla (SITA, AFP) - Brazílčan Ronaldinho dvakrát skóroval a prispel tak k sobotňajšiemu víťazstvu futbalistov FC Barcelona 3:1 v prípravnom zápase nad škótskym tímom Hearts of Midlothian ...

EDINBURGH 28. júla (SITA, AFP) - Brazílčan Ronaldinho dvakrát skóroval a prispel tak k sobotňajšiemu víťazstvu futbalistov FC Barcelona 3:1 v prípravnom zápase nad škótskym tímom Hearts of Midlothian na štadióne v Murrayfielde pred 57 857 divákmi. Prvý gól dosiahol brazílsky loptový kúzelník v 21. min z pokutového kopu po faule Audriusa Ksanavičiusa na Gianlucu Zambrottu. Edinburčania vyrovnali už o dve minúty zásluhou Fína Juha Mäkelu, no šesť minút pred prestávkou naklonil misky váh na stranu katalánskeho veľkoklubu tentokrát hlavičkou po centri Sylvinha opäť Ronaldinho. Tretí gól Barcelony pridal striedajúci Mexičan s ambíciou na zisk španielskeho občianstva Giovanni Dos Santos po fantastickej prihrávke ďalšieho striedajúceho hráča - novej akvizície Kataláncov Thierryho Henryho.