Vigneault reaguje: Lehnera nepoznám, na mojich hráčoch mi záleží

Oh My Hockey|5. okt 2021 o 09:24

Robin Lehner svojimi vyjadreniami na Twitteri poodhalil zákulisie NHL - špeciálne veci, o ktorých sa nepríjemne číta. Jeho statusy sme vám preložili v osobitnom článku.

Švédsky brankár sa okrem iného vyjadril aj k údajným praktikám trénera Philadelphie Flyers, Alaina Vigneaulta.

Napísal o ňom nasledovné: „Dinosaurus, ktorý sa k ľuďom správa ako k robotom. Už ich odtiaľ vyhoďte. Vigneaulta ako prvého. Mám aj dôkazy.“

Slová napísal pod tweet o podávaní nebezpečných liekov. Dôsledkom toho má aj sám Lehner problémy so spánkom. Vigneault si zo situácie vyvodil, že ho Lehner obviňuje práve z tejto činnosti.

"Sklamalo ma to. Nepotrebujem ďalší zdroj príjmu," povedal o tabletkách. "Netuším, odkiaľ to prišlo."

"Nepoznám toho mladého muža," pokračuje tréner. "Povedal, že som dinosaurus. Mám už svoje skúsenosti. Možno by sa dalo povedať, že ak som skúsený, som istým spôsobom dinosaurus. Trénujem už niekoľko rokov. Som tvrdý, som náročný. Ale na mojich hráčoch mi záleží, chcem pre nich len to najlepšie. Počas tých rokov som sa stretol s hráčmi, čo ma mali radi, aj s takými, čo menej. Všetko som však robil s najlepšími úmyslami a rešpektom."

NHL chce od Robina Lehnera hlbšie vyjadrenie, plánuje s ním hovor.

Brankár na Vigneaultove výroky neskôr stručne reagoval, že ho z podávania liekov neobvinil. Ohľadom Vigneaulta chcel poukázať len na jeho správanie sa voči hráčom.

Súvisiace články

Nachádzate sa tu: