0:0, 2:0, 2:2
Poľsko na MS v hokeji 2024
Poľsko

Fotogaléria (16)
Mathias Niederberger a Patryk Krezolek v zápase Nemecko - Poľsko na MS v hokeji 2024. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|18. máj 2024 o 19:16

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Nemecko - Poľsko na MS v hokeji 2024 dnes.

OSTRAVA. Hokejisti Nemecka pokračujú v dominantých výkonoch proti papierovo slabším súperom.

V šiestom zápase na MS v hokeji 2024 zdolali hráčov Poľska a v tabuľke skupiny B majú na konte už dvanásť bodov.

Favorit zápasu sa v tretej tretine dostal do vedenia 3:0 a hoci Poliaci dvoma gólmi v krátkom slede znížili na 3:2, vyrovnať nedokázali.

Pozrite si kompletný program šampionátu, výsledky a tabuľky.

Fotogaléria zo zápasu Nemecko - Poľsko na MS v hokeji 2024 (skupina B)

Tabuľka skupiny B na MS v hokeji 2024

Z = zápasy, V = Výhry, VP = Výhry po predĺžení, PP = Prehry po predĺžení, P = Prehry, B = Body
Domov»MS v hokeji 2024»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Nemecko - Poľsko na MS v hokeji 2024