(1:1, 0:2, 1:1)

Dominik Kubalik v zápase proti Švajčiarsku.
Dominik Kubalik v zápase proti Švajčiarsku. (Autor: TASR/AP)
21. máj 2023 o 22:03

Video, zostrih a góly zo zápasu skupiny B Česko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2023 dnes.

RIGA. Pozrite si oficiálny zostrih zo zápasu Česko - Švajčiarsko v rámci skupiny B na MS v hokeji 2023, ktorý sa odohral v Nokia Arena v Tampere.

Vstup do zápasu vyšiel lepšie českému tímu, keď sa v úvode prvej tretiny presadil Červenka.

Ešte do prvej prestávky však Švajčiari dokázali vyrovnať a následne v druhej tretine nasmeroval tím k víťazstvu dvoma gólmi Ambühl.

V tretej tretine dokázal znížiť z presilovej hry Dominik Kubalík, no už o necelé štyri minúty Švajčiarsko opäť odskočilo na dva góly.

Záverečná hra bez brankára Česku nevyšla a po výsledku 4:2 si Švajčiarsko zaistilo prvé miesto v skupine.

Pozrite si kompletný program šampionátuvýsledky a tabuľky.

Domov»MS v hokeji 2023»VIDEO: Pozrite si zostrih zápasu Česko - Švajčiarsko na MS v hokeji 2023