Rozbieha sa. Jurčo sa stal hráčom zápasu pred provizórnym play off

Tomáš Jurčo.
Tomáš Jurčo. (Autor: TASR)
Sportnet, TASR|14. máj 2021 o 08:50

V nočnom zápase AHL nazbieral bilanciu 1+1.

NEW YORK. Slovenský hokejista Tomáš Jurčo strelil vo štvrtkovom zápase AHL gól a pridal asistenciu. Jeho tím Henderson Silver Knights zdolal Bakersfield 5:0.

Obaja súperi sa ešte stretnú v závere základnej časti ešte dvakrát. Následne si ako jediná divízia zahrajú provizórne play off.

Dvadsaťosemročný útočník asistoval na víťazný zásah Zackaryho Hayesa v prvej tretine a v tej záverečnej stanovil konečný výsledok.

V 48. minúte sa dostal útočník s číslom trinásť na drese k puku pred bránou a šikovne prekonal gólmana hostí.

Jurčo má v tejto sezóne farmárskej súťaže na konte jedenásť bodov za štyri góly a sedem asistencií.

Domov»Hokej»NHL»Rozbieha sa. Jurčo sa stal hráčom zápasu pred provizórnym play off