Utorok, 28. septembra, 2021Meniny má Václav

Bezvládne padol na zem. Moussa Dembélé skolaboval na tréningu

(Autor: DirectoGol)
Ivan Mriška|23. mar 2021 o 21:21

Okamžite ho ratovali spoluhráči a lekári.

MADRID, BRATISLAVA. Hrozivé momenty priniesol utorňajší tréning lídra španielskej futbalovej ligy Atlética Madrid. 

Pri individuálnej rozcvičke skolaboval a k zemi sa zrútil útočník Moussa Dembélé.

„Strašidelný okamih,“ uvádza givemesport.com

Lekári okamžite bežali za Francúzom, ktorého ratovali rovnako i vystrašení spoluhráči. Podľa španielskych médií bol príčinou nízky krvný tlak.

„Našťastie sa Dembélé prebral z bezvedomia a bol schopný odísť z ihriska po svojich. Bude však naďalej sledovaný a neskôr podstúpi lekárske testy,“ dodal portál.

Omdlel náhle pri naťahovaní. Útočník Atlética Madrid vystrašil futbalových fanúšikov stratou vedomia. Našťastie odchádzal po svojich, píše sportbible.com

Dvadsaťštyriročný hráč zostal pri vedomí a po ošetrení z centra dokonca odišiel vo vlastnom aute. Neskôr oznámil, že sa cíti v poriadku.

Dembélé nastúpil za Atlético zatiaľ len v štyroch zápasoch od januárového prestupu z Lyonu. Pribrzdilo ho zranenie a ochorenie na Covid-19.

Je to typ hráča, ktorý môže priniesť do tímu, čo potrebujeme. Dúfame, že to tak aj bude,“ vyhlásil po jeho príchode kouč Madridčanov Diego Simeone.

Ivan Mriška
Ivan Mriška sa špecializuje najmä na nižšie futbalové súťaže na Slovensku. Sám ešte aktívne hráva ako brankár. Niekoľko rokov pracoval pre regionálne noviny MY v Petitpresse ako regionálny šéfredaktor.

Súvisiace články