Futbal alebo kung-fu? Zápas predkola Ligy majstrov ovplyvnili brutálne zákroky

Domáci vyhrali 1:0.
Domáci vyhrali 1:0. (Autor: TASR / AP)
Ivan Mriška|22. júl 2021 o 00:17

Obaja hráči videli červenú kartu.

ATÉNY, BRATISLAVA. Poriadne nervózny zápas sa hral v 2. predkole Ligy majstrov medzi Olympiakosom Piraeus a Neftči Baku.

Hlavný rozhodca vytiahol dve červené karty za brutálne zákroky, v oboch prípadoch šlo o kopance do hlavy.

Najskôr sa v 43. minúte previnil domáci stredopoliar Mady Camara, ktorý chcel dať nožničky, no nešťastne zasiahol hráča súpera.

Po zmene strán v 63. minúte prišiel ešte desivejší moment, keď za surovosť putoval pod sprchy hosťujúci obranca Mert Celik.

"Dva strašné údery priniesli vylúčenia," píše grécky newsit.gr

Zápas sa nakoniec skončil najtesnejším triumfom Grékov 1:0, jediný gól strelil po polhodine hry práve Camara, ktorý zápas nedohral.

"Napriek mnohým problémom sa neúplnému Olympiakosu podarilo zvíťaziť nad Baku a potvrdiť tak úlohu favorita na postup," dodal portál newsit.gr

Domov»Futbal»Liga majstrov»Futbal alebo kung-fu? Zápas predkola Ligy majstrov ovplyvnili brutálne zákroky