Súboj na dne tabuľky skončil v prospech Valladolidu

Weissman strieľa gól v drese Real Valladolid.
Weissman strieľa gól v drese Real Valladolid. (Autor: facebook/Real Valladolid C.F. S.A.D)
Sportnet|11. dec 2020 o 23:59

Osasuna otočila stav, no body napokon nezískala.

VALLADOLID. V piatkovej predohrávke 13. kola španielskej La Ligy triumfoval Valladolid nad Osasunou 3:2.

Domáci tím tak minimálne do soboty poskočil z pásma zostupu na priebežnú 16. priečku, hostia ostávajú na predposlednom 19. mieste.

Weissman poslal Valladolid do vedenia už v 7. minúte, do polčasu ale Osasuna dvomi gólmi otočila vývoj stretnutia. V druhom polčase však už skórovali len domáci futbalisti, najskôr Orellana z pokutového kopu a víťazstvo spečatil druhým gólom Weissman.

La Liga - 13. kolo:

Real Valladolid – Osasuna Pamplona 3:2 (1:2)

Góly: 7. Weissman, 56. Orellana (pen.), 76. Weissman – 27. Budimir, 43. R. Torres

Domov»Futbal»Španielsko»La Liga»Súboj na dne tabuľky skončil v prospech Valladolidu