Sobota, 25. septembra, 2021Meniny má Vladislav, Vladislava

Chlapec dojal fanúšikov, jeho spontánna reakcia bola hitom internetu

Igor Dopirák|1. máj 2020 o 10:00

Priaznivci si jeho gól vychutnali.

SME Šport extra - najlepšie virály:

Športový svet sa v týchto dňoch zastavil. Letné olympijské hry a majstrovstvá Európy vo futbale odložili, hokejový šampionát zrušili. Pozastavené sú aj všetky prestížne futbalové ligy či hokejová NHL.

Tím športových reportérov a editorov denníka SME sa preto rozhodol potešiť fanúšikov výberom najlepších virálnych videí a fotografií, ktoré v uplynulých rokoch rozveselili, dojali alebo ohromili divákov na Slovensku či na celom svete.

Najlepšie príspevky zo seriálu SME Šport extra - najlepšie virály zverejníme každý pondelok, stredu a piatok o 10:00 na stránke sport.sme.sk.

BRATISLAVA. Futbal je pre fanúšikov v Anglicku náboženstvom. Sú hluční, vášniví a svoj tím povzbudzujú aj vtedy, keď sa mu nedarí.

A často vedia aj pobaviť či dojať.

Futbalový svet v roku 2013 žasol nad tým, čo predviedli fanúšikovia Chelsea. Po víťazstve nad Evertonom sa s priaznivcami na štadióne lúčil Paulo Ferreira, ktorý v klube strávil deväť rokov.

Príliš to ale nezaujímalo malého Josha, syna brankára Rossa Turnbulla. Zobral si loptu a bežal k jednej z bránok.

Čím bližšie k nej bol, tým viac fanúšikovia hučali. Keď lopta prešla za bránkovú čiaru, diváci začali veľkolepo sláviť.

Malý Josh zamrzol, díval sa na tribúny a o chvíľu neskôr zdvihol ruky nad seba a začal sa tešiť tiež.

Igor Dopirák
Igor Dopirák pracuje na pozícii senior editor. V denníku SME pôsobil od roku 2015, najskôr ako externý redaktor. Jeho srdcovkou je futbal, venuje sa však aj ďalším športom.

Súvisiace články