Fotogaléria (51)
Vinícius Júnior sa so spoluhráčmi teší po strelenom góle v zápase Borussia Dortmund - Real Madrid vo finále Ligy majstrov. (Autor: TASR/AP)
Sportnet|2. jún 2024 o 00:30

Nenechajte si ujsť TOP momenty a góly vo finálovom zápase Ligy majstrov Borussia Dortmund - Real Madrid.

LONDÝN. Futbalisti Realu Madrid triumfovali v Lige majstrov. V sobotňajšom finále na štadióne Wembley v Londýne zdolali Borussiu Dortmund 2:0.

Zaznamenali 15. titul v najprestížnejšej klubovej súťaži, čím vylepšili svoj vlastný rekord. Gólovými hrdinami Realu boli Dani Carvajal a Vinícius Júnior.

Fotogaléria zo zápasu Borussia Dortmund - Real Madrid vo finále Ligy majstrov

Od úvodných minút vyzeralo finále ako "šachová partia". Favorizovaní Madridčania mali častejšie loptu na kopačkách, no viedlo to akurát k niekoľkým strelám z diaľky.

Nemecké mužstvo dokázalo v prvom polčas otupiť ofenzívne ostrie Realu a vytvorilo si viac nádejných situácií smerom dopredu.

Z hráčov Borussie sršala do prestávky väčšia energia a niekoľko momentov mohlo skončiť gólom. Na triumf v Lige majstrov im to však nestačilo.

Pozrite si góly a zaujímavé momenty z finálového zápasu Ligy majstrov Borussia Dortmund - Real Madrid.

Góly a TOP momenty zápasu Borussia Dortmund - Real Madrid

Domov»Futbal»Liga majstrov»VIDEO: Dortmund nedal veľké šance, Real to potrestal. Pozrite si góly vo finále Ligy majstrov