Tomáš Suslov strieľa druhý gól.
Tomáš Suslov strieľa druhý gól. (Autor: TASR)
Sportnet|5. jún 2024 o 18:27 (aktualizované 5. jún 2024 o 19:50)

Slovenská futbalová reprezentácia hrá prípravný zápas pred EURO 2024 v Nemecku.

BRATISLAVA. Slovenskí futbalisti hrali prípravný zápas pred EURO 2024 v Nemecku. Ich súperom bola reprezentácia San Marína.

Zverenci trénera Francesca Calzonu potvrdzovali rolu favorita hneď od úvodu.

Napriek viacerým zmenám v základnej zostave otvorili skóre zápasu už v 8. minúte, keď sa presadil z dorážky debutant v slovenskej reprezentácii Tomáš Rigo.

Na neho už o dve minúty neskôr nadviazal krídelník Tomás Suslov, ktorý využil prihrávku za obranu od Dávida Strelca.

Smoliarom zápasu bol útočník Lukáš Haraslín, ktorý za dvadsať minút dvakrát nastrelil žrď súperovej bránky.

Útočníka českej Sparty Praha to však dlho mrzieť nemuselo, keďže do tretice už svoju šancu využil a zvýšil vedenie Slovenska už na 3:0.

V druhom polčase Slováci navýšili svoj náskok, keď sa po prihrávke Vernona De Marca presadil Dávid Strelec a uzavrel skóre zápasu na konečných 4:0.

Domov»Futbal»Reprezentácie»VIDEO: Pozrite si góly zápasu Slovensko - San Maríno v príprave na EURO 2024