Piatok, 30. júla, 2021Meniny má Libuša

Včerajší zápas som posral, hodnotí Tomáš Deák

Vladimír Bilohuščin|27. nov 2020 o 01:00

Premiéra slovenskej bantamovej jednotke v organizácii ACA nevyšla podľa predstáv.

Pre zástupcu OFA Bratislava to bol včera smutný deň. Tomáš Deák v úvodnom zápase turnaja ACA nedokázal pretaviť výbornú formu do úspešného výsedku, keď v prvom kole podľahol Silanderovi na gilotínu.

Šampión Fight Nights Global a Oktagon MMA neskrýval sklamanie, keď sa k výsledku vyjadril na sociálnych sieťach. "VČERAJŠÍ ZÁPAS SOM POSRAL!! čo k tomu dodať , formu som mal skvelú... Na tréningoch som podal zatiaľ najlepšie výkony mojej kariéry... Samozrejme, určite treba zapracovať na bjj, to by som mal začať ako prvé a popracovať aj na psychyckej stránke, lebo tá nepracuje ako má... Súperovi gratulujem, prijal zápas na poslednú chvíľu a ešte ma aj vyškolil... Ďakujem Vám všetkým veľmi pekne za podporu, mojej rodine priateľom fanúšikom,dostávam veľmi pekné správy, a aj keď neodpisujem, tak je to premna veľmi silná podpora."

Bohužiaľ, ako to už v športe býva, s neúspechom sa dostavila aj vlna kritiky od čsti fanúšikov. Pre nich má Tomáš taktiež odkaz. "A HEJTERI, VY STE HORŠÍ AKO KORONA VÍRUS, LEN S TÝM ROZDIELOM, ŽE SA ŠÍRITE EŠTE RÝCHLEJŠIE A NEPOMÔŽE NA VÁS ANI IZOLÁCIA, LEBO VÁM STAČÍ K TOMU LEN POČÍTAČ ALEBO TELEFÓN. DÚFAM ŽE V BUDÚCOM ŽIVOTE UŽ BUDETE ŠŤASTNÍ A ŽILI SVOJ VYSNENÝ ŽIVOT, ABY STE UŽ NEMUSELI OD ZLOSTI A NEŠŤASTIA SEDIEŤ DOMA PRI POČÍTAČI A ČAKAŤ, KEDY KONEČNE NIEKTO NEUSPEJE, ABY STE MOHLI DAŤ KONEČNE ZO SEBA VSETKU TÚ ZLOSŤ VON."

My veríme, že sa Tomáš vráti silnejší ako kedykoľvek predtým a ukáže, že s ním minimálne na európskej úrovni treba rátať.

Vladimír Bilohuščin je zakladateľ webu o zmiešaných bojových umeniach SvetMMA, kde pôsobil viac ako 5 rokov na poste šéfredaktora. V marci 2021 prešiel spolu s celou redakciu do Sportnetu, kde sa venuje MMA a ďalším bojovým umeniam. Vo voľnom čase rád hráva volejbal.

Súvisiace články