V Terni juniorky a kadetky do osemfinále

SITA|12. júl 2008 o 17:17

TERNI 12. júla (SITA) - Suverénne si zatiaľ počínajú v súťaži družstiev na 51. stolnotenisových majstrovstvách Európy mládeže v talianskom Terni juniorky Slovenska. V sobotu zdolali aj Ukrajinu (3:1), ...

TERNI 12. júla (SITA) - Suverénne si zatiaľ počínajú v súťaži družstiev na 51. stolnotenisových majstrovstvách Európy mládeže v talianskom Terni juniorky Slovenska. V sobotu zdolali aj Ukrajinu (3:1), vďaka čomu vyhrali D-skupinu I. divízie a zapezpečili si tak postup do osemfinále. Medzi šestnástkou najlepších tímov nebudú chýbať ani kadetky, ktoré zvíťazili nad Bieloruskom 3:1 a v tabuľke D-skupiny I. divízie im patrila 2. priečka. O účasť v osemfinále budú musieť v baráži bojovať slovenskí kadeti, keď nestačili na Švédsko (0:3) a obsadili 3. pozíciu v D-skupine I. divízie. Barážový súboj absolvujú aj juniori SR. Víťazstvom 3:2 nad Talianskom triumfovali v G-skupine II. divízie a majú tak šancu na návrat medzi elitu.