Piatok, 18. júna, 2021Meniny má Vratislav

VIDEO: Prezident UFC pozýva na zápas Slováka Ľudovíta Kleina

Dana White mal pre slovenského bojovníka slová chvály. (Zdroj: Instagram)
SvetMMA|7. máj 2021 o 14:30

Dana White upriamuje pozornosť fanúšikov na víkendový súboj slovenského bojovníka.

Už túto sobotu sa v druhom zápase v najprestížnejšej svetovej organizácii MMA predstaví Slovák Ľudovít Klein (17-2 MMA). 

Na turnaji UFC Vegas 26 mu súperom bude víťaz 27. série reality show UFC Ultimate Fighter Michael Trizano (8-1 MMA). 

V tradičnej rubrike s názvom "If you don´t know, now you know", kde prezident UFC Dana White predstavuje prostredníctvom krátkeho videa zaujímavé zápasy pred blížiacimi sa turnajmi, sa tentokrát dostala pozornosť na súboj Kleina a Trizana.

Obom zápasníkom bol tak vyslaný jasný signál, a to, že ich výkony vedenie organizácie pozorne sleduje.

Trizano má skóre 9-1, štyri ukončenia pred limitom a vyhral 27. sériu Ultimate Fightera. Už bol v oktagone s ťažkými súpermi ako Dawson alebo Luis Peña, ale dlhší čas ho brzdili zranenia.

Teraz sa vracia proti veľmi hladnému nováčikovi v osobe Kleina,“ opísal White amerického zápasníka, ktorý sa kvôli pretrvávajúcim problémom s kolenom v oktagone nepredstavil od mája 2019.

Prezident UFC ďalej v príspevku na slovenskom bojovníkovi vyzdvihol jeho šnúru víťazstiev, kvalitu a atraktívnosť jeho zápasov v podobe počtu duelov ukončených pred uplynutím časového limitu.

Klein to má 17-2, 8 knokautov, 8 submisií. Čaká ho druhý zápas v UFC, aktuálne ťahá 8-zápasovú víťaznú šnúru, z toho knokautoval sedem z posledných ôsmich súperov. Zvyčajne má rýchle nástupy, deväť ukončení v prvom kole.

Deväť ukončení v prvom kole! Tento chalan chce bojovať a za každú cenu sa chce vyhnúť bodovým lístkom s 94%-ným podielom ukončení,“ zakončil White.

Súvisiace články